Як народжувався патріотичний мурал у Здолбунові

Патріотичний мурал, який об’єднує молодь. “Вільному – ВОЛЯ” 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Після повномасштабного вторгнення, інформаційний простір переповнений жахливими реаліями російсько-української війни. Молоді потрібно відволіктися, тому основною ціллю створення муралу було об’єднання молоді, згуртування спільного патріотичного духу – розповідає Микола Мокрик, співзасновник молодіжного простору.
Порадившись з талановитою художницею Surella Colomba. Вирішили створити, не дуже складний, однак красивий малюнок, який буде легким у виконанні для нашої молоді.
Завдяки Здолбунівському відділенню поліції, на їхній стінці зі сторони вул.Фабричної буде розташований патріотичний мурал, дякуємо за сприяння керівнику.
Вже в перший день волонтери Молодіжний простір Home’Як, завзято взялися до роботи. Хлопці, одні зі шпателями інші, звичайно,18+ не покладаючи рук з болгарками в руках та в повному захисті, зробили один зі складніших етапів, зачистили стіну площею майже 50 м2 від старої фарби.
Здолбунівський краєзнавчий музей люб’язно надав нам деякі інструменти та електроенергію.
Наступний день почався не лише з ґрунтування стінки, а з дня народження Тоні Колодюк. Здолбунівська молодь в найкращих традиціях привітала іменинницю. Потім всі разом наполегливо взялися до роботи. Патріотична музика та розмови не лише супроводжували, але й об’єднували нашу молодь.
Охоче творці муралу зустріли мера Владислава Сухляка, який привіз смаколиків на перекус та посприяв смачному обіду.
Після перерви, яку молодь провела у Молодіжному просторі НОМЕ’ЯК, чекаючи сутінків. На чолі з іменинницею пішли наносити ескіз на стінку.
Завдяки Здолбунівчанину Валерію, який просто зупинився і запропонував допомогу матеріалами, вже сьогодні ми будемо мати чим малювати.
На другий день відбувалася кольорова візуалізація напрацьованого напередодні та..роздача інтервю для телеканалів. Приходьте і фотографуйтеся біля нашого муралу, поширюйте і заохочуйте інших творити у своїх громадах!
Фото: Анна Кримська
Фото: Дмитро Головченко
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети