. Як купити квиток до Варшави зі Здолбунова | Здолбунів City

Як купити квиток до Варшави зі Здолбунова

Ніби просте завдання. Придбати квиточок на потяг зі Здолбунова до Варшави та назад. Ми ж тільки і чуємо про новації на залізниці, тож спочатку зайшов на сайт Укрзалізниці. У розділі «Пасажирам: замовлення квитків» спробував забронювати. Результат на екрані.

Такого потягу сервіс Укрзалізниці не знає. Іншим інструментом був телефон. Ні вартості квитка, ні наявність місць дізнатись за ним теж не вдалось. Довелося їхати на залізничний вокзал м.Здолбунів. Каса, 2-й поверх. Приємна касирка розрадила лише тим, що повідомила розклад і порадила купувати білети у Рівному, бо у Здолбунові це неможливо. Єдине, що пані подзвонила до Рівного і дізналась, що місця вільні ще є. І за те дякую. Рівне, каси. Працюють лише каси номер 2 та 5. З каси номер 2 пані відправила до каси номер 5. Вистояв і там чергу, касир повернула до каси номер..2, бо лише у ній продають тікети на закордон. На моє німе питання касирка у віконечку додумалась вибачитись за те, що на роботі думає про що завгодно, а не про потреби пасажира. Коли дійшло до справи, виявилось, що придбати квиток можна  лише в одну сторону. Зворотній білет порадили купити у ..Варшаві. Ненав’язливий український сервіс. На моє інше запитання: «Чому я змушений купувати квиток на відправлення зі станції Здолбунів у місті Рівне, а на зворотній шлях – у Варшаві і коли буде працювати електронний сервіс Укрзалізниці?» – зрозумілої відповіді я не почув.

 

Микола Орлов

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
  • йцук

    Я би порадив не купувати квиток до Варшави на цей потяг. З Рівного до Варшави квиток коштує в районі 700 грн.Краще купити на цей потяг до Хелма (350 грн.), а там по вагонах перейти в польські вагони ТЛК і прямо у вагоні купити далі від Хелма квиток до Варшави (54 злотих – 185). Економія близько 150 грн.
    З Хелма цей поїзди класифікується як TLK21010 і складається з трьох вагонів Укрзалізниці (СВ в яких космічна ціна і по території Польші білети взагалі не продаються), двох вагонів 3 класу TLK21010

  • Цікаво щоб було, якщо спробувати купити квиток через Приват24

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама