Виконком сформовано, регламент затверджено – підсумки сесії міськради

сесія міськради 091215 (1)9 грудня відбулася друга сесія Здолбунівської міської ради. У її роботі прийняло участь 22 депутати з 26 обраних. На порядку денному було 11 запитань, серед яких внесення змін до Регламенту, через що на попередній сесії була словесна перепалка, а також затвердження чисельного та персонального складу виконкому.

На цей раз активними в частині внесення пропозицій були депутати Юрій Білецький, Андрій Кардаш, Микола Орлов та інші.сесія міськради 091215 (7)

Виконком був затверджений у складі 13 осіб. Персональний його склад наступний:сесія міськради 091215 (9)

Значна частина пропозицій була врахована у голосуванні за остаточний варіант Регламенту. Відтепер документи на сайт міськради мають завантажуватися із вказанням дати їх розміщення, значно збільшиться довідкової інформації про діяльність ради, депутатів, звітні матеріали з комісій, виконкому і чи не найголовніше. 14 голосами ЗА підтримана пропозиція щодо ведення он-лайн трансляції всіх засідань ради, а в разі технічної неможливості трансляції наживо-здійснювати  хронометражний запис  з подальшим його викладенням на офіційному сайті ради. Була нетривала дискусія щодо технічних можливостей апарату ради вже найближчим часом забезпечити це нововведення, однак після слів присутніх у залі що хтось готовий подарувати вебкамеру аби тільки відеотрансляції стали реальністю, меру стало очевидно що така пропозиція може бути підтримана у залі. І так сталося.сесія міськради 091215 (8) сесія міськради 091215 (10) сесія міськради 091215 (6) сесія міськради 091215 (3)

Затвердили депутати склад депутатських комісій, порівняно з опублікованими ЗС раніше  складами, відбулася лише одна зміна. До бюджетної комісії приєднався ще один депутат і відтак вона стала найчисельнішою в раді. 8 депутатів із 26. По закінченні сесії відбулися організаційні засідання в комісіях. На них депутати обрали заступників та секретарів комісій.сесія міськради 091215 (2)

У різному виступив Микола Орлов, який розказав про Меморандум за прозорий і зрозумілий бюджет для здолбунівчан і закликав депутатів ознайомитись із його коротким змістом та долучитися до нього своїм підписом. До цього дня там уже були підписи А.Українця, А.Кардаша, Д.Сироти, М.Орлова, Л.Ридош. Сьогодні до Меморандуму долучився лише Д.Терепенчук. Решта депутатів можна вважати, що проти Прозорого і Зрозумілого бюджету для здолбунівчан?? Серед них сім із восьми членів бюджетної комісії разом із головою, заступником і секретарем.сесія міськради 091215 (5)

На самому засіданні бюджетної комісії всім її членам Микола Орлов вручив «Пам’ятку депутату» щодо розробки і затвердження бюджету міста.

Наступну сесію заплановано на 23 грудня. Вона має стати «бюджетною», т.то затвердити програми розвитку міста та кошторис Здолбунова-2016.

Чи будуть проведені обговорення, чи будуть залучені до цього надважливого процесу експерти, самі громадяни чи все розпочнеться і закінчиться в кабінетах міської ради буде видно вже протягом цих двох тижнів.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети