Як буде відбуватися обмін ламп розжарювання

З кінця січня жителі громад зможуть обміняти лампочки розжарювання на LED-лампи.
💡 Обмін передбачає, що людина приносить 5 ламп розжарювання у відділення Укрпошти та проводить там їх обмін на нові енергозберігаючі.
📱Обмін буде відбуватись у два способи – з попереднім замовленням через Дію і без нього. (Станом на сьогодні в ДІЇ ще немає такої послуги).
👉 У випадку, коли людина не забрала замовлення впродовж 5 робочих днів, воно анулюється.
✔️ Якщо людина не має можливості замовити лампи через застосунок Дія, то вона має прийти до відділення Укрпошти з паспортом, ідентифікаційним кодом та лампами розжарювання. У цьому випадку здійснити обмін ламп можна буде лише за наявності вільних LED ламп.


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети