. Я і тобі можу неповнолітньому продати пиво і горілку - продавець здолбунівського магазину | Здолбунів City

Я і тобі можу неповнолітньому продати пиво і горілку – продавець здолбунівського магазину

продавець ПівдняХлопці задумали експеримент-чи можна придбати пиво і горілку 17-річному хлопцю у здолбунівській крамниці, власники якої так люблять облаштовувати стихійні ринки навколо себе і постійно судиться і небезуспішно із міською радою. Як спілкуються у закладі і куди послала продавчиня хлопців зі своїм громадянством дивіться у сюжеті.

Відео: Віталій Носенко

П.С. Привіт відділу торгівлі та побутового обслуговування населення, комітету захисту прав споживачів, міліції, міській раді.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Петро

  Викликали податкову?

 • Андрій

  чомусь занадто мало коментів стосовно даної статті, а тема дуже цікава та болюча насправді

 • По-перше, “сексуальна” товстопопа та злослівна тьотінька більш права, ніж автори і учасники відео – якийсь “Вітя-вийди-будь-ласка-і-не-порти-мені-нєрви” “влетів” у заклад, не представившись, і почав навантажувати жіночку громадянською позицією;

  По-друге, я не уважний й з відео не зрозумів, яка ж все-таки тьотінька продала там щось;

  По-третє, потрібна прихована зйомка самого процесу продажу неповнолітнім алкогольних виробів – будь-який недовчений юрист зауважить, що можна знайти юних “спортсменів” в кількості 3 чоловік – двоє “живців” заходять за ріг вулиці, а третій передає їм товар (в цей же час автор філосовствує про трансцендентність психо-фізіологічного буття персонального всесвіту, знімаючи цікаві пейзажі), далі “живці” повертаються – і, о лихо-лишенько, діткам продали шмурдяк, який, насправді, міг бути просто переданий;

  По-четверте, продавці, якщо у вашому закладі не встановлено камер відеоспостереження, то “включіть баранця” і стійте на свому – нічого не знаю, нічого не продавали; і, продавці, будьте уважними – не потрапляйте лишній раз у приховану камеру, як деякі післяпенсійні брутальні порномоделі;

  По-п’яте, на місцевому рівні потрібно зобов’язати власників встановити камери відеоспостереження (у крайньому випадку – відеореєстратори для авто) в продуктових магазинах, а всі відеофайли передавати у відповідні інстанції, які відповідають за якість обслуговування споживачів чи контролюють продаж алко-тютюну неповнолітнім.

 • Неперевершена

  дуже невдала провокація. Не факт- дуже реальна. Треба було все зафіксувати на камеру( процес продажі) а не стояти обсуждати глибину калюжі в Сіті. Тоді б тьотці було не до сраки.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама