Виховна година для здолбунівських водіїв

profilaktika_dai_zdolbuniv (17)Повторний вихід до здолбунівських водіїв відбувся сьогодні. Наряд у складі майора Здолбунівської  ДАІ Дульчака В.П та трьох самооборонівців Здолбунівської сотні вийшов на повторний рейд операції “Чемний водій” та весняної акції ЗС “Здолбунів проти автохамів”. Об’єкти уваги і цього разу були обрані поблизу міського ринку по вул.8 Березня.

Результати вчорашнього рейду тут.

Першими, хто підійшов до автора цього матеріалу, були…водії, які вчора потрапили в об’єктив камери:) Визнали, що були не праві і висловили свої пропозиції:

– Тут припарковані, як правило, ті, хто торгує на ринку, а не приїхав купувати. Тому продавців можна зобов’язати (попросити, переконати) користуватись послугами автостоянки, що є поруч. Вивільнені місця будуть достатні для покупців, які нетривалий час займають місце “парковочне” біля тротуару.

Йдемо далі. Нові авто, нові порушники. Сьогодні багато таких, які не знають правил дорожнього руху. Для багатьох дивиною є новина про те, що тротуар для пішоходів, про вільні 2 метри на тротуарі. У хід йдуть відмовки:

– Тут переді мною стояла машина, чого ви до неї не причепились, а до мене?

– То ж я не весь тротуар зайняв, тут ще є де пройти.

– Я розвантажуюсь, то маю тут стояти, розвантажусь і поїду.

– Я ж з машини не вийшов, тому я не стою, а очікую. Жінка купить зараз пива, і ми поїдемо.

– …profilaktika_dai_zdolbuniv (1) profilaktika_dai_zdolbuniv (3) profilaktika_dai_zdolbuniv (5) profilaktika_dai_zdolbuniv (6) profilaktika_dai_zdolbuniv (8)

Асортимент засобів, якими керували порушники, був величенький. Легкові авто, мікроавтобуси, тракторці, коні з підводами. Останні не лише перегороджували тротуар, а  ще й його забруднювали.

Глядачі, а це переважно торговці на ринку та біля нього, висловлювали свої думки вголос:

– Та все рівно це на один день, ви поїдете, вони знову тут будуть паркуватись (а чи не виникала у вас думка самим не ставити авто раком-боком і не дозволяти це робити іншим?)

– Та ці ДАІшники у мене 500 грн взяли за те, що я їхав на дирчику без реєстрації і шлему (а не виникало думки не їздити на скутері без документів і шолому й не давати хабаря?)

– Якщо і далі ДАІшники будуть патрулювати разом із сотнею самооборони, то вони позвільняються, одними попередженнями ситий не будеш.

– Молодці, наші майданцівці, дороги розчищають від машин, щоб було, де ходити (ми просили повторити на камеру, на жаль, дві пенсіонерки трохи застидались це зробити)profilaktika_dai_zdolbuniv (9)

Деякі автолюбителі, при бажанні інспектора, вже мали б декілька протоколів, як цей водій: парковка на тротуарі, розворот ЗАДОМ на перехресті, зупинка на перехресті!!!

profilaktika_dai_zdolbuniv (10) profilaktika_dai_zdolbuniv (11) profilaktika_dai_zdolbuniv (12) profilaktika_dai_zdolbuniv (13)

profilaktika_dai_zdolbuniv (14) profilaktika_dai_zdolbuniv (15) profilaktika_dai_zdolbuniv (16) profilaktika_dai_zdolbuniv (19) profilaktika_dai_zdolbuniv (18)

З усіх пропозицій вийшла ось така схема.схема біля ринку

Односторонній рух, парковка на тій стороні, де зараз дія знаку, задіяти потенціал стоянки. До речі, про стоянку. Рекламувати її не будемо, однак дивно, чого й самі власники та міська рада її не рекламують. Ми уточнили, на стоянці діє таке правило: перша година стоянки БЕЗКОШТОВНА, зранку до 15 години паркування коштує всього 2 гривні!!!! Народ, підприємці-базарники, 2 гривні!! Покупці, перша година безкоштовно!!! Така пропозиція має лежати у кожному автомобілі на лобовому склі. Це цивілізовано: паркуватись на стоянці, що охороняється. Це цивілізовано:  поважати одне одного.profilaktika_dai_zdolbuniv (4) profilaktika_dai_zdolbuniv (2)

Ця пані тільки номера має європейські на авто, решта українське? Припаркувалась майже у центрі вулиці і побігла за квітами.

ВІДЕО незабаром

Операція “Чемний водій” триває…Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети