Як Пенсійний фонд дорожні відбійники ладив

заходи у Півче (2)Пам’ять війни – це пам’ять серця. Її сувора правда залишиться з нами назавжди. Сотні тисяч наших співвітчизників віддали  своє життя за цю перемогу. І ми схиляємо голову перед їх світлою пам’яттю.

Працівники Півченського СБК спільно з учнями Суємської ЗОШ 1-2 ст. (директор Мельник Л.М.)  та зав бібліотекою  провели спільний захід – годину історичної пам’яті «Ніхто не забутий, ніщо не забуто…» Школярі привітали ветеранів  та розповіли про ті страшні дні Другої світової війни. Завідуюча бібліотекою Корнійчук О.І. організувала книжкову виставку «Шана за подвиг, вдячність за мир».

Сільський голова Шах Ю.А. звернувся до присутніх із словами-закликом миру у День пам’яті та примирення.

Захід закінчився хвилиною мовчання, покладанням вінків та поминальним богослужінням за участю отця Михайла та хористів  місцевої церкви.заходи у Півче (3)

Долучилась до даного заходу і начальник управління Пенсійного фонду України  в Здолбунівському районі Жовтанюк С.М., яка також висловила слова подяки тим, котрі своїм життям принесли мир на нашу землю.

Проте перебування працівників управління Пенсійного фонду на території Півченської сільської  ради на цьому   не завершилося.  За сприяння  служби автомобільних доріг в Рівненській області  (була надана фарба),  Жовтанюк С.М. організувала фарбування відбійників на містку через річку Збитинку, який до цього часу мав  занедбаний вигляд. Зокрема було відновлено покриття відбійника та на частинку нанесені елементи державної символіки. Перехожі сельчани дуже раділи, що нарешті і їх міст долучився до акції, яку українці розпочали ще рік тому та дякували за роботу  Василюку Р., Кащук Т., та Сализі Г.заходи у Півче (4)заходи у Півче (5)

Якщо кожен захід в селах буде містити в собі словесно-емоційну частину та фізичну чи розумову роботу то і заходи будуть змістовними і візит до села запам’ятається надовше. Керівництво Пенсійного фонду свій приклад показало! Хто наступний підхопить естафету?заходи у Півче (1)

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети