Виконком збирається затвердити тариф на утилізацію відходів

Про затвердження тарифів на послугу

по захороненню  твердих побутових

відходів на сміттєзвалищі в урочищі

села Здовбиця, Здолбунівського району

 

               Розглянувши клопотання комунального підприємства «Здолбунівське» з метою відшкодування економічно обгрунтованих планових витрат, керуючись  ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1.Затвердити тарифів на послугу по захороненню  твердих побутових відходів на сміттєзвалищі в урочищі села Здовбиця, Здолбунівського району згідно з додатком та ввести його в дію з 1 серпня 2016року.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Кондратюка В.В.,  а організацію його виконання на директора комунального підприємства «Здолбунівське» Потапчука С.В.

Заступник міського голови                                                   В.В. Кондратюк

 

Додаток    до рішення виконкому

від 27 липня 2016 №   проект

ТАРИФ на послугу по  захороненню  твердих побутових відходів на сміттєзвалищі в урочищі села Здовбиця

 

 
1 На послугу по  захороненню  твердих побутових відходів на сміттєзвалищі в урочищі села Здовбиця 1 куб.м. 12,24 грн

Керуюча справами                                               С.О. ВознюкВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети