Визначено переможців обласного конкурсу територіальних громад

vitaemoЗгідно з рішенням Рівненської обласної ради №1388 від 25 вересня 2009 року «Про щорічний обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад області»на Рівненщині вкотре тривав ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД .

Учасниками Конкурсу могли бути проекти, розроблені сільськими, селищними, міськими, районними радами Рівненської області, а також проекти, розроблені та подані спільно кількома територіальними громадами. Максимальний розмір гранту – 35 000 грн.

Сьогодні відбулось засідання конкурсної комісії, яка й обрала 31 проект – переможців з 77 поданих. Загальна сума коштів, що має бути виділена з бюджету області, складає близько 1 млн.гривень. Про це ЗС повідомив Василь Кашевський від імені виконавчого адміністратора цього конкурсу.

Здолбунівщина отримала трьох переможців. Ними стали:

1. Дерманська Перша сільська рада. Проект “За чисте село”, який передбачає придбання міні-трактора та очистку села від сміття.

2. Урвенська сільська рада. Проект “Твоє здоров’я – в твоїх руках”, який передбачає ремонт приміщення та облаштування тренажерної зали в с.Гільча-2.

3. Здолбунівська міська рада та її проект “Енергозбереження у вирішенні проблем освітлення міських вулиць – крок до процвітання міста Здолбунів”. Передбачається заміна лінії електропередач та 21 світильника на вул.Шкільній (на світлодіодні)

Поза рискою переможців опинилися ще заявки трьох територіальних громад Здолбунівщини. Кожен із проектів передбачає й співфінансування із місцевих бюджетів. Ми вітаємо переможців і обов’язково будемо слідкувати за розвитком та виконанням цих проектів.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети