Випускний у Здолбунівському залізничному училищі

здолбунівське залізничне училище (11)В урочистій атмосфері відбулось вручення документів про закінчення навчання у Здобунівському колишньому залізничному ліцеї, а нині училищі. Допоки випускники отримували дипломи та слова привітань ЗС розгледів і що робиться на території, в навчальних корпусах самого училища.

Фотовраженнями ділимось із вами. Від газонів до навчальних класів та лабораторій, від власної газової котельні до спортивних майданчиків та брукованих доріжок. Всюди відчувається рука господаря. Приємно, що відзняли це все не на приватному обійсті директора, а у самому навчальному закладі. Враження, звісно залишились приємні від побаченого, а майбутні абітурієнти мають змогу побачити в яких чудових умовах вони можуть займатись, якщо подадуть документи до цього закладу. Слова побажання випускникам на камеру сказав  директор училища Руслан Шевчук.

здолбунівське залізничне училище (8)

Навіть водії-батьки випускників та гості доволі чемно припаркувались біля училища. Синій Жигулик трохи зіпсував картину вмостившись саме так на тротуарі. Кому ж хочеться стояти у калюжах і ямах здолбунівських доріг?:)
здолбунівське залізничне училище (9) здолбунівське залізничне училище (10) здолбунівське залізничне училище (12) здолбунівське залізничне училище (16)

здолбунівське залізничне училище (15) здолбунівське залізничне училище (13) здолбунівське залізничне училище (4) здолбунівське залізничне училище (3) здолбунівське залізничне училище (2)

здолбунівське залізничне училище (5) здолбунівське залізничне училище (6) здолбунівське залізничне училище (7) здолбунівське залізничне училище (14) здолбунівське залізничне училище (1)

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети