. Як будуємо не знаємо, що будуємо не знаємо, але будуємо – депутат про будівництво мосту у Здолбунові | Здолбунів City

Як будуємо не знаємо, що будуємо не знаємо, але будуємо – депутат про будівництво мосту у Здолбунові

Засідання бюджетної комісії. Сотні тисяч пропонується виділяти на будівництво мосту “на око”? Відомий бізнесмен – депутат міської ради Станіслав Середюк активно дебатує і з замовником і з працівниками апарату ради і приходить до висновку “Як будуємо не знаємо, що будуємо не знаємо, але будуємо”.

Зверніть увагу, звучить інформація про те що ніяких оглядових майданчиків в цьому будівництві нині немає. Щоб вони з’явилися треба ще актуалізовувати документацію і виділяти  гроші знову. Чи будуть і надалі виділятися кошти на міст покаже завтрашня сесія. Ті самі сотні тисяч група депутатів пропонувала на співфінансування придбання флюрографа чи дитячий майданчик в кожен дитячий садочок.

Підняв депутат питання і децентралізації і знову натрапив на песимізм і спротив. Цікава загалом вийшла дискусія Депутат – працівники міськради при колегах глядачах.

 

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (3 голос (а, ів), середній бал: 4,00 із 5)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Ганна

  Хоч би хтось розумний пояснив функціональне призначення цієї споруди. В голову приходять лише три думки : 1. рибалкам може буде зручніше рибу ловити. 2. закохані почнуть на поручні замки вішати. 3. двом останнім коровам на вісімці ближче буде до нової паші на другому березі. Але чи варті оці плюси тих безкінечних сварок про потребу та і врешті самих грошей. Невже ми такі багаті, щоб будувати , ну давайте чесно скажемо, нікому не потрібний об’єкт? Може в місті є Генеральний план, в якому на берегах вісімки передбачені якісь об’єкти інфраструктури? То не ховайте його, покажіть і стане ясно, що мостик зв’яже не два пустих берега.

  • Здолбунівсіті

   Генплану нема, плану забудови гідропарку нема (ми не бачили), сьогодні на сесії виділили 309 тисяч на консервацію об’єкту тому поки корови походять в обхід, закохані повісять замочки на алеї поруч, а рибалки вже можуть використовувати понтонну переправу імені ініціатора його зведення..

 • Игорь Бенесюк

  Шикарний зразок третьосортного провінційного шахрайства.Якщо міст назвати оглядовим майдачиком,то це вже не міст…Цікаво ,який інститут виступив ідеологом.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама