Вийшов черговий 63й випуск Здолбунів CITY

Знайти його можна у Здолбунові: магазині “Абетка”, ринку по вул.8 Березня, магазині підприємиці О.Смірнової у с.Здовбиця, незабаром у всіх бібліотеках району. Електронна розширена версія випуску буде розміщена на наступному тижні. Друкований варіант – безкоштовний і його випуск став можливим завдяки щирій допомозі фермера Олександра Лапчука з с.Івачків, депутата Рівненської обласної ради Владислава Сухляка та активного мешканця міста Віктора Місюри, за що їм велике Дякую від нас.

Випуск присвячений прийнятим бюджетам та програмам ремонтів, благоустрою Здолбунівського району, Здолбунова і Здовбиці. Читайте, шукайте свої вулиці, будинки і слідкуйте за якісним освоєнням коштів!

Оновлено: Електронна повна версія ЗС_63 

Завантажити (PDF, 3.6MB)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети