Як будуємо не знаємо, що будуємо не знаємо, але будуємо – депутат про будівництво мосту у Здолбунові

Засідання бюджетної комісії. Сотні тисяч пропонується виділяти на будівництво мосту “на око”? Відомий бізнесмен – депутат міської ради Станіслав Середюк активно дебатує і з замовником і з працівниками апарату ради і приходить до висновку “Як будуємо не знаємо, що будуємо не знаємо, але будуємо”.

Зверніть увагу, звучить інформація про те що ніяких оглядових майданчиків в цьому будівництві нині немає. Щоб вони з’явилися треба ще актуалізовувати документацію і виділяти  гроші знову. Чи будуть і надалі виділятися кошти на міст покаже завтрашня сесія. Ті самі сотні тисяч група депутатів пропонувала на співфінансування придбання флюрографа чи дитячий майданчик в кожен дитячий садочок.

Підняв депутат питання і децентралізації і знову натрапив на песимізм і спротив. Цікава загалом вийшла дискусія Депутат – працівники міськради при колегах глядачах.

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети