Як на Здолбунівщині диверсантів шукали

спасівський рейд (5)Неодноразові дзвінки, повідомлення про те, що у лісах біля Спасова, що у Здолбунівському районі. були помічені люди у камуфляжі, нічні вікна із світлом всередині у будиночку лісника та інші спонукали здолбунівських правоохоронців завітати до села спочатку самотужки та люди і далі продовжували повідомляти все більше подробиць про можливих диверсантів, терористів.

Тому вчора, 5 червня, до Спасова вирушила підсилена група самооборонівців із Здолбунівської сотні, громадського формування, міліції, які разом із місцевими жителями утворили загін у 30 чоловік, про прочесали 4 напрямки в селі та навколишніх територіях.

Самооборонці були на чолі із своїм сотником Юрієм Пшеничним, міліціонерів очолював заступник начальника райвідділу підполковник Сергій Криса.

Що побачила група під час рейду? Багато закинутих хатин, погрібів, сараїв. Зрозуміли, що вода в цій місцині дуже недалеко від поверхні, що під час злив обертається місцевим лихом. Всі закрутки і городина буквально плавають в підземних коморах. Знайшли одного місцевого, який втік з дому бо провинився перед дружиною, а ще місцевих уважних жителів, які відразу при наближенні групи з 5-6 осіб у камуфляжі діставали свої мобільні телефони і починали кудись телефонувати. Як виявилось в сільську раду, а звідти вже старшим груп надходили ці дзвінки. Так, що з уважністю у спасівчан все гаразд. Жодна група не залишилась не поміченою :) Для того щоб селяни не хвилювались у кожній підгрупі був місцевий який однією своєю присутністю повертав спокій тутешнім жителям які до всіх чужинців ставилися з природною осторогою.спасівський рейд (3)

Прочесали все повздовж і поперек і повернулись до церкви, де вже чекав бус, який і розвіз учасників “миротворчого місцевого десанту” по місцях проживання чи служби.

За пропозицію міліціонерів подібні рейди плануються і у інші населенні пункти Здолбунівщини. За словами Сергія Івановича Криси допомога громадських формувань у забезпеченні спокою в районні суттєва і її неможливо переоцінити. Він подякував всім учасникам рейду за співпрацю.

Микола Орлов

спасівський рейд (4) спасівський рейд (6)

Групи розділились і пішли “в поля, ліси”рейд на спасів (5) рейд на спасів (6)

спасівський рейд (1)

Підполковник оглядав навіть криницірейд на спасів (2)

Розвалених, закинутих хат, які будоражили спокій спасівчан в селі вистачаєспасівський рейд (7) рейд на спасів (4)

В льосі – море і не тільки господарчих закруток на зиму, а і буквально море водирейд на спасів (3)

Одного терориста таки знайшлирейд на спасів (1)Сотник притомився…Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети