Викопати могилу коштує відтепер 612 гривень

31.08.2016 року, міський голова І. О. Ольшевський провів чергове засідання виконавчого комітету Здолбунівської міської ради.
Виконкомом встановлено тарифи на послуги з вивезення твердих побутових відходів, які надаються ТзОВ Комунальних підприємств. Для населення – 76,91 грн. за м3 (багатоквартирні будинки – 9,24 грн/люд., будинки одноквартирні з присадибною ділянкою -13,84 грн/люд.), для бюджетних установ – 84,23 грн. за м3, для інших споживачів – 87,90 грн. за м3. Тарифи будуть введені в дію з 1 жовтня 2016 року.
Прийнято рішення щодо встановлення з 1 вересня 2016 року тарифу на окремий вид ритуальних послуг, який включено до необхідного мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг – копання могили в розмірі 612,42 грн.

 Дано дозвіл громадській організації «Здолбунівська спілка учасників бойових дій та АТО» на безкоштовну оренду приміщення ( з обов′язкою оплатою комунальних послуг) по вулиці І.Гончара, 16 в місті Здолбунів, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Здолбунів для реабілітації учасників АТО.
Затверджено проектно–кошторисну документацію на будівництво водогону від свердловин №9а, №14, №15 до ВНС по вулиці Старомильська в селі Загороща Рівненського району.

Погоджено маршрут руху великовантажного транспорту ТзОВ інвестиційно-фінансової компанії «Євроінвестбуд» та ФГ «П’ятигірське» згідно графіку. З 01.09.2016 року вантажівкам заборонено рухатися по місту в нічний час. В денний час дозволено рух з 6 до 22 години. Даним підприємствам дано рекомендації встановити чергування працівників підприємств по маршруту руху автомобільного транспорту, а також долучитись до ремонту вулиць І.Гонти та Грушевського.

 Погоджено режим роботи магазину «Сяйво», який розташований по вулиці Коперника, 61а, міста Здолбунів. Магазин буде працювати щоденно з 8.00 до 22.00 години. Також дано дозвіл на розміщення малих архітектурних форм.
Вирішено зрізати чотири аварійних дерева по вул. Заводська, 9.
Виконком надав дозвіл на відчуження та набуття нерухомого майна співвласниками якого є малолітні діти та вніс подання до Здолбунівської районної державної адміністрації щодо присвоєння Кулеші Л.І. почесного звання “Мати-героїня”.
Малозабезпеченим громадянам міста надано одноразову матеріальну допомогу. Потребуючих поліпшення житлових умов громадян взято на квартирний облік.

Члени виконкому внесли ряд суттєвих пропозицій щодо забезпечення життєдіяльності міста – повідомляє офіційний сайт Здолбунівської міськради.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети