Вийшов з друку черговий номер Здолбунів CITY 1(65)

В номері: 19й рік народження ЗЕОНу, Програма “Мріємо та діємо” входить в активну фазу, Ексклюзивне інтерв’ю з мським головою, розклад маршрутки Здолбунів-Новомильськ, короткі новини громади, проба пера молоді, відгуки волонтерів з табору БУР про Здолбунів….

До уваги рекламодавців: ч.б сторінка 1 кв.см – 3 грн, колір 1 кв.см – 4 грн. Політична реклама – удвічі дорожче. Ексклюзивні права на рекламу в ЗС у РА “Пластілін”, тому з питань розміщення інформації, реклами на сайті, в газеті Здолбунів CITY,   та групах соціальних мереж  Facebookзвертайтесь за телефонами: 097-918-6015  068-0602080, 093-8411554, 097-9186015 або пишіть: zdolbunivcity@i.ua.

Благодійні, громадські, спортивні організації і надалі можуть подавати свої анонси, афіші безкоштовно.

Наступний номер вийде 30.10.2021

З цим номером можна безкоштовно ознайомитися в магазинах “Глобус”, “Абетка”, “Пізнайко”, ринку по вул.8 Березня, офісі РА “Пластілін”

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети