Як бажання перетворити у реальність

реалізована петиціяМова не про дівочі бажання і гадання на Андрія. Мова про людські потреби які набули реальних обрисів завдяки декільком обставинам про які і поговоримо.

Наприкінці минулого року громадські активісти від ЗЕОНу в рамках проекту «Прозорий бюджет…» почали збирати пропозиції до бюджету міста. Куди вважали за потрібне потратити міські кошти самі ж здолбунівчани. Декілька пропозицій повторилися неодноразово, серед них і облаштування автобусної зупинки при виїзді з міста в сторону обласного центру (траса Рівне-Острог). Її теж подали серед інших в надії на фінансування з міського бюджету, однак ці роботи знаходилися поза межами компетенції міської ради, оскільки були сферою відповідальності Служби автомобільних доріг Рівненської області.

 Мешканці створили Петицію на платформі Розумне місто Здолбунів і почався збір підписів у її підтримку. Потреби міста виявилися небайдужими депутату обласної ради від міста Здолбунів Владиславу Сухляку, який повідомив  що бере під свою опіку облаштування зупинки у цьому місці. І закипіла робота, до якої депутат підключив таки службу автомобільних доріг, які підготовлювали місце, обрізали дерева та облаштовували бордюри. Депутат подбав щоб стоянка була не лише як майданчик і знак зупинки, а й з накритим просторим навісом під яким багато пасажирів зможуть навіть у негоду дочекатися транспорту.облаштування зупинки (1) облаштування зупинки (2)

До речі про непогоду. Як тільки в соцмережах в групі ЗС почались чи то продовжились обговорення робіт навколо зупинки як коментатори одразу зауважили, що до цієї гарної зупинки – навісу ще якось треба дійти метрів 30 по бездоріжжю на кому відсутній асфальт (від повороту з вулиці Шкільної на Коперніка). І тут втрутився Владислав Сухляк. Він пообіцяв, що вже замовлено десятки тон асфальту які цю проблему теж вирішать.коментарі до зупинки

Ну що ж, як бачимо рецепт перетворення ідеї в реальність у цьому випадку дуже простий: заявити про проблему мешканцям, створити Петицію, зацікавити владу, депутатів у нагальності вирішення питання і сподіваємось, бережливо ставитись після вирішення проблеми до самої зупинки! Ми би на місці депутата тут би один пункт додали – участь самих мешканців у, наприклад фарбуванні зупинки, щоб ні у кого не склалось враження, що це так просто та і щоб ціна людської праці та допомоги була відчутнішою.

Як зазначив Владислав Олегович: “Облаштування зупинки ще триває, буде відновлено покриття та знак зупинки. Дуже хочеться вірити, що здолбунівчани не будуть нищити те про що самі ж просили, що будуть бережливо ставитися до майна, не битимуть пляшки, не відриватимуть дошки, не клеїтимуть папір і оголошення. Я як депутат почув здолбунівчан і готовий чути ще, проте сподіваюсь на взаємність”. Але факт залишається фактом, перша Петиція, розміщена на платформі Розумне місто Здолбунів – виконана, дякуємо усім хто її перетворив у реальність!ремонт зупинки (2) ремонт зупинки (1)

попередній стан зупинки

зупинка 100316 здолбунівВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети