Як голова ДВК Закони України власноруч змінювала

Сьогодні вибори до об’єднаних територіальних громад по Україні. Цікавий випадок зафіксували на Вінничині.

У Вінницькій області на виборчій дільниці №050346, що знаходиться у селі Кантелина (Дашівська селищна громада), виборцям видавали бюлетені без пред’явлення паспортів: www.oporaua.org/…/43742-na-vinnychchyni-dvk-vyrishyla-vydav…

На зауваження спостерігача ОПОРИ, голова дільничної комісії Галина Дмитрук відповіла, що комісія прийняла рішення видавати бюлетені без пред’явлення паспортів.

Також голова дільничної комісії написала спостерігачу ОПОРИ пояснення про те, що рішення про видачі бюлетенів без відповідних документів комісія прийняла на вечірньому засіданні 10 грудня. Таке рішення було прийняте у зв’язку з тим, що люди проживають в одному селі і знають один одного.

Нагадуємо всім учасникам виборчого процесу, що видача чи отримання бюлетеня без пред’явлення паспорта чи видача бюлетеня особі, яка не має права його отримувати, для порушників може закінчитись штрафом від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років.

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети