Визначено переможців конкурсу проектів районної ради

конкурсна комісіяЗдолбунівською районною радою та районною державною адміністрацією було оголошено конкурс підтримки та розвитку місцевих ініціатив територіальних громад району. Метою конкурсу була підтримка ініціатив територіальних громад Здолбунівського району, спрямованих на покращення благоустрою населених пунктів та вирішення нагальних проблем громад, зокрема розробка та реалізація проектів (програм) з енерго- та ресурсозбереження, у тому числі у житлово-комунальній сфері.

Фінансування здійснюватиметься за рахунок дольової участі із залученням коштів районного бюджету та коштів місцевих громад. І ось маємо переможців!

• Проект Білашівської сільської ради «Організація сучасного водопостачання в селі Білашів шляхом кооперації зусиль влади та громади» в сумі 8900 грн.
• Проект Старомощаницької сільської ради «Ремонт сцени клубу» в сумі 7600 грн.
• Проект Дерманської Першої сільської ради «Тепло і комфорт на робочому місці» в сумі 2998 грн.
• Проект Уїздецької сільської ради «Розвиток спортивної бази – запорука збереження, зміцнення та відновлення здоров’я сільських дітей, молоді та інших вікових категорій на території Уїздецької сільської ради» в сумі 10602 грн.

• Проект Дерманської Другої сільської ради «Вільний доступ до мережі Інтернет – крок до інформаційного суспільства» в сумі 5100 грн.
• Проект Урвенської сільської ради «Тепло і затишок дітям» в сумі 14800 грн.

Також конкурсна комісія визначила вартим підтримки і проект Мізоцької селищної ради.

Фактично у тій чи іншій мірі були підтримані всі заявки, що надійшли на конкурс. Інші сільські ради не проявили ініціативи, не подали свої заявки на конкурс.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"

Comments are closed.

 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети