Як організувати і провести публічні консультації розкажуть у Рівному

Інститут «Республіка» у м. Рівне запрошує журналістів, депутатів місцевих та обласних рад, представників виконавчого комітету, департаментів та відділів міської ради, помічників депутатів, активістів, представників ГО та активних громадян на тренінг «Публічні консультації: не зволікай – впливай!»

Тренінг має на меті підвищити обізнаність про публічні консультації. Розгядатимуться закордонний досвід, практичні кейси з використання та впровадження публічних консультацій. Тренінг буде корисним представникам/цям місцевої влади та громадським активістам/кам, задля більш глибшого та детального розуміння процесу публічних консультацій з громадянами.

ДАТА: 15 серпня

МІСЦЕ: Майстерня Міста Рівне,(м. Рівне, вул. Лермонтова, 6)

Під час тренінг учасники зможуть дізнатися про:

  • Публічні консультації, основні аспекти та відмінності з іншими інструментами участі;
  • Досвід країн Європейського Союзу з впровадження публічних консультацій;
  • Ресурс для онлайн публічних консультацій «Ваша думка»;
  • Практичні кейси для впровадження публічних консультацій;
  • Публічні консультації в різних містах України – приклади та реалізовані проекти.

Тренінг проводитимуть Наталія Малиновська та Наталія Головач.

Для участі необхідно заповнити реєстраційну форму:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfH0D-4Rl-czDYOGcO1q9cNipCJzcMUUIxy-QFUvmACESYJQQ/viewform?fbclid=IwAR2ttOJWJrj0jPxKIC8Rz645poGvE-M6Py32aSR2LimYD4XARLdb1hmHNoQ

На учасників чекають практичні вправи, робота в групі, роздаткові матеріали, а також смаколики під час coffee-break :)

Довідка.

Наталія Малиновська – координаторка Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада» у м. Рівне, кандидатка політичних наук, викладачка кафедри політології та національної безпеки Національного університету «Острозька академія».

Наталія Головач – комунікаційна координаторка Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада» у м. Рівне,  магістр політології.

 

Довідка. Тренінг відбудеться в межах проекту “Задай курс владі”, що реалізовується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI).Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети