Як громадяни оцінюють діяльність влади?

Як громадяни оцінюють діяльність діяльність владиУ п’ятницю, 26 лютого 2016, в Рівному були оприлюднені результати дослідження «Вивчення настроїв громадян та оцінки діяльності місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування Рівненщини». Дослідження було проведене в грудні 2015 року Рівненською обласною організацією ВГО «Українська Асоціація Маркетингу» на замовлення Рівненської обласної державної адміністрації.

Результати дослідження презентували віце-президент ВГО «Українська Асоціація Маркетингу» Олександр Гладунов та експерт РОО ВГО «Українська Асоціація Маркетингу», соціолог Олександр Субот у приміщенні Рівненської облдержадміністрації.

Найгостріші моменти, які вдалося з’ясувати соціологам УАМ під час проведення дослідження та в результаті обробки й аналізу зібраних даних:
– 62% опитаних респондентів негативно оцінюють зміни, що відбулися в державі за останні два роки, позитивно оцінюють зміни 7% опитаних, натомість не відчули жодних змін 25% та важко відповісти виявилося 6% опитаних;
– 47% респондентів не відчули жодних змін у своєму населеному пункті за останні два роки, 26% оцінили зміни позитивно, 22% опитаних – негативно, 5% – «важко відповісти»;
– 22% респондентів готові брати участь в акціях протесту за будь-яких обставин, 17% відповіли, що категорично проти будь-яких акцій протесту. Найбільш протестно налаштованими виявилися жителі Рівненської області у віці 30-44 років.
– 41,4% опитаних вважають, що проблемою, яка вимагає вирішення від органів місцевої влади та місцевого самоврядування, є погані дороги; 41,2% – що проблемою є безробіття.
– 39% респондентів вважають, що насамперед потребує реформування сфера медицини;
– 72% опитаних назвали рівень корупції в Україні дуже високим і таким, що продовжує рости.

Кількість респондентів складає 2700 осіб, похибка вибіркової сукупності не перевищує 2%.

Як громадяни оцінюють діяльність діяльність влади1Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети