Як бюрократія може згубити людину

pravyla-zhyttya.-samolikuvannya-lyshytysya-zhyvymПрочитали цей допис у Віталія Олійника, вирішили перепостити, щоб з’ясувати, чи дійсно військово-бюрократичний маразм вище Конституції і права людини на життя та лікування. Хто знає, чи є такі випадки у нас?

Цими вихідними захворів. Перші дні пробував сам лікуватись. Сьогодні зранку побачив, що краще не стає – горло, температура, нежить, кашель ще гірший став. Вирішив сходити до лікаря. Так як я у місті не прописаний, завжди ходив у обласну поліклініку на прийом. Але сьогодні мене вперше не захотіли прийняти. Пояснили, що їм потрібне направлення з військкомату. В принципі, логічно, вичислюють тих, хто ухиляється від мобілізації.
Пішов у обласний військкомат. Кажу, дайте направлення в обласну поліклініку. «А ви де прописані?», – запитує мене. «В Хотинському районі, але проживаю у Чернівцях». «Ну то йдіть у Хотинський військкомат, хай виписує вам направлення».
Я вже починаю трохи обурюватись. «Але ж ви обласний військкомат. А я прописаний у цій області. У мене є з собою паспорт, навіть військовий квиток є. Подивіться в базі, що мені не приходила повістка і я не ухиляюсь від мобілізації. Я просто захворів і хочу, щоб мене оглянув лікар». «У нас немає такої бази. Ці бази є по відповідних районах. Хочете лікуватись, їдьте в район прописки».
Круто. В кінці вже з іронією запитую. «А як мені стане гірше і я викликатиму швидку. Перед тим , як мене оглянути, вони теж будуть вимагати довідки з районного військкомату?» :)
Ще раз переконався, що у військових з гумором проблеми. Він мені цілком серйозно відповів, що швидка не повинна у них запитувати дозволу перед виїздом. Тому якщо я хочу отримати послуги лікаря і при цьому не їхати до себе в районну лікарню, я можу викликати швидку допомогу за місцем фактичного проживання.
Подякував йому за корисну інформацію. Пішов в аптеку накупив нову порцію антибіотиків. Буду продовжувати свій курс лікування. Сподіваюсь, до виклику швидкої справа не дійде :)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети