Виконком затвердив новий тариф, повернув графік роботи ринку

 Результати сьогоднішнього засідання виконкому Здолбунівської міської ради.

Розглянувши клопотання комунального підприємства «Здолбунівське» виконком вирішив встановити тариф на послугу по захороненню твердих побутових відходів на сміттєзвалищі в урочищі села Здовбиця в розмірі 16,96 грн. за 1м.куб. Тариф буде введено в дію з 01 липня 2017 року.
Встановлено з 27.05.2017 року режим роботи ринку по торгівлі сільськогосподарськими товарами розташованого по вулиці 8 Березня, міста Здолбунів. Ринок буде працювати у неділю з 6.00 год. до 11.00 год., оскільки, графік роботи, який був встановлений Рішенням виконкому № 33 від 22.02.2017 року себе не виправдав, про що свідчать акти обстеження роботи ринку проведені КП «Здолбунівським».
Суб’єктам підприємницької діяльності Болотнюк О.О та Паламарчуку Д.О. дано дозвіл на розміщення літнього майданчика біля кафе «Lanch café Center» по вулиці Б.Хмельницького,11, міста Здолбунів з 01.06.2017 року по 01.10.2017 року. Роботу майданчика погоджено до 22.00 години.
Виконком затвердив проектно-кошторисну документацію на реконструкцію вуличного освітлення по вулицях Базарній – Г.Мазепи – Фабричній – Незалежності в м. Здолбунів.

    Дав дозвіл жителям міста на підключення до міських мереж водопостачання та каналізації.
Дозволив зріз аварійних дерев по вулицях Ясній,6, Шевченка, Шкільній,42а, Міцкевича, Фестивальній.
Розглянув питання щодо захисту майнових прав дітей.
Також малозабезпеченим громадянам міста надано одноразову матеріальну допомогу. Житловим будинкам присвоєні окремі поштові адреси.

За повідомленням сайту Здолбунівської міської радиВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети