Виконком Здолбунівської міськради розглянув петиції та підняв тариф

27 лютого 2019 року відбулося засідання виконавчого комітету Здолбунівської міської ради під головуванням заступника міського голови Кондратюка В.В.

Розглянувши клопотання КП «Здолбунівське» виконавчий комітет прийняв рішення встановити тариф на послугу по захороненню твердих побутових відходів на сміттєзвалищі в урочищі Здовбиця в розмірі 23,01 грн. за 1м.куб., який буде введено в дію з 1 квітня 2019 року.

На засіданні було розглянуто електронну петицію “Обмеження застосування поліетиленових пакетів”, автором якої є Хомицький Д.Л. Прийнято рішення рекомендувати суб’єктам господарювання у сфері торгівлі пропонувати покупцям альтернативу використанню одноразових поліетиленових пакетів – паперові пакети, багаторазові торбини, розробити заходи лояльності до споживачів щодо заохочення використання багаторазової тари.

Цитуємо проект рішення:         Розглянувши електронну петицію, автором якої є Хомицький Д.Л, керуючись статтею 15 Закону України   «Про охорону навколишнього природного середовища», статтею 33 Закону України «Про місце самоврядування в Україні», відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 08.11.2017 року № 820-р « Про схвалення Національної стратегії управління відходами Україні до 2030 року», з метою  збереження навколишнього природного середовища та довкілля, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В :

1.Рекомендувати суб’єктам господарювання у сфері торгівлі:

1.1 Пропонувати покупцям альтернативу використанню одноразових поліетиленових пакетів – паперові пакети, багаторазові торбини.

1.2 Розробити заходи  лояльності до споживачів щодо заохочення використання багаторазової тари.

1.3 Змінити стандарти обслуговування покупців.

2.Начальнику відділу освіти Здолбунівської районної державної адміністрації організувати інформаційно- просвітницьку роботу у школах та дошкільних навчальних закладах щодо негативного впливу на довкілля від використання одноразових поліетиленових пакетів та переваг використання багаторазової тари.

  1. Завідуючий загальним відділом Здолбунівської міської ради

Євтушок Л.Т. довести до відома суб’єктів господарювання в сфері торгівлі про обмеження комерційного використання одноразових поліетиленових пакетів.

  1. Спеціалісту 1 категорії Куляші О.В. оприлюднити рішення у засобах масової інформації  та на сайті Здолбунівської міської ради в розділі «новини».

 

Міський голова                                                            Ольшевський І.О.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети