. Як керівники району знайшли підпільну заправку | Здолбунів City

Як керівники району знайшли підпільну заправку

А для чого нам та децентралізація, а навіщо нам гроші від акцизу в бюджет, а для чого нам легальні робочі місця і бізнес, коли можна і так? Сільські будні наочно.підпільна заправка_мізоч

Керівники РДА виїхали оглянути, чи всі наявні можливості в населенних пунктах використовуються місцевою (сільською) владою сповна.

Коментує у ФБ голова Здолбунівської РДА:

В понеділок був на прийомі у Мізочі. Всі звернення громадян – треба гроші. З району. На освітлення, на ремонт клубу, на ремонт дитячого садка, на дорогу. Бо в селищному бюджеті грошей багато нема.
… Сьогодні з першим заступником Леонідом Власюком дізналися, що в смт. Мізоч працює заправка. Все, як має бути: колонка з пістолетом, заправщик. Заїхали туди. Солярка – по 17 грн., А-95 – по 20 грн. Заправили 2 літри. Попросили чек. Та який там чек, яка ліцензія… Яка сплата акцизу в бюджет селищної ради. А так, з наших 40 грн., 2 грн. пішло б в Мізоцьку казну. Але місцевій владі, вочевидь, кошти не потрібні. Легше в району попросити. Тому підпільну заправку ніхто не помічає. Ні місцева влада. Ні податкова, яка реформується. Ні поліція, яка реформувалась (до слова, пункт поліції в одному приміщенні з селищною радою). І місцеві не помічають, бо їм так добре. Бо не треба їхати заправлятися у Здолбунів. А чи йде з заправки акциз, чи ні, це мало хвилює…підпільна заправка_1

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Alex

  А чи не могли б керівники району домовитися з керівництвої однієї з автозаправних мереж про відкриття АЗС в Мізочі? Зважаючи ще й на прилеглі до Мізоча села, це може бути досить прибутковим.

  • Петро Воля

   Дружище, про що ти говориш? Керівництво району в своєму рідному селі зі смітниками навести ладу не може, а ти про нужди району!!!Значить коли був підприємець в Мізочі, мав свій автопарк, платив податки до місцевого бюджету і в район, надавав послуги селищу транспортом і на весілля, і на захоронення, то треба районному “паньству” його просто знищити.Пасивно спостерігати, як тендера виграють “зайди” з області, які не зареєстровані на теренах району.А звідси і податок тю-тю.То хто з цього виграв??? Мізоч, чи район??? А тут два гривні недоотримала с.р.Мізоча, та й ще має наглість і гроші просити у пана бургомістра! Яка злиденна с.р., який безсовісний сільський голова, в якого під носом залізничними цистернами паливо ліваком продається.Ай-яй-я!!!Наведіть шановні лад у себе під носом, а тоді робіть рейди до містечка з Магдебурським правом Мізоч.Бо в слідуючий раз місця для прийому громадян не буде(там дільничий, а тут голова).І будете стелити скатертину для галочкового “прийому” на Заліських Хуторах!!!

   • Alex

    “містечка з Магдебурським правом Мізоч” – на папері хіба що)))))

    • Петро Воля

     А що, може ми так історію знаємо, що нас сумніви беруть на рахунок Магдебургського права Мізоча???Зрозуміло, що на папері! Зрозуміло, що історично так склалося, що в нашій затюканій злодіями державі неможливо втілити в життя всі положення того права.Але, якщо ми будемо “біля” Європи, то можливо і герб свій і регалії відродимо(чого не скажеш про “уездное село Здалбунов”)!!!

     • Alex

      Друже Петро, історію ми знаємо непогано, але досить приїхати в Мізоч, щоб побачити все те Магдебурзьке право на практиці. В сучасному світі, і зокрема в Україні, цей статус нічого не вартий. А на рахунок уездного Здолбунова… От коли Мізоч стане містом, та ще й райцентром, от тоді і поговоримо, шановний Петро))))
      Якщо таке потужне смт, тоді чому таке бідне і просить дотації з районного бюджету? Думаєш люди будуть ситі одним гербом і регаліями, коли в Мізочі фактично немає ніяких підприємств. А ні, я зовсім забув, свиней там можна по неділях купити. Оце і є бізнем по-мізоцьки=)))
      З/Д вокзал і той вже накрився. Може станеш селищним головою і наблизиш Мізоч в Європу? Слабо? Тоді не потрібно оцього бла-бла-бла.

     • Петро Воля

      Ну якщо Ви знаєте історію, то напевно знаєте, що Мізоч завжди був містечком, а не смт.І до 59 року був районним центром.Географічно Мізоч розміщений набагато вигідніше ніж Здолбунів.А те,що зараз він перетворився дякуючи свиномордим чинушам всіх мастей в те що він є-це не заслуга мізочан.І повторюсь-хай краще оці бла-бла-бла чинуші виймуть колоду зі свого ока, а вже тоді шукають тріску в чужому оці.Мізочани ну прямо в ЗАХВАТІ від останнього візиту районного “паньства”.Так і хочеться матюкнутись, але при особистій зустрічі.!На цьому відкланюсь.Бережіть голосові звязки!!!

     • Alex

      Дискутували про сучасний Мізоч, тепер вже 59 рік сплив. Скоро так і до Київської Русі дійдемо)))
      Повний оффтоп. Кінець дискусії.

     • Петро Воля

      Ну все-таки ти безграмотний невіглас.Мізоч бідному району сам оце нещодавно дав субвенцію в 20тис. на придбання мікроскопів і іншого обладнання на лікарню.Це по перше.По друге, згідно чинного законодавства культура, позашкільні, дошкільні установи фінансуються виключно коштами районного бюджету.А район не дає, бо бідний.Звідси і вимоги Мізоча на виділення цільових коштів.А по третє-ти напевно запихаєшся ковбасою Мізочпродукта? Якщо ні, то приїзжай, дамо безкоштовно “пролєтарської” ковбаски по 39грн за кг.Дорожчої буде шкода.Так що крім історії, в якій ти плаваєш-ти ще і нульовий у фінансових питаннях району.Оце дійсно кінець дискусії
      .р.s.Якби хотів, то на голову балотувався б.Але з такими “мудрими” як тобі подібні провоював багато років.Побережу здоровя!!!

     • Alex

      Мабуть таки я в точку попав раз тебе так понесло))) До чого твої факти з часів царя Гороха по-типу райцентр до 59 року, містечко і тд і тп? Це все було давно, і так давно, що по Мізочу навіть не скажеш, що колись був райцентром (як до речі і Степань, і Козин і Смига). Містечко кажеш? Так ти по ходу крім історії більше ні в чому не розбираєшся. В картографії немає поняття містечка. Є місто (понад 10 тис жителів), смт і село.

      От тільки біда: в Мізоч не так то просто дістатися, попри його “супер-пупер” вдале географічне розташування. Тупикова залізнична колія, до речі споруджена завдяки цукровому заводу (якого до речі вже давно і в згадці немає), і та розібрана МІСЦЕВИМИ жителями. Остання електричка до Здолбунова була скасована років так 6 тому через нерентабельність, вікна З/Д вокзалу замурували. Так що географія в Мізочі якось пролітає)))

      Далі. Є відділення райлікарні, де ніхто з лікарів не хоче працювати, бо умов в супер потужному Мізочі ніяких, лікарі зі Здолбунова по графіку виїжджають туди.

      Щодо економіки… Андріюк вклав кошти в Мізочпродукт, ну ще є автошкола, але це вже не економіка бо школа не в категорії тих, що несуть прибуток. Ще поросятка гарні по неділях продають. Ну оце і вся економіка Мізоча.

      Ковбаску в Здолбунові теж виробляють, Мартинівська називається. Приїжджай – почастую вже тебе))) А якщо хочеться чого якіснішого, ніж мізоцька ковбаса на милі, можна сходити в Родинну Ковбаску, от тільки Мізоч ще до цього не доріс, тому не впевнений, що ти знаєш цей бренд.

      А от бюджетоутворюючі підприємства району якраз в Здолбунові, хочеться тобі того чи ні. Це ЦШК і залізниця. Ну і ще є ряд підприємств у сфері будівництва. Що з такого є у Мізочі?
      Цеглу береш з цегельного заводу у Здолбунові, цемент купляєш з ЦШК, плити армовані – знову зі Здолбунова. Навіть коли їдеш потягом у Львів чи Київ – все рівно Здолбунів минати будеш. Отаке от розташування))))

      P.S. Здивований ходом дискусії, була пропозиція відкрити законну завправку в Мізочі, з тим щоб і Мізоч наповнював бюджет і збагачувався, а ти тут починаєш обсирати всіх і все по чому зря. Мізоч непогане селище, в мене з ним пов’язано багато хороших спогадів, жаль що там живуть люди подібні тобі.

      Отож, як ти вже казав, бережи голосові зв’язки і щиро бажаю процвітання Мізочу!

     • Петро Воля

      Ти би краще на країну працював, чим ночами не спати і доказувати те, про що всі знають.Тільки чомусь інфа про субвенції тобою не озвучена.Чи важко признатись в своєму невігластві??? А оце все, вище тобою перечислене, відоме всім, і всі це ковтають.Час такий.Зрозуміло ніхто не порівнює ні економіку, ні спроможність Мізоча і Здолбунова.Але тільки перестануть диміти труби на ЦШК, як уже казна пуста.На рахунок ковбаски- скажи це прямо Андріюку.Але тобі слабенько(100% твоє бла-бла).А в іншому-люблю дискутувати з всебічно інформованими людьми(про лікарню Здолбунова навіть і писати не хочу.Час вбивається.)Порада тобі пиши коменти, які підтверджені.Бо якесь дитяче мукання.

     • Sadd1k

      Я от дивлюся на вашу “дискусію” а по суті словесну перепалку, і бачу ніби двох півнів LOL
      Збоку виглядає так, ніби доводи одного чи іншого щось змінять. Почалося з заправки, закінчилося ковбаскою і поросятами =)
      Хоча з іншої сторони аргументи Петра трохи дивакуваті. Сам почав з райцентру Мізоч до 1959 року, магдебурзького права…. це і так всі знають! Потім приписав Мізочпродукт як щось таке, на що весь район має молитися. Вдале географічне розташування. Яке до дідька вдале розташування, Петре?? А потім в іншому коменті ти кажеш що ніхто не порівнює Мізоч і Здолбунів. Тоді твої слова виглядають непослідовно.
      А на рахунок лікарні, в Здолбунівській ЦРЛ працює мама, то таки дійсно є проблема кадрів в Мізочі. Так само як ти кажеш мізоч дав 20 тисяч на мікроскопи в лікарню. Якщо ти такий обізнаний в бюджетних питання району, чому ж ти не згадав сесію райради де та майже здихаючу мізоцьку пожежну частину з районного бюджету виділили 600 тисяч і тим самим врятували її від закриття. Це ти чому не пишеш, шановний експерт.
      А взагалі ця ваша полеміка не має під собою ніякого підгрунтя, ви ніби стараєтеся порівнювати непорівнюване.

     • Петро Воля

      Не треба було автору статті з сарказмом і зверхністю(тіпа Мізоч недолугий і голова недолугий прохач і т.д.) зачіпати тему “великого тіньового бензинового бізнесу в Мізочі”Бо його насправді немає.Є проблеми в районі набагато важливіші.Так ні.”Керівники району знайшли п

     • Sadd1k

      Нє ну на твої коменти подитися то це просто абзац. Пєтя, ти хоч розумієш яку ти брєдятину тут несеш? То районне панство тобі не догодило, то Алекс зі своїми коментарями тобі не подобається, а тепер вже і автор статті винен бо, бачиш, Мізоч твій святий зачепили. Ти хоч почитай в чому корінь питання стоїть, НЕЗАКОННА заправка. А ти тут почав баляндраси точити про Магдебурзьке право, колишній статус райцентра і всяку хренотень, До чого це все??
      Підозрюю тобі вигідно заминати це питання. Може ти ще й кришуєш цей підпільний бізнес у Мізочі?

      Новина про заправку вже по рівненських новинах пішла, би випадок реально кричущий. А ти тут кукурікаєш всім як твій Мізоч ущемляють. Ну так піди напиши заяву в міліцію, податкову інспекцію повідом замість того щоб тут розпинатися. Де реакція селищного голови? Позвикали всі отримувати подачки з району, з області, а самі робити нічого не хочуть. Тут децентралізація на носі, і кожна громада буде думати як заробляти собі гроші, от гроші від акцизу будуть іти в казну тієї громади, де розміщена заправка. Якщо ж АЗС підпільна, то і грошей від неї НУЛЬ. То де ж тоді Мізоч буде процвітати при такому підході?

      У Здолбунові, приміром, 5 АЗС і за 2015 рік в міську казну надійшло приблизно 1.5 млн гривень. В мізоцьку – копійки, бо заправок немає. То що районне начальство винне конкретно в цьому випадку, коли якийсь розумник вирішив розливати бензин і не платити податок? Чи може самі мізочани, які цю діяльність мовчки покривають?
      Андріюк останнім часом багато ресурсів вложив в Мізоч, але на олному Мізочпродукті не виїдеш, треба диверсифіковувати джерела надходження податків, бо ніякий чужий дядя не буде виложувати гроші з свого кармана.Тільки дурний цього не зрозуміє.
      Беріться за голову рєбятка, бо якщо мізочани не хочуть змін, то ніхто за вас їх робити не буде.

     • Петро Воля

      Ну на рахунок “криші”-приємно.Хоч і не 90-і.На рахунок “кукурікати”, раджу фільтрувати слова.(користуєшся, що анонім.А за такі “слова” можна при зустрічі і без щелепи лишитись).А на рахунок заправки ти правий Але чому паньство “ловить” лівак, а не допоможе інвесторів направити? Адже були звернення Мізоча, і не одноразово.Чому в дупу язики запхали??? Прозвітуватись-оце ми перші.А то “кричуще” ЧП на всю область.На Поліссі он з бурштином війна, то звідти так лайно не летить, як від тобі подібних.Думай що пишеш, грамотний ти наш.Або приїзди в Мізоч, кави попєм.Не бійся, тільки кави!!!

     • Sadd1k

      Троль? Я з тролями не балакаю!! © :)))

     • Петро Воля

      Троль з українським іменем? Ну це дивно! А ось ти, правовірний мусульманин напевно і є москальський троль!

 • Здолбунівсіті

  Попереджаємо активних коментаторів як вже збираються пити каву – говоримо про справу, не про особистості. Хто не почує – див.правила коментування.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама