Викладачі ВНЗ Рівненщини можуть пройти стажування в Німеччині

Спільний німецько-польсько-український проект підвищення кваліфікації викладачів. Метою проекту є підвищення кваліфікації викладачів українських вищих навчальних закладів та їх інтеграції в Європейський освітній простір.

Організатори проекту: ГО «Інститут досліджень соціального капіталу» (м. Львів, Україна), Університет Колегіум Полонікум» (м. Слубіце, Польща), Міжнародний університет «Віадріна» (м. Франкфурт на Одері, Німеччина).

Місце проведення проекту: м. Франкфурт на Одері (Німеччина) та м. Слубіце (Польща).

Час: 17-30 серпня 2014 року. 

Профіль учасника проекту: постійне місце роботи у вищому навчальному закладі, ступінь кандидата наук або навчання в аспірантурі, активна міжнародна участь, бажане знання англійської або німецької мови.

Програма проекту включає:

·        Зустрічі на найвищому рівні в університетах та освітніх організаціях Німеччини та Польщі для консультацій та налагодження контактів.

·        Семінари та воркшопи з організації та проведення наукових проектів.

·        Зустрічі в міжнародних фондах.

·        Зустріч з депутатами Бундестагу.

·        Екскурсійну програму в Німеччині (Дрезден, Берлін) та Польщі (Познань).

·        Різноманітну культурну та розважальну програму.

Учасник проекту отримує: безкоштовну участь у всіх заходах проекту, безкоштовну публікацію в міжнародному збірнику, проїзд до місця проведення проекту, проживання і повний пансіон, грошову стипендію.

Заявку на участь в проекті можна отримати тут.
З попередньою програмою проекту можна ознайомитись за цим посиланням.
Із загальною інформацією по проекту можна ознайомитись за цим посиланням.

Якщо у Вас виникнуть питання щодо участі в проекті, звертайтесь на електронну скриньку організаційного комітету ГО “ІДСК” info@expert-portal.orgВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети