Як отримати інформацію у Здовбицькій сільраді

zdovbytsa (3)До уваги жителів с. Здовбиця! Здовбицька сільська рада повідомляє, що з метою забезпечення виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації», враховуючи Указ Президента України від 05.05.2011 № 547/2011 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації», реалізації конституційних прав жителів району вільно збирати, зберігати, використовувати, поширювати інформацію, їх доступу до публічної інформації сільської  ради прийом запитів на інформацію у виконавчому апараті сільської  ради здійснюється:

 • усно: за телефонами (03652) 42-0-94, 42-3-17;
 • письмово: 35709 с. Здовбиця, вул. Шосова, 105, Здовбицька сільська рада, примітка «Публічна інформація»;
 • електронною поштою: (zdovb@ukr.net) .

З метою спрощення процедури оформлення письмових запитів на інформацію особа може подавати запит шляхом заповнення відповідних форм запитів на інформацію, які можна отримати у сільській раді.

Запити щодо надання публічної інформації приймаються  у робочі дні протягом робочого часу (з понеділка по четвер – з 08.00 до 17.15, у п’ятницю – з 08.00 до 14.00). Обідня перерва з 13.00  до 14.00.

Подання письмових запитів громадянами з обмеженими можливостями здійснюється у вестибюлі адміністративного приміщення сільської ради за викликом відповідального працівника  апарату.

Приміщенням для роботи запитувачів із документами, що містять публічну інформацію, їх копіями визначити :

– зал засідань сільської ради,

– приміщення сільської бібліотеки.

(с. Здовбиця, вул. Шосова, 105, другий поверх адміністративного приміщення).

 З Д О В Б И Ц Ь К А    С І Л Ь С Ь К А   Р А Д А

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

СІЛЬСЬКОГО  ГОЛОВИ

від  07 червня  2011 року                                              № __24___

Про забезпечення  доступу до публічної інформації в Здовбицькій сільській  раді

          З метою забезпечення виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації», враховуючи Указ Президента України від 05.05.2011 № 547/2011 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації» та керуючись статтею 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 1. Визначити діловода сільської ради відповідальним за забезпечення доступу до публічної інформації, розгляд, опрацювання, систематизацію, аналіз, надання консультацій під час оформлення запитів та надання відповідей на запити на інформацію, що надходять в Здовбицьку сільську  раду.
 2. Затвердити порядок складання, подання, опрацювання та розгляду запитів щодо надання публічної інформації, що знаходиться у володінні Здовбицької сільської ради, згідно з додатком 1 та форми запитів на інформацію, згідно з додатками 2,3, 4.
 3. Забезпечити прийом, реєстрацію, облік поданих у виконавчий апарат сільської ради в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, телефоном, електронною поштою) запитів на отримання публічної інформації в журналі реєстрації запитів згідно форми (додаток 5), внести відповідне доповнення до номенклатури справ та інструкції з діловодства у сільській раді, розробити перелік відомостей та порядок роботи з документами, що становлять службову інформацію.
 4. Діловоду сільської ради забезпечити оприлюднення в установленому порядку інформації, зазначеної у статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», форм запитів на інформацію.
 5. Визначити зал засідань сільської ради приміщенням для роботи запитувачів із документами, що містять публічну інформацію, їх копіями (с. Здовбиця, вул.. Шосова, 105, другий поверх адміністративного приміщення сільської  ради ).
 6. Відділу бухгалтерського обліку і звітності сільської ради внести після затвердження Кабінетом Міністрів України граничних норм витрат на копіювання та друк документів пропозиції щодо визначення розміру фактичних витрат на виготовлення сільською радою копій документів обсягом більш як 10 сторінок, що надаються при задоволенні запиту на інформацію.
 7. Секретарю виконкому, спеціалісту- землевпоряднику та головному бухгалтеру забезпечити систематичне та оперативне оприлюднення і оновлення інформації про діяльність сільської  ради на офіційному веб-сайті сільської ради.
 8. Встановити, що подання письмових запитів громадянами з обмеженими можливостями здійснюється у вестибюлі адміністративного приміщення сільської ради за викликом відповідного працівника сільської ради.
 9. Оприлюднити дане розпорядження на офіційному веб-сайті Здовбицької сільської ради.

Сільський  голова  Ю.А. БоярчукВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети