Як депутати погоджували кандидатуру головного лікаря Здолбунівської райлікарні

Напередодні сесії Здолбунівської районної ради, яка має відбутися 23 жовтня, за своїм планом проходять і постійні депутатські комісії. Одна із них,  а саме з питань освіти, культури, охорони здоров’я, молодіжної політики, фізкультури і спорту, засідала 9 жовтня. Початок репортажу Міс папараціо Тут

Продовження. Кадрові питання. Спочатку комісія визначалась із погодженням на призначення Сухляка Владислава Олеговича на посаду головного лікаря Здолбунівської ЦРЛ. Він вже й так виконує обов’язки головного лікаря, тому що голова РДА В.Шуль  його призначив своїм розпорядженням, не зважаючи на те, що претендент не пройшов профільної й бюджетної комісій. І ось тепер депутати мали змогу побачити та  почути п.Сухляка. Тримався він якось не дуже впевнено, хвилювався, і це зрозуміло,  акцент робив на тому, що його на цю посаду рекомендує міністерство.komisia rayrada (15)

В. Сухляк: “Приступивши до обов’язків, вже бачу багато проблем. Я мав розмову із БЮТ і вважаю так: посада головного лікаря не повинна бути політичною, головний лікар не повинен питати хворого про його партійність. Тому не потрібно мою посаду розглядати як політичну й чіпляти оці ярлики. Так, звісно, у мене є певний досвід і зв’язки, і ми повинні шукати власні шляхи вирішення проблем.

Питання від депутата до п.Федорука: «На який період планується підписання угоди із головним лікарем?». На що заст.голови РДА зачитав положення про призначення керівників, де мотивував призначення п.Сухляка в.о., тому що його попередник Зима І. достроково розірвав контракт, і тому голова РДА видав розпорядження про в.о головного лікаря. А контракт планується укласти на 1 рік.komisia rayrada (16) komisia rayrada (18)

На що п.Путіліна додала, що це потрібно й вказати в рішенні. А Олександр Федорук знову включився характеризувати в.о  з позитивної сторони й завершив спіч тим, що визнав Владислава Сухляка професіоналом своєї справи, бо “хапає все на ходу”.

Запитання від депутата Олександра Бондарця: “Який план роботи на рік, і чи готові достроково скласти повноваження, якщо не впораєтесь?”

В.Сухляк: “Запрошую відвідати заклад, треба шукати шляхи оновлення матеріальної бази, і по лікарях в мене є зв’язки, певні напрацювання. Тому треба ліквідовувати масовість черг, бо лікарі виконують ті речі, які не повинні виконувати. Максимум уваги хворим, бо вони приходять до нас не з добром. Щодо співпраці із волонтерськими, благодійними організаціями то в мене це напрацьовано. Щодо посади, то звісно не за місяць, але я йду на неї, щоб її змінити в кращу сторону.”

До уваги в.о. головлікаря Стан справ у Пологовому відділенні лікарні і 15 коментарів до цього матеріалу. Зайдіть, почитайте.

О.Бондарець: “У контексті майбутніх виборів. Чи можете ви гарантувати, що в лікарні не буде залякувань і примушень голосувати за провладну партію?”

В.Сухляк: “Ви, напевне, також не можете гарантувати, що завтра буде. Посада гол.лікаря не буде політичною. Я інтернаціоналіст. Чому ви мені маєте забороняти спілкуватись із тією чи іншою політичною силою. Я так само не можу виключити того, що нав’язуй чи не нав’язуй, а людина прийме рішення, яке захоче.”

Н.Путіліна, депутат обласної ради : “Владислав Олегович, вас же питають, чи будете ви виступати особисто як адмінресурс, чи будете ви заставляти підписувати газету таку, як вам скажуть в адміністрації? Чи будете ви забороняти лікарям працювати у виборчих комісіях від інших політичних сил, які є опонентами владі?”

В.Сухляк: “Я ж сказав, посада головного лікаря є не політичною.”

О.Колінько: “Олександр Іванович (Бондарець-прим.ЗС) мав на увазі, що в лікарні завжди відсоток голосів за правлячу партію на порядок вищий, ніж середній по району. Там відчувається рука головного лікаря. То от мова йде про те, щоб такого не було з вашим приходом.”

В.Сухляк: “Зрозуміло.”

Від автора. Я, наприклад не почув чіткої конкретної відповіді, що адмінресурс у лікарні не буде використовуватись! Попри триразове перепитування депутатів претендента і так вже без їхньої згоди призначеного головою РДА в.о головного лікаря.

П.Ворон: “До сесії ще є час, то ви підготуйте, будь ласка, на сесію ваше бачення стану лікарні та плану ваших дій. І виступіть там.

В.Сухляк: “Домовились.”

П.Ворон: “На закінчення ще одне питання й побажання. Якщо у вас щось не буде виходити, то хоч збережіть те, що є, й не гірше, але зрозумійте, що реформи, реорганізації різні є, й якщо бачите, що щось йде не так- то не довалюйте лікарню. І питання: чи не планується масового скорочення в лікарні персоналу?

В.Сухляк: ” НАЙБЛИЖЧИМ часом не планується.”

– Хто за те, щоб рекомендувати кандидатуру Сухляка В.О на посаду головного лікаря? – це питання з вуст голови комісії п.Ворона обернулося всіма піднятими руками членів профільної комісії, окрім пана Бондарця. Який утримався. Рішення прийняте. Залишилося дочекатись сесії.

Вже після засідання комісії я запитав п.Олександра, а чому ж цього разу комісія ковтнула той факт, що призначення в.о.головного лікаря відбулося без погодження з їх депутатською комісією, чому цього разу Олександр Бондарець не підняв питання порядку призначення та звільнення керівників чи в.о керівників, яке прийняте райрадою ще у 2007 році і про що портал Здолбунів  CITY вже писав. Відповідь про те, що все вирішить сесія, видалась не такою переконливою, як очікувалось.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети