Витяг про земельну ділянку в ЦНАПі можна отримати в день звернення

Відтепер,   отримати витяг про земельну ділянку з Державного земельного кадастру жителі району можуть  в день звернення безпосередньо в Здолбунівському ЦНАПі, що знаходиться за адресою м. Здолбунів, вул. Незалежності, 36.

Для зручності жителів Здолбунівщини районний ЦНАП одним з перших в області з 14 березня 2018 року розпочав формувати та видавати витяги з Державного земельного кадастру, завдяки створенню та підключенню робочого місця користувача автоматизованої системи Державного земельного кадастру. Адміністратор ЦНАПу для цього пройшов стажування та отримав доступ до системи Держгеокадастру.

Нова послуга значно економить час та кошти людей.  Не потрібно двічі звертатись до адміністратора, як це було раніше, за схемою:

адміністратор прийняв пакет документів від заявника → передавав кадастровому реєстратору → результат послуги повертався адміністратору для видачі заявнику.

Відповідно, виконання послуги займало більше часу, ніж передбачений законодавством термін в 1 день.

Із заявами на отримання витягу можуть звертатися власники, користувачі земельних ділянок та спадкоємці за запитами нотаріусів.

Вартість послуги з надання витягу з Державного земельного кадастру становить – 88 гривень. 10 коп. Всі отримані кошти спрямовуються до районного бюджету.

Увага! Витяг з ДЗК можна отримати  за умови наявності повної інформації про земельну ділянку і її власника у реєстрі. Також замовити витяг з ДЗК можна  через електронні сервіси ДЗК “публічна кадастрова карта”.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети