Визначили переможців Громадського бюджету у Здолбунові

15 днів, 2 538 голосів за 17 проєктів  – онлайн та офлайн боротьба за кожен голос на конкурсі “Громадський бюджет Здолбунівської громади 2022” була запеклою як ніколи. 

В результаті голосування переможцями стали:

Інклюзивно-комунікативна платформа «Особливий кіндер»

Автор: Устянчук Наталія Анатоліївна
Бюджет гривень

Опис: Територіальна громада Здолбунова позиціонує себе як громада, що підтримує всебічний розвиток його мешканців та пропагує повноцінне входження осіб з особливими потребами в соціальний простір. Саме тому пропонується створити Інклюзивно-комунікативну платформу для дітей з особливими освітніми потребами на базі Здолбунівського інклюзивно-ресурсного центру. Адже на території громади, де проживає близько 450 дітей з особливими освітніми потребами, відсутні будь-які інклюзивні дитячі майданчики.

Підтримали159 онлайн, 262 офлайн)

Встановлення дитячого розважального комплексу на території Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4

Автор: Куць Тетяна Іванівна
Бюджет: 99 160 гривень

Опис: Встановлення дерев’яного дитячого спортивно-розважального комплексу для дітей молодшого та середнього шкільного віку, з метою забезпечення здорового, комфортного та активного дозвілля на території Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4. Впровадження моделі здорової школи та створення здорового освітнього простору, що дає можливість проводити заходи з популяризації рухової активності.

Підтримали283 онлайн, 109 офлайн)

Спортивно-ігровий майданчик “Дитяча мрія” на території ДНЗ Глинського НВК

Автор: Чередник Тетяна Василівна
Бюджет: 99 468 гривень

Опис: Забезпечення безпеки дітей під час перебування в дошкільному закладі Глинського НВК є основою для всебічного розвитку особистості. Серед вихованців закладу є діти з с. Глинськ, с. Орестів, с. П’ятигори, с. Загора, с. Підцурків. Переважну більшість часу діти проводять в межах закладу і на свіжому повітрі. Саме тому потребують якісного, сучасного, безпечного обладнання для кожної з чотирьох вікових груп на спортивно-ігровому майданчику. Проект передбачає створення майданчику з мінімальною кількістю обладнання для фізичного, соціального та психічного розвитку дітей.

Підтримали(70 онлайн, 272 офлайн)

Спортивний майданчик «Перша Спортивна»

Автор: Шеретюк Вікторія Валеріївна
Бюджет: 100 000 гривень

Опис: Шкільна молодь, а особливо початкові класи, більшу половину дня проводять на території школи, тому облаштування вільної території спортивним майданчиком та розвиток фізичної культури та фізичного виховання учнів є одним із пріоритетів. Основна ідея проекту: створення та облаштування спортивного майданчика початкової школи №1. Даний проект актуальний. На сучасному спортивному майданчику будуть створені усі умови для вирішення проблеми організації здорового способу життя, повноцінного фізичного розвитку учнів, виховання почуття дружби, згуртованості, колективізму, бажання зміцнювати своє здоров’я, займатися фізкультурою і спортом. Територія має вільний доступ і для інших дітей нашої громади.

Підтримали208 онлайн, 124 офлайн)

Спортивний майданчик “Олімпієць” в с. Новомильськ

Автор: Маруха Руслана Юріївна
Бюджет:  60 600 гривень

Опис: Підготовка території та встановлення міні футбольного поля. Для занять спортом з метою оздоровлення мешканців громади.

Підтримали124 онлайн, 100 офлайн)

Так як не усі проєкти-перможці мають бюджет 100 тис. грн. (ліміт одного проєкту), і конкурс “Громадський бюджет 2022” має “залишок коштів”, проєкт Кришталева вода Здолбунівщини – здоров’я і довголіття громади, який в результаті голосування зайняв 6 місце і не увійшов у п’ятірку лідерів, буде рекомендовано бюджетній комісії до дофінансування. Адже для його реалізації не вистачає 50% – близько 40 тис. гривень.

Конкурсна комісія проекту Громадський бюджет ЗМР – повідомляє ЗМРВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети