. Визначились півфіналісти чемпіонату з міні-футболу | Здолбунів City

Визначились півфіналісти чемпіонату з міні-футболу

Чемпіонат Здолбунівського району з міні-футболу 2016 року

Становище команд після групових змагань:

Група «А»

№п/п команди І В Н П Р/М ОЧ
1 «Вікторія» (с.Копитків) 10 8 1 1 23:5 25
2 «Армагедон» (с.Здовбиця) 10 8 1 1 23:7 25
3 СК «Меридіан» (с.Гільча) 10 5 1 4 16:12 16
4 ДЮСШ (с.Здовбиця) 10 2 2 6 9:27 8
5 «Dream-team» (с.Новомильськ) 10 2 1 7 12:21 7
6 «Глинськ» (с.Глинськ) 10 1 2 7 8:19 5

 

Група «В»

№п/п команди І В Н П Р/М ОЧ
1 «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця) 8 6 2 0 17:6 20
2 «Мізоч» (смт.Мізоч) 8 5 2 1 26:9 17
3 «Білашів-1»(с.Білашів) 8 4 2 2 14:7 14
4 «Стеблівка» (с.Стеблівка) 8 2 0 6 11:22 6
5 «Білашів-2»(с.Білашів) 8 0 0 8 3:27 0

 

Група «С»

№п/п команди І В Н П Р/М ОЧ
1 «Шкільна» (м.Здолбунів) 8 7 1 0 24:8 22
2 «Хлібороб» (м.Здолбунів) 8 5 1 2 21:8 16
3 «Неямайка» (м.Здолбунів) 8 4 1 3 17:15 13
4 «Хемп-01» (м.Здолбунів) 8 1 1 6 12:33 4
5 «Хаос» (с.Богдашів) 8 0 2 6 4:14 2

 

Середня результативність чемпіонату становить 3,43 гола за гру

Положення серед бомбардирів:

1-2 Гриценко Юрій («Хлібороб»), Савчук Олександр («Армагедон») 12
3-4 Ткачук Андрій («Нова Мощаниця»), Савчук Віталій («Мізоч») 9
5 Кухарчук Олександр («Шкільна») 8
6 Холодюк Микола («Хемп-01») 7
7 Власюк Володимир («Нова Мощаниця») 6
8-12 Сіліхін Павло («Шкільна»), Голуб Вадим («Неямайка»), Грогуль Василь, 5
Романюк Микола (обоє-«Вікторія»), Корольчук Богдан («Білашів-1»)  

 

По два попередження мають:

Тимощук Роман («Армагедон»), Хоманець Віктор (СК «Меридіан»),

Василюк Андрій, Горобюк Володимир (обоє-«Шкільна»),

Ткачук Андрій (Нова Мощаниця»), Матяк Руслан («Мізоч»)

Штрафники: перед півфінальними турами відсутні

 

*перед фінальним туром всі попередження гравців будуть скасовані,

але будуть враховані вилучення отримані гравцями у півфінальних турах

 

Чемпіонат Здолбунівського району з міні-футболу 2016 року

Група «А»

п/п

КОМАНДИ 1 2 3 4 5 6 в н п р/м оч м
1 «Вікторія»

(с.Копитків)

2:1 2:0 3:0 4:0 1:0 8 1 1 23:5 25 1
0:0 0:1 3:0 5:2 3:1
2 «Армагедон»

(с.Здовбиця)

1:2 2:1 2:1 1:0 2:1 8 1 1 23:7 25 2
0:0 2:0 6:0 4:2 3:0
3 СК «Меридіан»

(с.Гільча)

0:2 1:2   5:2 0:3 1:1 5 1 4 16:12 16 3
1:0 0:2 4:0 1:0 3:0
4 ДЮСШ

(с.Здовбиця)

0:3 1:2 2:5 2:2 2:1 2 2 6 9:27 8 4
0:3 0:6 0:4 1:0 1:1
5 «Dream-team» (с.Новомильськ) 0:4 0:1 3:0 2:2 2:1 2 1 7 12:21 7 5
2:5 2:4 0:1 0:1 1:2
6 «Глинськ»

(с.Глинськ)

0:1 1:2 1:1 1:2 1:2 1 2 7 8:19 5 6
1:3 0:3 0:3 1:1 2:1

 

Група «В»

п/п

КОМАНДИ 1 2 3 4 5 в н п р/м оч м
1 «Нова Мощаниця»

(с.Нова Мощаниця)

2:0 1:0 3:0 4:1 6 2 0 17:6 20 1
2:2 1:1 3:2 1:0
2 «Мізоч»

(смт.Мізоч)

0:2 0:0 4:2 6:1 5 2 1 26:9 17 2
2:2 2:1 7:1 5:0
3 «Білашів-1»

(с.Білашів)

0:1 0:0 2:1 3:0 4 2 2 14:7 14 3
1:1 1:2 3:1 4:1
4 «Стеблівка»

(с.Стеблівка)

0:3 2:4 1:2 1:0 2 0 6 11:22 6 4
2:3 1:7 1:3 3:0
5 «Білашів-2»

(с.Білашів)

1:4 1:6 0:3 0:1 0 0 8 3:27 0 5
0:1 0:5 1:4 0:3

 

Група «С»

п/п

КОМАНДИ 1 2 3 4 5 в н п р/м оч м
1 «Шкільна»

(м.Здолбунів)

1:1 4:2 4:1 2:0 7 1 0 24:8 22 1
2:1 2:1 7:1 2:1
2 «Хлібороб»

(м.Здолбунів)

1:1 3:0 4:1 1:0 5 1 2 21:8 16 2
1:2 1:2 8:2 2:0
3 «Неямайка»

(м.Здолбунів)

2:4 0:3 4:1 3:0 4 1 3 17:15 13 3
1:2 2:1 4:3 1:1
4 «Хемп-01»

(м.Здолбунів)

1:4 1:4 1:4 1:1 1 1 6 12:33 4 4
1:7 2:8 3:4 2:1
5 «Хаос»

(с.Богдашів)

0:2 0:1 0:3 1:1 0 2 6 4:14 2 5
1:2 0:2 1:1 1:2

 

1 тур 3 липня 2016 р. група «А» с.Здовбиця, арбітр Кислюк Валентин (м.Здолбунів)
Матч №1 «Армагедон» (с.Здовбиця) – ДЮСШ (с.Здовбиця)   2:1
забиті м’ячі: 13 хв. Більчук Василь, 26 хв. Савчук Олександр (обоє-«Армагедон») –
18 хв. Піхотін Юрій (ДЮСШ)
Матч №2 «Вікторія» (с.Копитків) – «Глинськ» (с.Глинськ)   1:0
забиті м’ячі: 23 хв. Романюк Микола
Матч №3 «Dream-team» (с.Новомильськ) – СК «Меридіан» (с.Гільча)   3:0
забиті м’ячі: 4 хв. Ніверчук Володимир, 24 хв. Воробюк Олександр, 28 хв. Сидорчук Василь
попередження: 12 хв. Шевчук Володимир (СК «Меридіан»)
Матч №4 «Глинськ» (с.Глинськ) – «Армагедон» (с.Здовбиця)   1:2
забиті м’ячі: 18 хв. Шолудько Роман («Глинськ») – 25хв.,27 хв. Савчук Олександр («Армагедон»)
попередження: 24 хв.Тимощук Роман («Армагедон»)
Матч №5 ДЮСШ (с.Здовбиця) – «Dream-team» (с.Новомильськ)   2:2
забиті м’ячі: 22 хв.,28 хв. Сержанюк Микола (ДЮСШ) –
17 хв.,29 хв. Воробюк Олександр («Dream-team»)
попередження: 10 хв. Піхотін Юрій, 24 хв.Кравченко Василь (обоє-ДЮСШ) –
24 хв. Заяць Олександр («Dream-team»)
Матч №6 СК «Меридіан» (с.Гільча) – «Вікторія» (с.Копитків)   0:2
забиті м’ячі: 15 хв. Сержанюк Олексій, 25 хв. Теребійчук Микола
 
2 тур 10 липня 2016 р. група «А» с.Гільча, арбітр Шибунька Михайло (м.Здолбунів)
Матч №7 «Глинськ» (с.Глинськ) – СК «Меридіан» (с.Гільча)   1:1
забиті м’ячі: 28 хв. Шолудько Роман («Глинськ») – 16 хв. Романенко Олексій (СК «Меридіан»)
Матч №8 «Вікторія» (с.Копитків) – ДЮСШ (с.Здовбиця)   3:0
забиті м’ячі: 1 хв. Грогуль Василь, 3 хв. Романюк Микола, 10 хв. Ворон Роман
попередження:  13 хв. Кухта Назар, 18 хв. Кравченко Василь (обоє-ДЮСШ)
Матч №9 «Армагедон» (с.Здовбиця) – «Dream-team» (с.Новомильськ)   1:0
забиті м’ячі: 23 хв. Савчук Олександр
попередження: 17 хв. Тимощук Роман («Армагедон»)
Матч №10 ДЮСШ (с.Здовбиця) – «Глинськ» (с.Глинськ)   2:1
забиті м’ячі: 6 хв. Чичик Ігор, 18 хв. Піхотін Юрій (обоє-ДЮСШ) –
23 хв. Чичик Ігор (ДЮСШ) автогол
Матч №11 СК «Меридіан» (с.Гільча) – «Армагедон» (с.Здовбиця)   1:2
забиті м’ячі: 9 хв. Гугайло Олександр (СК «Меридіан») –
19 хв. Солдатов Сергій, 30 хв. Савчук Олександр (обоє-«Армагедон»)
попередження: 22 хв. Хоманець Віктор, 26 хв. Гугайло Олександр (обоє-СК «Меридіан»)
Матч №12 «Dream-team» (с.Новомильськ) – «Вікторія» (с.Копитків)   0:4
забиті м’ячі: 6 хв. Ткач Валерій, 12 хв.,25 хв. Сержанюк Олексій, 30 Грогуль Василь
попередження: 10 хв. Ткач Валерій («Вікторія»)
2 тур 10 липня 2016 р. група «В» смт.Мізоч, арбітр Милян Сергій (м.Здолбунів)
Матч №13 «Мізоч» (смт.Мізоч) – «Білашів-1»(с.Білашів)   0:0
Матч №14 «Стеблівка» (с.Стеблівка) – «Білашів-2» (с.Білашів)   1:0
забиті м’ячі: 1 хв. Слівчук Володимир («Білашів-2») автогол
попередження: 19 хв. Терещук Олег («Стеблівка»)
Матч №15 «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця) – «Білашів-1»(с.Білашів)   1:0
забиті м’ячі: 11 хв. Ткачук Андрій
Матч №16 «Стеблівка» (с.Стеблівка) – «Мізоч» (смт.Мізоч)   2:4
забиті м’ячі: 8 хв. Терещук Олег, 30 хв. Устянчук Володимир (обоє-«Стеблівка») –
5 хв. Савчук Віталій, 9 хв. Кондратюк Іван, 11 хв. Нестерук Андрій, 23 хв. Матяк Руслан (всі-«Мізоч»)
попередження: 15 хв. Матяк Руслан («Мізоч»)
Матч №17 «Білашів-2» (с.Білашів) – «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця)   1:4
забиті м’ячі: 11 хв. Слівчук Володимир («Білашів-2») –
3 хв. Головай Олег, 6 хв., 26 хв. Власюк Володимир, 29 хв. Ткачук Андрій (всі-«Нова Мощаниця»)
2 тур 10 липня 2016 р. група «С» м.Здолбунів, арбітр Шолудько Ігор (с.Глинськ)
Матч №18 «Хлібороб» (м.Здолбунів) – «Хаос» (с.Богдашів)   1:0
забиті м’ячі: 16 хв. Левечко Павло
попередження: 9 хв. Гриценко Юрій, 28 хв. Безменський Дмитро (обоє»Хлібороб») –
18 хв. Дубич Віктор («Хаос»)
Матч №19 «Шкільна» (м.Здолбунів) – «Хемп-01» (м.Здолбунів)   4:1
забиті м’ячі: 4 хв. Удодік Павло, 9 хв. Горобюк Володимир, 20 Кухарчук Олександр,
26 хв. Сіліхін Павло (всі-«Шкільна) – 17 хв. Холодюк Микола («Хемп-01»)
попередження: 5 хв. Кухарчук Олександр («Шкільна»)
Матч №20 «Неямайка» (м.Здолбунів) – «Хаос» (с.Богдашів)   3:0
забиті м’ячі: 4 хв. Олексенко Максим, 9 хв. Голуб Вадим, 25 хв. Почтовий Сергій
Матч №21 «Шкільна» (м.Здолбунів) – «Хлібороб» (м.Здолбунів)   1:1
забиті м’ячі: 4 хв. Кухарчук Олександр («Шкільна») – 11 хв. Гриценко Юрій («Хлібороб»)
попередження: 13 хв. Соборський Олександр («Хлібороб»)
Матч №22 «Хемп-01» (м.Здолбунів) – «Неямайка» (м.Здолбунів)   1:4
забиті м’ячі: 5 хв. Холодюк Микола («Хемп-01») –
1 хв.,10 хв. Голуб Вадим, 12 хв. Панюк Ярослав, 20 хв. Олексенко Максим (всі-«Неямайка»)
3 тур 17 липня 2016 р. група «А» с.Глинськ, арбітр Кислюк Валентин (м.Здолбунів)
Матч №23 «Глинськ» (с.Глинськ) – «Dream-team» (с.Новомильськ)   1:2
забиті м’ячі: 8 хв. Романець Василь («Глинськ») –
11 хв. Заяць Олександр, 13 хв. Баран Нікіта (обоє-«Dream-team»)
попередження: 10 хв. Шолудько Роман, 29 хв. Романець Василь (обоє-«Глинськ»)
Матч №24 «Армагедон» (с.Здовбиця) – «Вікторія» (с.Копитків)   1:2
забиті м’ячі:10 хв. Савчук Олександр («Армагедон») – 21 хв.,25 хв. Грогуль Василь («Вікторія»)
попередження: 20 хв. Ткач Валерій («Вікторія»)
вилучення: 20 хв. Ткач Валерій («Вікторія») – друге попередження у матчі
Матч №25 ДЮСШ (с.Здовбиця) – СК «Меридіан» (с.Гільча)   2:5
забиті м’ячі:5 хв.,14 хв. Сержанюк Микола (ДЮСШ) –
3 хв. Чубок Валерій, 12 хв. Махлюк Юрій, 14 хв. Гугайло Олександр (всі-СК «Меридіан»),
16 хв. Чичик Ігор (ДЮСШ) автогол, 25 хв. Романенко Олексій (СК «Меридіан»)
попередження: 8 хв. Махлюк Юрій (СК «Меридіан»)
Матч №26 «Глинськ» (с.Глинськ) – «Вікторія» (с.Копитків)   1:3
забиті м’ячі:9 хв. Мельниченко Володимир («Глинськ») –
2 хв. Сержанюк Олексій, 14 хв.21 хв. Романюк Микола (обоє-«Вікторія»)
попередження: 8 хв. Сержанюк Олексій («Вікторія»)
Матч №27 СК «Меридіан» (с.Гільча) – «Dream-team» (с.Новомильськ)   1:0
забиті м’ячі: 2 хв. Гугайло Олександр
попередження: 26 хв. Чубок Валерій (СК «Меридіан»),
Матч №28 ДЮСШ (с.Здовбиця) – «Армагедон» (с.Здовбиця)   0:6
забиті м’ячі: 7 хв.,22 хв.,27 хв.,29 хв. Савчук Олександр, 9 хв. Тимощук Роман, 28 хв. Чичик Роман
3 тур 17 липня 2016 р. група «В» с.Білашів, арбітр Милян Сергій (м.Здолбунів)
Матч №29 «Білашів-1»(с.Білашів) – «Стеблівка» (с.Стеблівка)   2:1
забиті м’ячі: 16 хв. Корольчук Богдан, 18 хв. Самчук Влас (обоє-«Білашів-1») –
17 хв. Устянчук Володимир («Стеблівка»)
попередження: 30 хв. Устянчук Андрій, 30 хв. Устянчук Володимир (обоє-«Стеблівка»)
Матч №30 «Мізоч» (смт.Мізоч) – «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця)   0:2
забиті м’ячі: 8 хв.,20 хв. Ткачук Андрій
попередження: 16 хв. Савчук Віталій («Мізоч») – 6 хв. Власюк Леонід («Нова Мощаниця»)
Матч №31 «Білашів-1»(с.Білашів) – «Білашів-2» (с.Білашів)   3:0
забиті м’ячі: 8 хв.,13 хв. Самчук Влас, 29 хв. Лебедюк Максим
попередження: 22 хв. Наджук Олег («Білашів-2»)
вилучення: 25 хв. Наджук Олег («Білашів-2») – друге попередження у матчі
Матч №32 «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця) – «Стеблівка» (с.Стеблівка)   3:0
забиті м’ячі: 15 хв.,30 хв. Ткачук Андрій, 30 хв. Власюк Володимир
попередження: 15 хв. Ткачук Андрій («Нова Мощаниця»)
Матч №33 «Білашів-2» (с.Білашів) – «Мізоч» (смт.Мізоч)   1:6
забиті м’ячі: 26 хв. Верташов Володимир («Білашів-2») –
6 хв.,20 хв. Савчук Віталій, 16 хв. Кондратюк Іван, 22 хв. Нестеренко Олександр, 27 хв. Матяк Руслан,
28 хв. Наумюк Олексій (всі-«Мізоч»)
3 тур 17 липня 2016 р. група «С» м.Здолбунів, арбітр Шибунька Михайло (м.Здолбунів)
Матч №34 «Хаос» (с.Богдашів) – «Шкільна» (м.Здолбунів)   0:2
забиті м’ячі: 7 хв. Василюк Андрій, 12 хв. Кухарчук Олександр
попередження: 6 хв. Шевчук Андрій («Хаос») – 28 хв. Горобюк Володимир («Шкільна»)
Матч №35 «Хлібороб» (м.Здолбунів) – «Неямайка» (м.Здолбунів)   3:0
забиті м’ячі: 2 хв.,3 хв. Гриценко Юрій, 30 хв. Приступа Юрій
Матч №36 «Хаос» (с.Богдашів) – «Хемп-01» (м.Здолбунів)   1:1
забиті м’ячі: 13 хв. Черепанов Сергій («Хаос») – 4 хв. Хоманець Андрій («Хемп-01»)
попередження: 5 хв. Скорий Олександр («Хаос») – 25 хв. Мельничук Олег («Хемп-01»)
вилучення: 26 хв. Мельничук Олег («Хемп-01») – друге попередження у матчі
Матч №37 «Неямайка» (м.Здолбунів) – «Шкільна» (м.Здолбунів)   2:4
забиті м’ячі: 4 хв. Почтовий Сергій, 13 хв. Панюк Ярослав (обоє-«Неямайка») –
10 хв. Панюк Ярослав («Неямайка») автогол, 18 хв. Сіліхін Павло, 18 хв. Василюк Андрій,
30 хв. Кухарчук Олександр (всі-«Шкільна»)
попередження: 12 хв. Нягов Влад («Шкільна»)
Матч №38 «Хемп-01» (м.Здолбунів) – «Хлібороб» (м.Здолбунів)   1:4
забиті м’ячі: 10 хв. Хоманець Андрій («Хемп-01») –
6 хв. Соборський Олександр, 9 хв. Мазярко Олег, 13 хв.,20 хв. Гриценко Юрій (всі-«Хлібороб»)
попередження: 25 хв. Соборський Олександр («Хлібороб»)
4 тур 24 липня 2016 р. група «А» с.Копитків, арбітр Гудима Олег (м.Здолбунів)
Матч №39 «Вікторія» (с.Копитків) – СК «Меридіан» (с.Гільча)   0:1
забиті м’ячі: 28 хв. Хоманець Віктор
попередження: 27 хв. Хоманець Віктор (СК «Меридіан»)
Матч №40 «Dream-team» (с.Новомильськ) – ДЮСШ (с.Здовбиця)   0:1
забиті м’ячі: 20 хв. Вакуліч Олексій («Dream-team») автогол
попередження: 14 хв. Самолюк Микола, 18 хв. Воробюк Олександр (обоє-«Dream-team») –
26 хв. Кравченко Василь (ДЮСШ)
Матч №41 «Армагедон» (с.Здовбиця) – «Глинськ» (с.Глинськ)   +:- (3:0 т.р.)
Матч №42 ДЮСШ (с.Здовбиця) – «Вікторія» (с.Копитків)   -:+ (0:3 т.р.)
Матч №43 СК «Меридіан» (с.Гільча) – «Глинськ» (с.Глинськ)  +:- (3:0 т.р.)
Матч №44 «Dream-team» (с.Новомильськ) – «Армагедон» (с.Здовбиця)   2:4
забиті м’ячі: 1 хв. Воробюк Олександр, 3 хв. Горчак Святослав  (обоє-«Dream-team») –
4 хв.,19 хв. Савчук Олександр, 18 хв. Більчук Василь, 23 хв. Солдатов Сергій  (всі-«Армагедон»)
попередження: 22 хв. Воробюк Олександр («Dream-team»)
4 тур 24 липня 2016 р. група «В» с.Нова Мощаниця, арбітр Милян Сергій (м.Здолбунів)
Матч №45 «Білашів-1»(с.Білашів) – «Мізоч» (смт.Мізоч)   1:2
забиті м’ячі: 2 хв. Корольчук Богдан («Білашів-1») –
7 хв. Наумюк Олексій, 15 хв. Савчук Віталій (обоє-«Мізоч»)
Матч №46 «Білашів-2» (с.Білашів) – «Стеблівка» (с.Стеблівка)   0:3
забиті м’ячі: 4 хв.,15 хв. Михалюк Сергій, 22 хв. Наумюк Володимир
Матч №47 «Білашів-1»(с.Білашів) – «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця)   1:1
забиті м’ячі: 28 хв. Павлюк Іван («Білашів-1») – 8 хв. Ткачук Андрій («Нова Мощаниця»)
Матч №48 «Мізоч» (смт.Мізоч) – «Стеблівка» (с.Стеблівка)   7:1
забиті м’ячі: 1 хв.,25 хв.,27 хв. Савчук Віталій, 5 хв. Нестерук Андрій, 6 хв. Оманадзе Дмиро,
13 хв. Кондратюк Іван, 20 хв. Внуков Михайло (всі-«Мізоч») – 23 хв. Никончук Дмитро («Стеблівка»)
попередження: 11 хв Нестеренко Олександр («Мізоч»)
Матч №49 «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця) – «Білашів-2» (с.Білашів)   1:0
забиті м’ячі: 20 хв. Головай Олег
попередження: 21 хв. Климюк Олександр («Нова Мощаниця»)
4 тур 24 липня 2016 р. група «С» с.Богдашів , арбітр Шолудько Ігор (с.Глинськ)
Матч №50 «Хаос» (с.Богдашів) – «Хлібороб» (м.Здолбунів)   0:2
забиті м’ячі: 3 хв. Гриценко Юрій, 11 хв Левечко Павло
попередження: 18 хв. Соборський Олександр («Хлібороб»)
Матч №51 «Хемп-01» (м.Здолбунів) – «Шкільна» (м.Здолбунів)   1:7
забиті м’ячі: 22 хв. Холодюк Микола («Хемп-01») – 4 хв.,13 хв. Козачук Іван,
10 хв.,17 хв. Сіліхін  Павло (обоє-«Шкільна»), 13 хв. Баланович Олександр («Хемп-01») авто гол,
16 хв. Кухарчук Олександр, 24 хв. Лопуга Олег (обоє-«Шкільна»)
попередження: 7 хв. Василюк Андрій («Шкільна»)
Матч №52 «Хаос» (с.Богдашів) – «Неямайка» (м.Здолбунів)   1:1
забиті м’ячі: 25 хв. Черепанов Сергій («Хаос») – 13 хв. Панюк Ярослав («Неямайка»)
попередження: 10 хв Демко Володимир («Неямайка»)
Матч №53 «Хлібороб» (м.Здолбунів) – «Шкільна» (м.Здолбунів)   1:2
забиті м’ячі: 10 хв. Василюк Андрій («Шкільна») авто гол – 13 хв. Кухарчук Олександр,
24 хв. Сіліхін Павло (обоє-«Шкільна»)
попередження: 6 хв. Іванцов Олександр («Хлібороб») – 10 хв. Василюк Андрій («Шкільна»)
Матч №54 «Неямайка» (м.Здолбунів) – «Хемп-01» (м.Здолбунів)   4:3
забиті м’ячі: 7 хв.,29 хв. Голуб Вадим, 17 хв. Почтовий Сергій,
27 хв. Євтушок Сергій (всі-«Неямайка») – 10 хв.,20 хв.,28 хв. Холодюк Микола («Хемп-01»)
5 тур 31 липня 2016 р. група «А» с.Новомильськ, арбітр Шибунька Михайло (м.Здолбунів)
Матч №55 «Вікторія» (с.Копитків) – «Dream-team» (с.Новомильськ)   5:2
забиті м’ячі: 2 хв.,30 хв. Ткач Валерій, 6 хв. Романюк Микола, 9 хв. Теребійчук Микола,
12 хв. Грогуль Василь (всі-«Вікторія») – 15 хв.,20 хв. Горчак Святослав («Dream-team»)
попередження: 28 хв. Грогуль Василь («Вікторія») – 26 хв. Ворбюк Олександр («Dream-team»)
вилучення: 29 хв. Грогуль Василь («Вікторія») – друге попередження у матчі –
29 хв. Ворбюк Олександр («Dream-team») – друге попередження у матчі
Матч №56 «Армагедон» (с.Здовбиця) – СК «Меридіан» (с.Гільча)   2:0
забиті м’ячі: 22 хв.,25 хв. Солдатов Сергій
попередження: 26 хв. Давидюк Віталій («Армагедон»)
Матч №57 «Глинськ» (с.Глинськ) – ДЮСШ (с.Здовбиця)   1:1
забиті м’ячі: 9 хв. Варварук Тарас («Глинськ») – 8 хв. Нагорнюк Вадим (ДЮСШ)
попередження: 21 хв. Кравченко Василь (ДЮСШ)
Матч №58 «Вікторія» (с.Копитків) – «Армагедон» (с.Здовбиця)   0:0
Матч №59 «Dream-team» (с.Новомильськ) – «Глинськ» (с.Глинськ)   1:2
забиті м’ячі: 27 хв. Мазур Віталій («Dream-team») – 14 хв.,30 хв. Романець Василь («Глинськ»)
попередження: 6 хв. Заяць Олександр, 27 хв. Мазур Віталій (обоє-«Dream-team») –
13 хв. Варварук Тарас («Глинськ»)
вилучення: 7 хв. Горчак Петро, 11 хв. Заяць Олександр – друге попередження у матчі
(обоє-«Вікторія») – 7 хв. Шолудько Роман («Глинськ»)
Матч №60 СК «Меридіан» (с.Гільча) – ДЮСШ (с.Здовбиця)   4:0
забиті м’ячі: 13 хв. Романенко Олексій, 18 хв.,24 хв.,28 хв. Андрійчук Іван
попередження: 19 хв. Бунга Вадим (СК «Меридіан»)
5 тур 31 липня 2016 р. група «В» с.Стеблівка, арбітр Милян Сергій (м.Здолбунів)
Матч №61 «Стеблівка» (с.Стеблівка) – «Білашів-1»(с.Білашів)   1:3
забиті м’ячі: 25 хв. Никончук Дмитро («Стеблівка») –
4 хв.,17 хв. Мачелюк Павло, 4 хв. Корольчук Богдан (обоє-«Білашів-1»)
Матч №62 «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця) – «Мізоч» (смт.Мізоч)   2:2
забиті м’ячі: 15 хв.,27 хв. Власюк Володимир («Нова Мощаниця») –
11 хв. Савчук Віталій («Мізоч»), 28 хв. Власюк Володимир («Нова Мощаниця») авто гол
Матч №63 «Білашів-2» (с.Білашів) – «Білашів-1»(с.Білашів)   1:4
забиті м’ячі: 27 хв. Верташов Володимир («Білашів-2») –
12 хв. Самчук Влас, 20 хв.,22 хв. Корольчук Богдан, 24 хв. Лебедюк Максим (всі-«Білашів-1»)
Матч №64 «Стеблівка» (с.Стеблівка) – «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця)   2:3
забиті м’ячі: 4 хв.,24 хв. Никончук Дмитро («Стеблівка») –
4 хв.,10 хв. Ткачук Андрій, 25 хв. Власюк Володимир (обоє-«Нова Мощаниця»)
попередження: 12 хв. Ткачук Андрій, 17 хв. Єнич Олег (обоє-«Нова Мощаниця»)
Матч №65 «Мізоч» (смт.Мізоч) – «Білашів-2» (с.Білашів)   5:0
забиті м’ячі: 5 хв.,17 хв. Матяк Руслан, 13 хв. Савчук Віталій, 19 хв. Оманадзе Дмитро,
21 хв. Нестеренко Олександр
попередження: 17 хв. Матяк Руслан («Мізоч»)
5 тур 31 липня 2016 р. група «С» м.Здолбунів, арбітр Шолудько Ігор (с.Глинськ)
Матч №66 «Шкільна» (м.Здолбунів) – «Хаос» (с.Богдашів)   2:1
забиті м’ячі: 27 хв. Кухарчук Олександр, 28 хв. Козачук Іван (обоє-«Шкільна») –
3 хв. Українець Олександр («Хаос»)
Матч №67 «Неямайка» (м.Здолбунів) – «Хлібороб» (м.Здолбунів)   2:1
забиті м’ячі: 18 хв. Франчук Богдан, 30 хв. Панюк Ярослав (обоє-«Неямайка») –
6 хв. Гриценко Юрій («Хлібороб»)
Матч №68 «Хемп-01» (м.Здолбунів) – «Хаос» (с.Богдашів)   2:1
забиті м’ячі: 9 хв.,28 хв. Мельничук Олег («Хемп-01») – 19 хв. Українець Олександр («Хаос»)
попередження: 14 хв. Баланович Олександр («Хемп-01»)
Матч №69 «Шкільна» (м.Здолбунів) – «Неямайка» (м.Здолбунів)   2:1
забиті м’ячі: 23 хв. Кухарчук Олександр, 28 хв. Руденко Віталій (обоє-«Шкільна») –
15 хв. Цихановський Павло («Неямайка»)
попередження: 11 хв. Горобюк Володимир («Шкільна»)
Матч №70 «Хлібороб» (м.Здолбунів) – «Хемп-01» (м.Здолбунів)   8:2
забиті м’ячі: 3 хв.,7 хв.,16 хв.,28 хв.-з пенальті,30 хв.-з пенальті Гриценко Юрій, 9 хв. Фрідріх Віталій,
15 хв. Левечко Павло, 18 хв. Іванцов Олександр (всі-«Хлібороб») –
4 хв. Тернік Юрій, 12 хв. Баланович Олександр (обоє-«Хемп-01»)
Перший півфінальний тур 7 серпня 2016 р. с.Копитків
Матч №71 «Шкільна» (м.Здолбунів) – «Мізоч» (смт.Мізоч) поч. 10.00
Матч №72 «Вікторія» (с.Копитків) – «Неямайка» (м.Здолбунів) поч. 10.40
Матч №73«Неямайка» (м.Здолбунів) – «Шкільна» (м.Здолбунів) поч. 11.20
Матч №74 «Мізоч» (смт.Мізоч) – «Вікторія» (с.Копитків) поч. 12.00  
Матч №75 «Мізоч» (смт.Мізоч) – «Неямайка» (м.Здолбунів) поч. 12.40
Матч №76 «Вікторія» (с.Копитків) – «Шкільна» (м.Здолбунів) поч. 13.20
Другий півфінальний тур 14 серпня 2016 р. с.Гільча
Матч №77 «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця) – «Армагедон» (с.Здовбиця) поч. 10.00
Матч №78 «Хлібороб» (м.Здолбунів) – СК «Меридіан» (с.Гільча) поч. 10.40
Матч №79 СК «Меридіан» (с.Гільча) – «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця) поч. 11.20
Матч №80 «Армагедон» (с.Здовбиця) – «Хлібороб» (м.Здолбунів) поч. 12.00
Матч №81 «Армагедон» (с.Здовбиця) – СК «Меридіан» (с.Гільча) поч. 12.40
Матч №82 «Хлібороб» (м.Здолбунів) – «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця) поч. 13.20

Милян Сергій, голова ЗРФФ

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама