Як чиновників відправляли додому у Здолбунові

rejd_1 (2)

Районна рада і РДА не працюють в цей день

Анонсований сьогоднішній захід, який ініціювали політики із штабу Майдану (прототип юридично так і не створеної ГО Майдан) о 8.30 був близький до провалу. 10-12 чоловік, 2 машини і оголошення на дверях Здолбунівської райради про те що 20 лютого ніхто не працює, а відпрацюють цей день у березні. ДОДАНО ФОТО і ВІДЕО

rejd_1 (5)

Виступає Ніна Путіліна

Щоправда до 9.00 вже на площі перед адмінбудівлею по вул..Грушевського налічувалось 48 мітингувальників і першою слово взяла депутат рівненської облради Ніна Путіліна. З перших же слів і тональності стало зрозуміло, що вікон ніхто бити не збирається, а учасників очікує екскурсію по держустановам міста. Мета заходу: змусити вивісити державні прапори і ознаки дня скорботи в Україні, відправити додому т.то змусити страйкувати працівників держустанов.

Близько 60 чоловік вирушило до першого об’єкту – податкової. Треба зазначити що там на мітингувальників чекали, склалося враження що керівник була завчасно повідомлена про візит і готова до нього.rejd_1 (3) rejd_1 (4)

Тому спілкування в кабінеті у Руслани Мички вийшло коротким але продуктивним – всі по домам, окрім працівників, що приймають звітність на 1-му поверсі, оскільки саме сьогодні останній день звітування по ПДВ. На тому і порішили. Одна із мітингувальниць захопила із собою скриньку для збору пожертв на потреби Майдану у Києві і запропонувала податківцям долучитись до збору коштів. Найбільше вразила пригоршня дрібних копійок які хтось із податківців туди кинув. Напевне у стільки оцінені були зусилля тих людей, які вмирають на барикадах… Світлана Ніколіна взяла ту жменю монет і висипала назад під двері податківцям.rejd_1 (7)rejd_1 (1)

За 5 хвилин податківці вийшли із приміщення. Нікого для охорони приміщення зі сторони мітингувальників не було залишено, тому чи не відновила роботу податкова вже через годину після візиту мітингувальників із впевненістю сказати не можна.

Частина інспекторів відреагувавши на заклики протестантів рушила разом із колоною, але по дорозі десь розгубились…

rejd_2 (4)

Юрій Лиморенко здає кошти на потреби Майдану

Наступні візити прийшлись до здолбунівської прокуратури, міліції, реєстраційної служби, управління статистики, РАЦСу, музичної школи (там знаходиться відділ культури Здолбунівської РДА). Після цього колонна мала відвідати ще відділ освіти і вагонне депо, де мала намір застати депутата облради Йосипа Гаврищака, щоб той засвідчив нарешті свою позицію.rejd_2 (1) rejd_2 (2)

Як все відбувалось можна переглянути на відео проте певні висновки можна зробити:

  1. Лідерами заходу були Олег Дацюк –керівник районної ВО «Батьківщина», Олександр Бухало – керівник районної ВО «Свобода», Ніна Путіліна – депутат облради, Юрій Лиморенко – депутат райради, Олег Тищенко – депутат міськради від УДАРу.
  2. На акції були присутні люди, конкретно політики за своїм статусом (депутат, секретар міської ради) які рідко з’являлись під час протестних заходів в районі, напевне подіяла партійна дисципліна.
  3. Серед тих, хто і так сьогодні страйкував чи не вийшов на роботу згідно вказівок в.о голови РДА і заст.голови райради, за призначенням, т.то разом з народом, використали цю частину дня працівники відділу культури Здолбунівської РДА.
  4. Відвідання держустанов  точно мало один позитивний ефект – звідти як перед пожежею вискакували співробітники і вивішували державний прапор на свої установи.
  5. В жодній установі не був залишений представник мітингувальник, а отже вони запросто могли відновити свою роботу. Не опечатали жодні двері, не закрили на замок жодні ворота. Мирні бесіди, підготовлені слова. Напевне так і має бути в маленькому місті де всі одне одного знають, проте відчуття формальності такого заходу не покидає і досі.
  6. В музичній школі двері не відкрили хоч люди там були. Мітингувальник позаглядали у вікна, покричали і пішли далі. Кумедно, що навіть діти, які прийшли на заняття до музичної школи невідомо звідки з’явились позаду неї і потім втекли таким же загадковим способом. Якби інші установи до яких завітали мітингувальники, не відкрили би свої двері, екскурсія взагалі би не відбулась. Став начальник міліції на сходах і не пустив нікого в приміщення так всі і зупинились перед ним. Миролюбний і терплячий у нас народ. Любить слухати і вірити усьому що йому кажуть. Зате ніхто не з ким не поцапався, не посварився і гроші в скриньку трохи назбирали – вже не даремно пройшлись містом.rejd_2 (5)

    rejd_2 (3)

    Юрій Панасюк хотів залишитись на роботі сам і відправив додому чотирьох своїх працівниць

rejd_2 (6)

Начальник Здолбунівської міліції – Олександр Панасюк, вчергове і детально розяснив чим зараз займається Здолбунівська міліція

Завтра всі ці заклади відновлять свою роботу, податкова і надалі буде надсилати платежі до державного бюджету з якого фінансують вбивць власного народу, прокуратура і надалі буде оскаржувати рішення Народної ради, якщо вона ще сама не розвалиться, РДА і надалі сидітиме у своїх кабінетах. Все, завіса. Замовлення політичне, виконання народне.

rejd_2 (7)

Музична школа двері не відчинила. Хоча все що хотіли мітингувальники- це попитати про прапор чому він не вивішений. Якщо звернути увагу на фото-прапор вивішений на іншій будівлі музичної школи навпроти.

rejd_2 (8)

Дівчата держреєстратори напевне люблять позувати, але не на фото із мітингів :)

rejd_3 (2)

Біля приміщення прокуратури

rejd_3 (5)

Прокурор району І.Ольшанецький уважно слухає Ірину Гринюк

rejd_4

Ніна Путіліна прокурору: де прапор національний? У вас навіть кріплення для древка на фасаді немає…!

rejd_3 (1)

Прокурори і депутат міськради (праворуч) Віталій Чернецький слухають виступ І.Ольшанецького

rejd_3 (4)

Ігор Ольшанецький – прокурор Здолбунівського району всіх вислухав, всім відповів і залишився задоволений тим фактом

Але, є відео, безпристрасне і об’єктивне. По ньому ви можете самі зробити висновки і можливо вони будуть зовсім іншими ніж наші. Наприклад ні в Дубно ні в Радивилові нічого подібного не робили, а у нас хоч так але є. Народу хоч 50-70 осіб, але не лежали на дивані, а своїми ногами топтали місто і своїми очима бачили це все і робили це все, а не спостерігали за кимось, як зазвичай. Не було агресії і це теж важливо. rejd_3 (3) rejd_3 (6)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети