Виїзний депутатський день провели у Здолбунові

День місцевого самоврядування як підведення підсумків четвертого року депутатської каденції у Здолбунівській міській раді. Виїзний на обєкти, які спільними зусиллями були ініційовані та зроблені цьогоріч. Депутати Здолбунівради побували у різних куточках міста від вулиці Кармелюка до Залізничної, від Шкільної до притулку для тварин по Шевченка, оглянули приміщення нової групи у дитячому садочку “Дзвіночок”. Оглянули зроблене, намітили плани на 2020й, адже незабаром бюджетна сесія на якій буде затверджуватися кошторис міста на наступний рік.

Побачили депутати і керівники міської ради декілька обєктів, реалізованих в рамках конкурсу проектів “Здолбунівська громада”, який розробив і запропонував для міста депутат Микола Орлов і його підтримали одноголосно колеги. Ось тепер прийшов час оглядати зреалізоване за кошти грантів, які змогли отримати ОСББ, НГО, які до цього не мали жодної міської можливості отримати кошти на реалізацію саме таких ідей. Як, наприклад, бесідка для відпочинку в ОСББ, контейнери для утилізації скла в місті, куточок в бібліотеці школи для проведення зустрічей поза шкільним життям, табір для школяриків вт.ч з особливими потребами.

Найкращі депутати, на думку керівництва  міської ради отримали почесні грамоти від мера. Зважаючи на принцип за яким вони роздаються, то вартість такої грамоти знівельована, оскільки її отримують як справді активні депутати так і ті, які навіть не прийшли її отримати, чи не разу за 4 роки не виступили на сесії, не підготували проекта рішення.

Попереду ще одне обговорення програм розвитку міста на 2020 рік і бюджетна сесія. А у 2020 му вже сподіваємось буде нова рада, рада ОТГ приймати інші рішення, інші бюджети.

Редакція ЗС вітає всіх сумлінних, щирих, порядних працівників органів місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад із святом самоврядування в Україні!Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети