Виграй у конкурсі – поїдь до Карпат

карпатиСтаршокласники Здолбунівщини знову мають можливість виграти поїздку до Карпат, взявши участь у районному літературно-мистецькому конкурсі “За Україну, за її волю”.

За умовами, участь у конкурсі можуть взяти учні 8-11 класів, які зуміють передати своє бачення збройної боротьби за незалежну українську державу у ХХ ст. та в наш час у вигляді:
• Поетичного твору;
• Прозового художнього твору;
• Публіцистичного есе;
• Малюнка.

У кожній номінації визначаються 3 переможці.

Конкурсні роботи у друкованому форматі на аркушах А4 з обов’язковим зазначенням прізвища та імені автора, класу, навчального закладу, прізвища та ініціалів учителя потрібно надсилати до відділу освіти Здолбунівської РДА до 18.00 10 травня 2016 року.

Переможці конкурсу нагороджуються поїздкою до Карпат, під час якої матимуть можливість піднятись на гору Маківка та віддати шану січовим стрільцям, загиблим за волю України.

Умови районного літературно-мистецького конкурсу для старшокласників «За Україну, за її волю!»

Загальні положення
Районний літературно-мистецький конкурс «За Україну, за її волю!» (далі -Конкурс), присвячений збройній боротьбі за українську державність у ХХ столітті, заснований у 2006 році з ініціативи районної ради та групи громадських активістів. Конкурс проводиться щорічно у квітні-травні місяці. Співорганізатором конкурсу є відділ освіти Здолбунівської райдержадміністрації. З метою координації діяльності в період організації та відзначення переможців створюється оргкомітет та журі конкурсу.

Мета конкурсу
Метою проведення конкурсу є національно-патріотичне виховання юнацтва та молоді, прославлення борців за волю України, возвеличення духу українського народу, його жертовності та відданості в боротьбі проти ворогів, за честь і славу української нації; відродження та пропаганда правдивої української історії; залучення обдарованої молоді до творчої діяльності, створення умов для більш повного розкриття творчих індивідуальностей молодих авторів.

Умови конкурсу
Учасники конкурсу мають передати своє бачення збройної боротьби за українську незалежну державу в ХХ ст. і в наш час.

Конкурс проводиться у таких номінаціях:
– художній прозовий твір;
– публіцистичне есе;
– поетичний твір;
– малюнок.

У конкурсі беруть участь учні 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Здолбунівського району.

У кожній номінації визначаються 3 переможці.

Переможці конкурсу нагороджуються поїздкою до Карпат, під час якої матимуть можливість піднятись на гору Маківка та віддати шану січовим стрільцям, загиблим за волю України.

Конкурсні роботи надсилаються до відділу освіти у друкованому форматі на аркушах А4 з обов’язковим зазначенням прізвища та імені автора, класу, навчального закладу, прізвища та ініціалів учителя.

Роботи не рецензуються та авторам не повертаються.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети