Визначились найвправніші книжкові слідопити

Конкурс, в якому найшвидше потрібно було знайти загадані слова в різних книгах і скласти фразу, одночасно відбувся у п’яти бібліотеках району. Завдяки сприянню керівника бібліотечної системи в районі Інни Миронюк та доброї волі провідних бібліотек міста та навколишніх сіл це стало можливим. Завдання було передано за 10 хвилин до старту конкурсу від представників міжнародного руху “Літаючий рюкзачок” в країні. І вперед! Як можна побачити із підсумкових результатів кожному знадобилась дуже різна тривалість часу, щоб впоратися із завданням.

Найкраща із читачок міських бібліотек Ручкіна Катерина та найшвидша в сільських бібліотечних закладах Кушнірук Ірина отримують польські шкільні рюкзаки, люб’язно надані Олександром Радіцею. Інші троє переможців отримують заохочувальні подарунки від депутата Рівненської обласної ради Владислава Сухляка.

Дуже креативно підійшла до проведення туру Спасівська бібліотека (Центр розумних рішень). Всі фото, які в режимі он-лайн надсилалися з бібліотеки свідчили про особливий дух конкурсу ну і його візуалізацію за що колективу бібліотеки окреме дякую.

Здолбунівська ЦРБ

Мізоч Спасів

Нагородження переможців відбулося у Здолбунові. Під час нагородження виступили і організатори, депутати Здолбунівської міської ради Микола Орлов, Рівненської обласної ради Владислав Сухляк, бібліотекарі та самі переможці та представниця міжнародного дитячого руху Flying Bag Софія Орлова. Напередодні дня захисту дітей 1 червня та міжнародної конференції руху, що відбудеться 2 червня у Варшаві, ще декілька дитячих посмішок додалося в актив міжнародного дитячого руху!Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети