Як керівники району знайшли підпільну заправку

А для чого нам та децентралізація, а навіщо нам гроші від акцизу в бюджет, а для чого нам легальні робочі місця і бізнес, коли можна і так? Сільські будні наочно.підпільна заправка_мізоч

Керівники РДА виїхали оглянути, чи всі наявні можливості в населенних пунктах використовуються місцевою (сільською) владою сповна.

Коментує у ФБ голова Здолбунівської РДА:

В понеділок був на прийомі у Мізочі. Всі звернення громадян – треба гроші. З району. На освітлення, на ремонт клубу, на ремонт дитячого садка, на дорогу. Бо в селищному бюджеті грошей багато нема.
… Сьогодні з першим заступником Леонідом Власюком дізналися, що в смт. Мізоч працює заправка. Все, як має бути: колонка з пістолетом, заправщик. Заїхали туди. Солярка – по 17 грн., А-95 – по 20 грн. Заправили 2 літри. Попросили чек. Та який там чек, яка ліцензія… Яка сплата акцизу в бюджет селищної ради. А так, з наших 40 грн., 2 грн. пішло б в Мізоцьку казну. Але місцевій владі, вочевидь, кошти не потрібні. Легше в району попросити. Тому підпільну заправку ніхто не помічає. Ні місцева влада. Ні податкова, яка реформується. Ні поліція, яка реформувалась (до слова, пункт поліції в одному приміщенні з селищною радою). І місцеві не помічають, бо їм так добре. Бо не треба їхати заправлятися у Здолбунів. А чи йде з заправки акциз, чи ні, це мало хвилює…підпільна заправка_1Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети