Як коментувати статті на сайті через Disqus

Як коментувати статті на сайті через Disqus

Як коментувати на сайті Здобунів Сіті через систему коментування Disqus, як зареєструвати собі акаунт, що робити, якщо неправильний e-mail, або ви забули пароль. 

Додаючи перший коментар, система коментування сайту Disqus пропонує зареєструватися. Або, якщо ви вже зареєстровані – просто увійти. Розберемо перший варіант, коли ви ще не зареєстровані.

Реєстрація у системі коментування.

Введення логіну, пошти і паролюПотрібно ввести 3 параметра:

1. Ім’я (логін)

2. Електронна пошта

3. Password (пароль) – його треба придумати і обов’язково запам’ятати, або записати (наступного разу, коли потрібно буде увійти в систему – він буде потрібний).

Після того, як ви ввели ці дані, потрібно натиснути на кнопку зі стрілкою.

Система тимчасово дасть вам можливість коментувати.

Але для подальшого використання, потрібно зайти на пошту, яку ви вказали, і знайти там лист від системи Disqus. У ньому буде посилання, перейшовши за яким, ви підтвердите, що пошта належить вам.

Вхід у систему коментування.

Як увійти в систему коментування якщо ви вже зареєстровані:

1. Клацнути на полі, де пишуться коментарі. З’явиться поле з іконками. (як показано нижче)

2. Потрібно натиснути на іконку D (Disqus).

Вхід у систему коментування

3. У спливаючому вікні ввести пошту і придуманий раніше пароль для системи коментарів, потім натиснути на кнопку Sign in (Вхід).

Ввід електронної пошти і паролю

Відновлення паролю

Як увійти в систему коментування, якщо ви вже зареєстровані, але вас система не впускає.

Або що робити, якщо ви не пам’ятаєте пароль.

1. Натискаємо іконку D (Disqus).

2

2. У спливаючому вікні натиснути на посилання Forgot password.

Відновлення паролю в Disqus

Після цього ви потрапите на сторінку скидання пароля, де вас запросять ввести свою пошту, на яку відправлять вам подальші інструкції з відновлення.

Ось як виглядає сторінка скидання:

5Вводимо електронну пошту, на яку реєстрували останній раз акаунт, і після натискання на кнопку Continue вам на пошту прийде лист з посиланням. Перейшовши за ним, вам потрібно ввести новий пароль двічі і натиснути кнопку Save Changes.

Зміна паролю на новий

Тепер ви можете входити у систему коментування з новим паролем.

Дмитро Світодар, за матеріалами сайту “Откровение“.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети