Виграй баскетбольний майданчик для свого міста

ФБУ конкурсФедерація баскетболу України у рамках власної програми  популяризації баскетболу, 3х3 та заохочення громадян до здорового способу життя оголошує конкурс на безкоштовне встановлення баскетбольного обладнання (стійка + щит з кільцем) по всій Україні.

Участь у конкурсі може взяти будь-яка особа чи представник групи активістів, які заповнять Заяву та відповідну Анкету про дані об’єкта і надійшле їх на електрону адресу ФБУ needforbasket@ukr.net

Відповідна комісія розгляне подані заявки та прийме рішення щодо забезпечення баскетбольним обладнанням.

АНКЕТА

ЗАЯВА

Зразки заповнених анкети та заяви.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети