Визначились півфіналісти чемпіонату з міні-футболу
Чемпіонат Здолбунівського району з міні-футболу 2016 року
Становище команд після групових змагань:
Група «А»
№п/п | команди | І | В | Н | П | Р/М | ОЧ |
1 | «Вікторія» (с.Копитків) | 10 | 8 | 1 | 1 | 23:5 | 25 |
2 | «Армагедон» (с.Здовбиця) | 10 | 8 | 1 | 1 | 23:7 | 25 |
3 | СК «Меридіан» (с.Гільча) | 10 | 5 | 1 | 4 | 16:12 | 16 |
4 | ДЮСШ (с.Здовбиця) | 10 | 2 | 2 | 6 | 9:27 | 8 |
5 | «Dream-team» (с.Новомильськ) | 10 | 2 | 1 | 7 | 12:21 | 7 |
6 | «Глинськ» (с.Глинськ) | 10 | 1 | 2 | 7 | 8:19 | 5 |
Група «В»
№п/п | команди | І | В | Н | П | Р/М | ОЧ |
1 | «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця) | 8 | 6 | 2 | 0 | 17:6 | 20 |
2 | «Мізоч» (смт.Мізоч) | 8 | 5 | 2 | 1 | 26:9 | 17 |
3 | «Білашів-1»(с.Білашів) | 8 | 4 | 2 | 2 | 14:7 | 14 |
4 | «Стеблівка» (с.Стеблівка) | 8 | 2 | 0 | 6 | 11:22 | 6 |
5 | «Білашів-2»(с.Білашів) | 8 | 0 | 0 | 8 | 3:27 | 0 |
Група «С»
№п/п | команди | І | В | Н | П | Р/М | ОЧ |
1 | «Шкільна» (м.Здолбунів) | 8 | 7 | 1 | 0 | 24:8 | 22 |
2 | «Хлібороб» (м.Здолбунів) | 8 | 5 | 1 | 2 | 21:8 | 16 |
3 | «Неямайка» (м.Здолбунів) | 8 | 4 | 1 | 3 | 17:15 | 13 |
4 | «Хемп-01» (м.Здолбунів) | 8 | 1 | 1 | 6 | 12:33 | 4 |
5 | «Хаос» (с.Богдашів) | 8 | 0 | 2 | 6 | 4:14 | 2 |
Середня результативність чемпіонату становить 3,43 гола за гру
Положення серед бомбардирів:
1-2 | Гриценко Юрій («Хлібороб»), Савчук Олександр («Армагедон») | 12 |
3-4 | Ткачук Андрій («Нова Мощаниця»), Савчук Віталій («Мізоч») | 9 |
5 | Кухарчук Олександр («Шкільна») | 8 |
6 | Холодюк Микола («Хемп-01») | 7 |
7 | Власюк Володимир («Нова Мощаниця») | 6 |
8-12 | Сіліхін Павло («Шкільна»), Голуб Вадим («Неямайка»), Грогуль Василь, | 5 |
Романюк Микола (обоє-«Вікторія»), Корольчук Богдан («Білашів-1») |
По два попередження мають:
Тимощук Роман («Армагедон»), Хоманець Віктор (СК «Меридіан»),
Василюк Андрій, Горобюк Володимир (обоє-«Шкільна»),
Ткачук Андрій (Нова Мощаниця»), Матяк Руслан («Мізоч»)
Штрафники: перед півфінальними турами відсутні
*перед фінальним туром всі попередження гравців будуть скасовані,
але будуть враховані вилучення отримані гравцями у півфінальних турах
Чемпіонат Здолбунівського району з міні-футболу 2016 року
Група «А»
№
п/п |
КОМАНДИ | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | в | н | п | р/м | оч | м |
1 | «Вікторія»
(с.Копитків) |
2:1 | 2:0 | 3:0 | 4:0 | 1:0 | 8 | 1 | 1 | 23:5 | 25 | 1 | |
0:0 | 0:1 | 3:0 | 5:2 | 3:1 | |||||||||
2 | «Армагедон»
(с.Здовбиця) |
1:2 | 2:1 | 2:1 | 1:0 | 2:1 | 8 | 1 | 1 | 23:7 | 25 | 2 | |
0:0 | 2:0 | 6:0 | 4:2 | 3:0 | |||||||||
3 | СК «Меридіан»
(с.Гільча) |
0:2 | 1:2 | 5:2 | 0:3 | 1:1 | 5 | 1 | 4 | 16:12 | 16 | 3 | |
1:0 | 0:2 | 4:0 | 1:0 | 3:0 | |||||||||
4 | ДЮСШ
(с.Здовбиця) |
0:3 | 1:2 | 2:5 | 2:2 | 2:1 | 2 | 2 | 6 | 9:27 | 8 | 4 | |
0:3 | 0:6 | 0:4 | 1:0 | 1:1 | |||||||||
5 | «Dream-team» (с.Новомильськ) | 0:4 | 0:1 | 3:0 | 2:2 | 2:1 | 2 | 1 | 7 | 12:21 | 7 | 5 | |
2:5 | 2:4 | 0:1 | 0:1 | 1:2 | |||||||||
6 | «Глинськ»
(с.Глинськ) |
0:1 | 1:2 | 1:1 | 1:2 | 1:2 | 1 | 2 | 7 | 8:19 | 5 | 6 | |
1:3 | 0:3 | 0:3 | 1:1 | 2:1 |
Група «В»
№
п/п |
КОМАНДИ | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | в | н | п | р/м | оч | м |
1 | «Нова Мощаниця»
(с.Нова Мощаниця) |
2:0 | 1:0 | 3:0 | 4:1 | 6 | 2 | 0 | 17:6 | 20 | 1 | |
2:2 | 1:1 | 3:2 | 1:0 | |||||||||
2 | «Мізоч»
(смт.Мізоч) |
0:2 | 0:0 | 4:2 | 6:1 | 5 | 2 | 1 | 26:9 | 17 | 2 | |
2:2 | 2:1 | 7:1 | 5:0 | |||||||||
3 | «Білашів-1»
(с.Білашів) |
0:1 | 0:0 | 2:1 | 3:0 | 4 | 2 | 2 | 14:7 | 14 | 3 | |
1:1 | 1:2 | 3:1 | 4:1 | |||||||||
4 | «Стеблівка»
(с.Стеблівка) |
0:3 | 2:4 | 1:2 | 1:0 | 2 | 0 | 6 | 11:22 | 6 | 4 | |
2:3 | 1:7 | 1:3 | 3:0 | |||||||||
5 | «Білашів-2»
(с.Білашів) |
1:4 | 1:6 | 0:3 | 0:1 | 0 | 0 | 8 | 3:27 | 0 | 5 | |
0:1 | 0:5 | 1:4 | 0:3 |
Група «С»
№
п/п |
КОМАНДИ | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | в | н | п | р/м | оч | м |
1 | «Шкільна»
(м.Здолбунів) |
1:1 | 4:2 | 4:1 | 2:0 | 7 | 1 | 0 | 24:8 | 22 | 1 | |
2:1 | 2:1 | 7:1 | 2:1 | |||||||||
2 | «Хлібороб»
(м.Здолбунів) |
1:1 | 3:0 | 4:1 | 1:0 | 5 | 1 | 2 | 21:8 | 16 | 2 | |
1:2 | 1:2 | 8:2 | 2:0 | |||||||||
3 | «Неямайка»
(м.Здолбунів) |
2:4 | 0:3 | 4:1 | 3:0 | 4 | 1 | 3 | 17:15 | 13 | 3 | |
1:2 | 2:1 | 4:3 | 1:1 | |||||||||
4 | «Хемп-01»
(м.Здолбунів) |
1:4 | 1:4 | 1:4 | 1:1 | 1 | 1 | 6 | 12:33 | 4 | 4 | |
1:7 | 2:8 | 3:4 | 2:1 | |||||||||
5 | «Хаос»
(с.Богдашів) |
0:2 | 0:1 | 0:3 | 1:1 | 0 | 2 | 6 | 4:14 | 2 | 5 | |
1:2 | 0:2 | 1:1 | 1:2 |
1 тур 3 липня 2016 р. група «А» с.Здовбиця, арбітр Кислюк Валентин (м.Здолбунів) |
Матч №1 «Армагедон» (с.Здовбиця) – ДЮСШ (с.Здовбиця) 2:1 |
забиті м’ячі: 13 хв. Більчук Василь, 26 хв. Савчук Олександр (обоє-«Армагедон») – |
18 хв. Піхотін Юрій (ДЮСШ) |
Матч №2 «Вікторія» (с.Копитків) – «Глинськ» (с.Глинськ) 1:0 |
забиті м’ячі: 23 хв. Романюк Микола |
Матч №3 «Dream-team» (с.Новомильськ) – СК «Меридіан» (с.Гільча) 3:0 |
забиті м’ячі: 4 хв. Ніверчук Володимир, 24 хв. Воробюк Олександр, 28 хв. Сидорчук Василь |
попередження: 12 хв. Шевчук Володимир (СК «Меридіан») |
Матч №4 «Глинськ» (с.Глинськ) – «Армагедон» (с.Здовбиця) 1:2 |
забиті м’ячі: 18 хв. Шолудько Роман («Глинськ») – 25хв.,27 хв. Савчук Олександр («Армагедон») |
попередження: 24 хв.Тимощук Роман («Армагедон») |
Матч №5 ДЮСШ (с.Здовбиця) – «Dream-team» (с.Новомильськ) 2:2 |
забиті м’ячі: 22 хв.,28 хв. Сержанюк Микола (ДЮСШ) – |
17 хв.,29 хв. Воробюк Олександр («Dream-team») |
попередження: 10 хв. Піхотін Юрій, 24 хв.Кравченко Василь (обоє-ДЮСШ) – |
24 хв. Заяць Олександр («Dream-team») |
Матч №6 СК «Меридіан» (с.Гільча) – «Вікторія» (с.Копитків) 0:2 |
забиті м’ячі: 15 хв. Сержанюк Олексій, 25 хв. Теребійчук Микола |
2 тур 10 липня 2016 р. група «А» с.Гільча, арбітр Шибунька Михайло (м.Здолбунів) |
Матч №7 «Глинськ» (с.Глинськ) – СК «Меридіан» (с.Гільча) 1:1 |
забиті м’ячі: 28 хв. Шолудько Роман («Глинськ») – 16 хв. Романенко Олексій (СК «Меридіан») |
Матч №8 «Вікторія» (с.Копитків) – ДЮСШ (с.Здовбиця) 3:0 |
забиті м’ячі: 1 хв. Грогуль Василь, 3 хв. Романюк Микола, 10 хв. Ворон Роман |
попередження: 13 хв. Кухта Назар, 18 хв. Кравченко Василь (обоє-ДЮСШ) |
Матч №9 «Армагедон» (с.Здовбиця) – «Dream-team» (с.Новомильськ) 1:0 |
забиті м’ячі: 23 хв. Савчук Олександр |
попередження: 17 хв. Тимощук Роман («Армагедон») |
Матч №10 ДЮСШ (с.Здовбиця) – «Глинськ» (с.Глинськ) 2:1 |
забиті м’ячі: 6 хв. Чичик Ігор, 18 хв. Піхотін Юрій (обоє-ДЮСШ) – |
23 хв. Чичик Ігор (ДЮСШ) автогол |
Матч №11 СК «Меридіан» (с.Гільча) – «Армагедон» (с.Здовбиця) 1:2 |
забиті м’ячі: 9 хв. Гугайло Олександр (СК «Меридіан») – |
19 хв. Солдатов Сергій, 30 хв. Савчук Олександр (обоє-«Армагедон») |
попередження: 22 хв. Хоманець Віктор, 26 хв. Гугайло Олександр (обоє-СК «Меридіан») |
Матч №12 «Dream-team» (с.Новомильськ) – «Вікторія» (с.Копитків) 0:4 |
забиті м’ячі: 6 хв. Ткач Валерій, 12 хв.,25 хв. Сержанюк Олексій, 30 Грогуль Василь |
попередження: 10 хв. Ткач Валерій («Вікторія») |
2 тур 10 липня 2016 р. група «В» смт.Мізоч, арбітр Милян Сергій (м.Здолбунів) |
Матч №13 «Мізоч» (смт.Мізоч) – «Білашів-1»(с.Білашів) 0:0 |
Матч №14 «Стеблівка» (с.Стеблівка) – «Білашів-2» (с.Білашів) 1:0 |
забиті м’ячі: 1 хв. Слівчук Володимир («Білашів-2») автогол |
попередження: 19 хв. Терещук Олег («Стеблівка») |
Матч №15 «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця) – «Білашів-1»(с.Білашів) 1:0 |
забиті м’ячі: 11 хв. Ткачук Андрій |
Матч №16 «Стеблівка» (с.Стеблівка) – «Мізоч» (смт.Мізоч) 2:4 |
забиті м’ячі: 8 хв. Терещук Олег, 30 хв. Устянчук Володимир (обоє-«Стеблівка») – |
5 хв. Савчук Віталій, 9 хв. Кондратюк Іван, 11 хв. Нестерук Андрій, 23 хв. Матяк Руслан (всі-«Мізоч») |
попередження: 15 хв. Матяк Руслан («Мізоч») |
Матч №17 «Білашів-2» (с.Білашів) – «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця) 1:4 |
забиті м’ячі: 11 хв. Слівчук Володимир («Білашів-2») – |
3 хв. Головай Олег, 6 хв., 26 хв. Власюк Володимир, 29 хв. Ткачук Андрій (всі-«Нова Мощаниця») |
2 тур 10 липня 2016 р. група «С» м.Здолбунів, арбітр Шолудько Ігор (с.Глинськ) |
Матч №18 «Хлібороб» (м.Здолбунів) – «Хаос» (с.Богдашів) 1:0 |
забиті м’ячі: 16 хв. Левечко Павло |
попередження: 9 хв. Гриценко Юрій, 28 хв. Безменський Дмитро (обоє»Хлібороб») – |
18 хв. Дубич Віктор («Хаос») |
Матч №19 «Шкільна» (м.Здолбунів) – «Хемп-01» (м.Здолбунів) 4:1 |
забиті м’ячі: 4 хв. Удодік Павло, 9 хв. Горобюк Володимир, 20 Кухарчук Олександр, |
26 хв. Сіліхін Павло (всі-«Шкільна) – 17 хв. Холодюк Микола («Хемп-01») |
попередження: 5 хв. Кухарчук Олександр («Шкільна») |
Матч №20 «Неямайка» (м.Здолбунів) – «Хаос» (с.Богдашів) 3:0 |
забиті м’ячі: 4 хв. Олексенко Максим, 9 хв. Голуб Вадим, 25 хв. Почтовий Сергій |
Матч №21 «Шкільна» (м.Здолбунів) – «Хлібороб» (м.Здолбунів) 1:1 |
забиті м’ячі: 4 хв. Кухарчук Олександр («Шкільна») – 11 хв. Гриценко Юрій («Хлібороб») |
попередження: 13 хв. Соборський Олександр («Хлібороб») |
Матч №22 «Хемп-01» (м.Здолбунів) – «Неямайка» (м.Здолбунів) 1:4 |
забиті м’ячі: 5 хв. Холодюк Микола («Хемп-01») – |
1 хв.,10 хв. Голуб Вадим, 12 хв. Панюк Ярослав, 20 хв. Олексенко Максим (всі-«Неямайка») |
3 тур 17 липня 2016 р. група «А» с.Глинськ, арбітр Кислюк Валентин (м.Здолбунів) |
Матч №23 «Глинськ» (с.Глинськ) – «Dream-team» (с.Новомильськ) 1:2 |
забиті м’ячі: 8 хв. Романець Василь («Глинськ») – |
11 хв. Заяць Олександр, 13 хв. Баран Нікіта (обоє-«Dream-team») |
попередження: 10 хв. Шолудько Роман, 29 хв. Романець Василь (обоє-«Глинськ») |
Матч №24 «Армагедон» (с.Здовбиця) – «Вікторія» (с.Копитків) 1:2 |
забиті м’ячі:10 хв. Савчук Олександр («Армагедон») – 21 хв.,25 хв. Грогуль Василь («Вікторія») |
попередження: 20 хв. Ткач Валерій («Вікторія») |
вилучення: 20 хв. Ткач Валерій («Вікторія») – друге попередження у матчі |
Матч №25 ДЮСШ (с.Здовбиця) – СК «Меридіан» (с.Гільча) 2:5 |
забиті м’ячі:5 хв.,14 хв. Сержанюк Микола (ДЮСШ) – |
3 хв. Чубок Валерій, 12 хв. Махлюк Юрій, 14 хв. Гугайло Олександр (всі-СК «Меридіан»), |
16 хв. Чичик Ігор (ДЮСШ) автогол, 25 хв. Романенко Олексій (СК «Меридіан») |
попередження: 8 хв. Махлюк Юрій (СК «Меридіан») |
Матч №26 «Глинськ» (с.Глинськ) – «Вікторія» (с.Копитків) 1:3 |
забиті м’ячі:9 хв. Мельниченко Володимир («Глинськ») – |
2 хв. Сержанюк Олексій, 14 хв.21 хв. Романюк Микола (обоє-«Вікторія») |
попередження: 8 хв. Сержанюк Олексій («Вікторія») |
Матч №27 СК «Меридіан» (с.Гільча) – «Dream-team» (с.Новомильськ) 1:0 |
забиті м’ячі: 2 хв. Гугайло Олександр |
попередження: 26 хв. Чубок Валерій (СК «Меридіан»), |
Матч №28 ДЮСШ (с.Здовбиця) – «Армагедон» (с.Здовбиця) 0:6 |
забиті м’ячі: 7 хв.,22 хв.,27 хв.,29 хв. Савчук Олександр, 9 хв. Тимощук Роман, 28 хв. Чичик Роман |
3 тур 17 липня 2016 р. група «В» с.Білашів, арбітр Милян Сергій (м.Здолбунів) |
Матч №29 «Білашів-1»(с.Білашів) – «Стеблівка» (с.Стеблівка) 2:1 |
забиті м’ячі: 16 хв. Корольчук Богдан, 18 хв. Самчук Влас (обоє-«Білашів-1») – |
17 хв. Устянчук Володимир («Стеблівка») |
попередження: 30 хв. Устянчук Андрій, 30 хв. Устянчук Володимир (обоє-«Стеблівка») |
Матч №30 «Мізоч» (смт.Мізоч) – «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця) 0:2 |
забиті м’ячі: 8 хв.,20 хв. Ткачук Андрій |
попередження: 16 хв. Савчук Віталій («Мізоч») – 6 хв. Власюк Леонід («Нова Мощаниця») |
Матч №31 «Білашів-1»(с.Білашів) – «Білашів-2» (с.Білашів) 3:0 |
забиті м’ячі: 8 хв.,13 хв. Самчук Влас, 29 хв. Лебедюк Максим |
попередження: 22 хв. Наджук Олег («Білашів-2») |
вилучення: 25 хв. Наджук Олег («Білашів-2») – друге попередження у матчі |
Матч №32 «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця) – «Стеблівка» (с.Стеблівка) 3:0 |
забиті м’ячі: 15 хв.,30 хв. Ткачук Андрій, 30 хв. Власюк Володимир |
попередження: 15 хв. Ткачук Андрій («Нова Мощаниця») |
Матч №33 «Білашів-2» (с.Білашів) – «Мізоч» (смт.Мізоч) 1:6 |
забиті м’ячі: 26 хв. Верташов Володимир («Білашів-2») – |
6 хв.,20 хв. Савчук Віталій, 16 хв. Кондратюк Іван, 22 хв. Нестеренко Олександр, 27 хв. Матяк Руслан, |
28 хв. Наумюк Олексій (всі-«Мізоч») |
3 тур 17 липня 2016 р. група «С» м.Здолбунів, арбітр Шибунька Михайло (м.Здолбунів) |
Матч №34 «Хаос» (с.Богдашів) – «Шкільна» (м.Здолбунів) 0:2 |
забиті м’ячі: 7 хв. Василюк Андрій, 12 хв. Кухарчук Олександр |
попередження: 6 хв. Шевчук Андрій («Хаос») – 28 хв. Горобюк Володимир («Шкільна») |
Матч №35 «Хлібороб» (м.Здолбунів) – «Неямайка» (м.Здолбунів) 3:0 |
забиті м’ячі: 2 хв.,3 хв. Гриценко Юрій, 30 хв. Приступа Юрій |
Матч №36 «Хаос» (с.Богдашів) – «Хемп-01» (м.Здолбунів) 1:1 |
забиті м’ячі: 13 хв. Черепанов Сергій («Хаос») – 4 хв. Хоманець Андрій («Хемп-01») |
попередження: 5 хв. Скорий Олександр («Хаос») – 25 хв. Мельничук Олег («Хемп-01») |
вилучення: 26 хв. Мельничук Олег («Хемп-01») – друге попередження у матчі |
Матч №37 «Неямайка» (м.Здолбунів) – «Шкільна» (м.Здолбунів) 2:4 |
забиті м’ячі: 4 хв. Почтовий Сергій, 13 хв. Панюк Ярослав (обоє-«Неямайка») – |
10 хв. Панюк Ярослав («Неямайка») автогол, 18 хв. Сіліхін Павло, 18 хв. Василюк Андрій, |
30 хв. Кухарчук Олександр (всі-«Шкільна») |
попередження: 12 хв. Нягов Влад («Шкільна») |
Матч №38 «Хемп-01» (м.Здолбунів) – «Хлібороб» (м.Здолбунів) 1:4 |
забиті м’ячі: 10 хв. Хоманець Андрій («Хемп-01») – |
6 хв. Соборський Олександр, 9 хв. Мазярко Олег, 13 хв.,20 хв. Гриценко Юрій (всі-«Хлібороб») |
попередження: 25 хв. Соборський Олександр («Хлібороб») |
4 тур 24 липня 2016 р. група «А» с.Копитків, арбітр Гудима Олег (м.Здолбунів) |
Матч №39 «Вікторія» (с.Копитків) – СК «Меридіан» (с.Гільча) 0:1 |
забиті м’ячі: 28 хв. Хоманець Віктор |
попередження: 27 хв. Хоманець Віктор (СК «Меридіан») |
Матч №40 «Dream-team» (с.Новомильськ) – ДЮСШ (с.Здовбиця) 0:1 |
забиті м’ячі: 20 хв. Вакуліч Олексій («Dream-team») автогол |
попередження: 14 хв. Самолюк Микола, 18 хв. Воробюк Олександр (обоє-«Dream-team») – |
26 хв. Кравченко Василь (ДЮСШ) |
Матч №41 «Армагедон» (с.Здовбиця) – «Глинськ» (с.Глинськ) +:- (3:0 т.р.) |
Матч №42 ДЮСШ (с.Здовбиця) – «Вікторія» (с.Копитків) -:+ (0:3 т.р.) |
Матч №43 СК «Меридіан» (с.Гільча) – «Глинськ» (с.Глинськ) +:- (3:0 т.р.) |
Матч №44 «Dream-team» (с.Новомильськ) – «Армагедон» (с.Здовбиця) 2:4 |
забиті м’ячі: 1 хв. Воробюк Олександр, 3 хв. Горчак Святослав (обоє-«Dream-team») – |
4 хв.,19 хв. Савчук Олександр, 18 хв. Більчук Василь, 23 хв. Солдатов Сергій (всі-«Армагедон») |
попередження: 22 хв. Воробюк Олександр («Dream-team») |
4 тур 24 липня 2016 р. група «В» с.Нова Мощаниця, арбітр Милян Сергій (м.Здолбунів) |
Матч №45 «Білашів-1»(с.Білашів) – «Мізоч» (смт.Мізоч) 1:2 |
забиті м’ячі: 2 хв. Корольчук Богдан («Білашів-1») – |
7 хв. Наумюк Олексій, 15 хв. Савчук Віталій (обоє-«Мізоч») |
Матч №46 «Білашів-2» (с.Білашів) – «Стеблівка» (с.Стеблівка) 0:3 |
забиті м’ячі: 4 хв.,15 хв. Михалюк Сергій, 22 хв. Наумюк Володимир |
Матч №47 «Білашів-1»(с.Білашів) – «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця) 1:1 |
забиті м’ячі: 28 хв. Павлюк Іван («Білашів-1») – 8 хв. Ткачук Андрій («Нова Мощаниця») |
Матч №48 «Мізоч» (смт.Мізоч) – «Стеблівка» (с.Стеблівка) 7:1 |
забиті м’ячі: 1 хв.,25 хв.,27 хв. Савчук Віталій, 5 хв. Нестерук Андрій, 6 хв. Оманадзе Дмиро, |
13 хв. Кондратюк Іван, 20 хв. Внуков Михайло (всі-«Мізоч») – 23 хв. Никончук Дмитро («Стеблівка») |
попередження: 11 хв Нестеренко Олександр («Мізоч») |
Матч №49 «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця) – «Білашів-2» (с.Білашів) 1:0 |
забиті м’ячі: 20 хв. Головай Олег |
попередження: 21 хв. Климюк Олександр («Нова Мощаниця») |
4 тур 24 липня 2016 р. група «С» с.Богдашів , арбітр Шолудько Ігор (с.Глинськ) |
Матч №50 «Хаос» (с.Богдашів) – «Хлібороб» (м.Здолбунів) 0:2 |
забиті м’ячі: 3 хв. Гриценко Юрій, 11 хв Левечко Павло |
попередження: 18 хв. Соборський Олександр («Хлібороб») |
Матч №51 «Хемп-01» (м.Здолбунів) – «Шкільна» (м.Здолбунів) 1:7 |
забиті м’ячі: 22 хв. Холодюк Микола («Хемп-01») – 4 хв.,13 хв. Козачук Іван, |
10 хв.,17 хв. Сіліхін Павло (обоє-«Шкільна»), 13 хв. Баланович Олександр («Хемп-01») авто гол, |
16 хв. Кухарчук Олександр, 24 хв. Лопуга Олег (обоє-«Шкільна») |
попередження: 7 хв. Василюк Андрій («Шкільна») |
Матч №52 «Хаос» (с.Богдашів) – «Неямайка» (м.Здолбунів) 1:1 |
забиті м’ячі: 25 хв. Черепанов Сергій («Хаос») – 13 хв. Панюк Ярослав («Неямайка») |
попередження: 10 хв Демко Володимир («Неямайка») |
Матч №53 «Хлібороб» (м.Здолбунів) – «Шкільна» (м.Здолбунів) 1:2 |
забиті м’ячі: 10 хв. Василюк Андрій («Шкільна») авто гол – 13 хв. Кухарчук Олександр, |
24 хв. Сіліхін Павло (обоє-«Шкільна») |
попередження: 6 хв. Іванцов Олександр («Хлібороб») – 10 хв. Василюк Андрій («Шкільна») |
Матч №54 «Неямайка» (м.Здолбунів) – «Хемп-01» (м.Здолбунів) 4:3 |
забиті м’ячі: 7 хв.,29 хв. Голуб Вадим, 17 хв. Почтовий Сергій, |
27 хв. Євтушок Сергій (всі-«Неямайка») – 10 хв.,20 хв.,28 хв. Холодюк Микола («Хемп-01») |
5 тур 31 липня 2016 р. група «А» с.Новомильськ, арбітр Шибунька Михайло (м.Здолбунів) |
Матч №55 «Вікторія» (с.Копитків) – «Dream-team» (с.Новомильськ) 5:2 |
забиті м’ячі: 2 хв.,30 хв. Ткач Валерій, 6 хв. Романюк Микола, 9 хв. Теребійчук Микола, |
12 хв. Грогуль Василь (всі-«Вікторія») – 15 хв.,20 хв. Горчак Святослав («Dream-team») |
попередження: 28 хв. Грогуль Василь («Вікторія») – 26 хв. Ворбюк Олександр («Dream-team») |
вилучення: 29 хв. Грогуль Василь («Вікторія») – друге попередження у матчі – |
29 хв. Ворбюк Олександр («Dream-team») – друге попередження у матчі |
Матч №56 «Армагедон» (с.Здовбиця) – СК «Меридіан» (с.Гільча) 2:0 |
забиті м’ячі: 22 хв.,25 хв. Солдатов Сергій |
попередження: 26 хв. Давидюк Віталій («Армагедон») |
Матч №57 «Глинськ» (с.Глинськ) – ДЮСШ (с.Здовбиця) 1:1 |
забиті м’ячі: 9 хв. Варварук Тарас («Глинськ») – 8 хв. Нагорнюк Вадим (ДЮСШ) |
попередження: 21 хв. Кравченко Василь (ДЮСШ) |
Матч №58 «Вікторія» (с.Копитків) – «Армагедон» (с.Здовбиця) 0:0 |
Матч №59 «Dream-team» (с.Новомильськ) – «Глинськ» (с.Глинськ) 1:2 |
забиті м’ячі: 27 хв. Мазур Віталій («Dream-team») – 14 хв.,30 хв. Романець Василь («Глинськ») |
попередження: 6 хв. Заяць Олександр, 27 хв. Мазур Віталій (обоє-«Dream-team») – |
13 хв. Варварук Тарас («Глинськ») |
вилучення: 7 хв. Горчак Петро, 11 хв. Заяць Олександр – друге попередження у матчі |
(обоє-«Вікторія») – 7 хв. Шолудько Роман («Глинськ») |
Матч №60 СК «Меридіан» (с.Гільча) – ДЮСШ (с.Здовбиця) 4:0 |
забиті м’ячі: 13 хв. Романенко Олексій, 18 хв.,24 хв.,28 хв. Андрійчук Іван |
попередження: 19 хв. Бунга Вадим (СК «Меридіан») |
5 тур 31 липня 2016 р. група «В» с.Стеблівка, арбітр Милян Сергій (м.Здолбунів) |
Матч №61 «Стеблівка» (с.Стеблівка) – «Білашів-1»(с.Білашів) 1:3 |
забиті м’ячі: 25 хв. Никончук Дмитро («Стеблівка») – |
4 хв.,17 хв. Мачелюк Павло, 4 хв. Корольчук Богдан (обоє-«Білашів-1») |
Матч №62 «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця) – «Мізоч» (смт.Мізоч) 2:2 |
забиті м’ячі: 15 хв.,27 хв. Власюк Володимир («Нова Мощаниця») – |
11 хв. Савчук Віталій («Мізоч»), 28 хв. Власюк Володимир («Нова Мощаниця») авто гол |
Матч №63 «Білашів-2» (с.Білашів) – «Білашів-1»(с.Білашів) 1:4 |
забиті м’ячі: 27 хв. Верташов Володимир («Білашів-2») – |
12 хв. Самчук Влас, 20 хв.,22 хв. Корольчук Богдан, 24 хв. Лебедюк Максим (всі-«Білашів-1») |
Матч №64 «Стеблівка» (с.Стеблівка) – «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця) 2:3 |
забиті м’ячі: 4 хв.,24 хв. Никончук Дмитро («Стеблівка») – |
4 хв.,10 хв. Ткачук Андрій, 25 хв. Власюк Володимир (обоє-«Нова Мощаниця») |
попередження: 12 хв. Ткачук Андрій, 17 хв. Єнич Олег (обоє-«Нова Мощаниця») |
Матч №65 «Мізоч» (смт.Мізоч) – «Білашів-2» (с.Білашів) 5:0 |
забиті м’ячі: 5 хв.,17 хв. Матяк Руслан, 13 хв. Савчук Віталій, 19 хв. Оманадзе Дмитро, |
21 хв. Нестеренко Олександр |
попередження: 17 хв. Матяк Руслан («Мізоч») |
5 тур 31 липня 2016 р. група «С» м.Здолбунів, арбітр Шолудько Ігор (с.Глинськ) |
Матч №66 «Шкільна» (м.Здолбунів) – «Хаос» (с.Богдашів) 2:1 |
забиті м’ячі: 27 хв. Кухарчук Олександр, 28 хв. Козачук Іван (обоє-«Шкільна») – |
3 хв. Українець Олександр («Хаос») |
Матч №67 «Неямайка» (м.Здолбунів) – «Хлібороб» (м.Здолбунів) 2:1 |
забиті м’ячі: 18 хв. Франчук Богдан, 30 хв. Панюк Ярослав (обоє-«Неямайка») – |
6 хв. Гриценко Юрій («Хлібороб») |
Матч №68 «Хемп-01» (м.Здолбунів) – «Хаос» (с.Богдашів) 2:1 |
забиті м’ячі: 9 хв.,28 хв. Мельничук Олег («Хемп-01») – 19 хв. Українець Олександр («Хаос») |
попередження: 14 хв. Баланович Олександр («Хемп-01») |
Матч №69 «Шкільна» (м.Здолбунів) – «Неямайка» (м.Здолбунів) 2:1 |
забиті м’ячі: 23 хв. Кухарчук Олександр, 28 хв. Руденко Віталій (обоє-«Шкільна») – |
15 хв. Цихановський Павло («Неямайка») |
попередження: 11 хв. Горобюк Володимир («Шкільна») |
Матч №70 «Хлібороб» (м.Здолбунів) – «Хемп-01» (м.Здолбунів) 8:2 |
забиті м’ячі: 3 хв.,7 хв.,16 хв.,28 хв.-з пенальті,30 хв.-з пенальті Гриценко Юрій, 9 хв. Фрідріх Віталій, |
15 хв. Левечко Павло, 18 хв. Іванцов Олександр (всі-«Хлібороб») – |
4 хв. Тернік Юрій, 12 хв. Баланович Олександр (обоє-«Хемп-01») |
Перший півфінальний тур 7 серпня 2016 р. с.Копитків |
Матч №71 «Шкільна» (м.Здолбунів) – «Мізоч» (смт.Мізоч) поч. 10.00 |
Матч №72 «Вікторія» (с.Копитків) – «Неямайка» (м.Здолбунів) поч. 10.40 |
Матч №73«Неямайка» (м.Здолбунів) – «Шкільна» (м.Здолбунів) поч. 11.20 |
Матч №74 «Мізоч» (смт.Мізоч) – «Вікторія» (с.Копитків) поч. 12.00 |
Матч №75 «Мізоч» (смт.Мізоч) – «Неямайка» (м.Здолбунів) поч. 12.40 |
Матч №76 «Вікторія» (с.Копитків) – «Шкільна» (м.Здолбунів) поч. 13.20 |
Другий півфінальний тур 14 серпня 2016 р. с.Гільча |
Матч №77 «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця) – «Армагедон» (с.Здовбиця) поч. 10.00 |
Матч №78 «Хлібороб» (м.Здолбунів) – СК «Меридіан» (с.Гільча) поч. 10.40 |
Матч №79 СК «Меридіан» (с.Гільча) – «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця) поч. 11.20 |
Матч №80 «Армагедон» (с.Здовбиця) – «Хлібороб» (м.Здолбунів) поч. 12.00 |
Матч №81 «Армагедон» (с.Здовбиця) – СК «Меридіан» (с.Гільча) поч. 12.40 |
Матч №82 «Хлібороб» (м.Здолбунів) – «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця) поч. 13.20 |
Милян Сергій, голова ЗРФФ
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.