Я ненавиджу Укравтодор

Ініціатива «Я ненавиджу Укравтодор», яка зародилася в Фейсбуці, 18 лютого 2013 року переросла в акцію протесту біля будівлі Державного агентства автомобільних доріг України «Укравтодор». Учасники акції мали наперед спланований сценарій, однак з самого початку все пішло шкереберть. По-перше, з 900 осіб, які виявили бажання висловити своє невдоволення «Укравтодору», до акції в режимі оффлайн долучилося лише близько 50 активістів.  По-друге, один із відомих комічними перфомансами нардепів зіпсував своєю гучною появою атмосферу «свята».

Незважаючи на це, активісти все ж, як і планувалося, прикрасили вхід «Укравтодору» зламаними частинами автомобілів, постраждалих від доріг; оголосили вимоги «Укравтодору» та із зібраними підписами намагалися передати звернення відповідальним за стан українських доріг особам. Та ні через головні двері, ні через чорний вхід активістам не вдалося потрапити до «Укравтодору». Тож організатори акції вирішили донести голос обурених киян через “Укрпошту”.

Голос обурених:

Андрій Черніков, ініціатор Руху «Я ненавиджу Укравтодор» в Фейсбуці: «У результаті сьогоднішнього стану доріг, я маю пробите колесо та два зламаних амортизатора. Я тут, щоб донести думку до «Укравтодору» та уряду, що дороги в Україні «зникли». Гадаю, що завдяки тій невеликій кількості людей, які долучилися до акції, та ЗМІ, ми цю думку донесли».

Ірина Шейко-Іванків, учасниця акції: «Я живу в Бучі та, через жахливий стан доріг, щодня добираюся до роботи дві години. Крім того, на моє авто впала льодяна брила та пошкодила дуже дах. Я ще не завершила ремонт авто, але він мені вже обійшовся в 6 тис. грн. «Укравтодор» має обов’язок утримувати дороги в належному стані. Власне нагадати їм про це, я й прийшла сюди».

Максим Панов, організатор акції: «Це лише перша акція. Наступного тижня ми плануємо провести круглий стіл, на який запросимо чиновників, які відповідають за цей ганебний стан київських та українських доріг. За результатами круглого столу, ми негайно проведемо Всеукраїнську акцію. Передамо результати в кожну область, в усі Автодори, обласні та міські адміністрації до виконання».

А поки… активісти продовжують обговорювати на Фейсбуці промахи першої акції та можливі подальші спільні дії.*

фото ілюстративне volynpost.com

Контакти

 Ініціатива “Я ненавиджу Укравтодор”


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети