. Виборчий марафон - 2015 (оновлюється) | Здолбунів City

Виборчий марафон – 2015 (оновлюється)

вибори

Доброго ранку, громадо! Сьогодні важливий день – вибори до місцевих рад. Прийдіть і проголосуйте, не віддавайте свій голос невідомості. Протягом доби на ЗС буде тривати традиційний виборчий марафон. Про всі події на виборчих дільницях, про цікаві чи надзвичайні події, найцікавіше із подій на ДВК сусідніх районів. Якщо ви станете свідком чогось подібного – надсилайте свою інформацію на ел.пошту zdolbunivcity@i.ua

За 15 хвилин ДВК відчинять свої двері. Чекаємо на перші повідомлення

Розпочинаємо наш безперервний репортаж про те, як відбуваються місцеві вибори 2015 у Здолбунівському районі.

Події вчорашнього дня:

24 жовтня 2015:
-усі дільниці (а їх у нашому районі 54) отримали необхідну кількість бюлетенів, їх охороняють міліціонери;
-сьогодні дільниці у деяких селах Здолбунівського району відвідали міжнародні спостерігачі;
-протягом всього дня члени Здолбунівської районної виборчої комісії та робоча група Здолбунівської РДА дізнавалась, чи все добре на дільницях. Станом на 21.00 год. було все тихо, спокійно та без пригод;
– о 22.00 до Здолбунівської ТВК зателефонувала дільниця села Орестів і повідомила, що під’їхала машина з трьома невідомими, які просили міліціонера впустити їх на дільницю (на той момент комісії вже не було, тільки черговий). Коли представник правоохоронних органів попросив у них представитись чи показати якісь документи, відповіли, що вони громада, і нічого не показуватимуть, натомість почали вимагати посвідчення у міліціонера. Показавши його, міліціонер так і не відкрив дільницю для підозрілих людей, тим паче не впустивши їх туди. Вони швидко поїхали у невідомому напрямку. Бюлетені у цілісності залишились в опечатаному сейфі.

25 жовтня 2015 року

07:54 Дільниці готуються до початку голосування

10:45 Станом на 10.00 в Здолбунівському районі проголосувало 3,5 тисяч виборців. Усі ВД розпочали роботу вчасно.

11:20 Виборців в районі 44503

Здовбицькі три ДВК працюють у нормальному режимі. Явка вселяє оптимізм. Спостерігачів мінімум, видно штаби не виділили фінансування. А ідейних спостерігачів виявилось одиниці. Плюс самі кандидати. Біля приміщень дільниць зустріли кандидатів в депутати різних рівнів.вибори_здовбиця (9)вибори_здовбиця (8)вибори_здовбиця (7)вибори_здовбиця (6)вибори_здовбиця (5)вибори_здовбиця (4)вибори_здовбиця (3)

 11:40 А тим часом у сусідньому Квасилові.

Виборча дільниця № 560725, смт. Квасилів Рівненського району. Шрек агітує виборців прийти на свої виборчі дільниці та проголосувати.шрек

Станом на 12.00 в Здолбунівському районі проголосувало 7 750 виборців.

Станом на 14.00 в Здолбунівському районі проголосувало 12940 виборців.

Близько 13 години в приміщенні виборчої дільниці у с. Пляшівка Радивилівського району раптово померла 80-річна жителька села Коритне. На дільницю жінка прийшла без супроводу рідних. Отримавши бюлетені, зайшла до кабінки. Однак повністю реалізувати своє виборче право не встигла. Відмітивши лише два бюлетені із чотирьох, їй стало зле. Пенсіонерка померла у приміщенні дільниці. За попередньою інформацією, вона хворіла гіпертонією та мала проблеми із серцем. Причину смерті встановить судово-медична експертиза.

15:00 в с. Гільча 2 Здолбунівського району на дільницю прийшла жінка з рішенням суду про включення її до списку виборців. Але оскільки з таким рішенням можна було звернутися до ДВК максимум до 24 жовтня, то члени комісії цілком правомірно їй відмовили. Адже жодних змін до списків виборців, окрім технічних помилок та описок, в день голосування вносити не можна.

Станом на 18.00 в Здолбунівському районі проголосувало 20 036 тисяч виборців, що складає 45 %.

Вибори на дільницях завершились. Явка склала 21731 виборець із 44.5 тисяч, отже  48,8%

За даними екзит-полу, у Рівненську міську раду нового скликання, де буде 42 депутати, увійде шість партій із 18, які балотувалися. Найбільшу кількість голосів, за даними опитування, набрав «Блок Петра Порошенка «Солідарність»» — 14,7% голосів. На другому місці — ВО «Свобода» з 14,3% голосів. Ці партії, за підрахунками, отримають по 9 місць у міськраді.

Третє місце дісталося «Батьківщині» — 12,1% (8 місць у раді). За нею йдуть «Самопоміч» — 9,1% (6 місць у раді), Радикальна партія Олега Ляшка — 8,2% (5 місць) та «Громадський контроль» — 7,2% (5 місць).

Окрім того, у межах похибки опинилися «УКРОП» (4,3%), «Сила людей» та «Громадянська позиція» — по 4% голосів виборців.

Нагадаємо, телеканал «Ритм» оприлюднив дані екзит-полу, який замовляв в Регіонального інституту соціальних досліджень. Представники інституту опитали 1500 виборців на 30 виборчих дільницях Рівного. Похибка становить не більше 3,5%.

04:00 За попередніми результатами, обраховано 62% бюлетенів до обласної ради проходить шість-сім партійдані до облради

За інформацією Сергія Кондрачука по ДВК 21 округу до обласної ради. Опрацьовано 100 % бюлетенів. З різницею у 32 голоси переміг Олег Дацюк. Проте це лише попередні результати, для визначення переможця необхідно знати результати колег по партії і їх % рейтинг в області, то ж цілком ймовірно, що боротьба за мандат ще триває, тепер вже внутрішньопартійна.
Кількість виборців, включених до списку: 14 778
Кількість виборців, що взяли участь в голосуванні: 7681; 51,9 %.
3. РПЛ – 976; 12,7 %.
4. Аграрна партія – 1308; 17,0%.
5. Батьківщина – 1476; 19,2%.
8. УКРОП – 518; 6,7 %.
10. Опоблок – 175; 2,27%.
11. Свобода – 620; 8,0 %.
13. «БПП «Солідарність» – 1444; 18,8%.округ 21Несподівано, напевно, завершились вибори у Кузнецовську. Діючий в.о міського голови у підсумку лише пятий, програвши не лише меру Анощенко, якого правдами і неправдами усунули від влади протягом цієї каденції, а ще й колишнім мерам і навіть своїм працівникам виконкому.кузнецовськ

У Квасилові громадський активіст – претендент на селищного голову фінішував третім. Ось, що повідомляє Павло Дутко.

Є остаточні результати паралельного підрахунку голосів на селищного голову по усіх трьох дільницях:

Горбатюк – 620
Жильчук – 585
Дутко – 500.

Голоси приватного сектору зробили селищним головою Степана Горбатюка.

26 жовтня 10:40 За попередніми даними до Здолбунівської міської ради “Батьківщина” проводить 6 депутатів, БПП Солідарність, Самопоміч і Радикальна партія по 4 депутати, Свобода і Аграрна по 3 депутати, Відродження-2 депутати. Із нинішнього складу міської ради повторно в неї зайдуть 5 депутатів.

До Здолбунівської районної ради першість тримає “Батьківщина”, 2-3 місце Аграрна і БПП Солідарність, триває підрахунок

До Рівненської обласної ради, по 21 округу депутатами Рівненської обласної ради мають шанси від БПП Солідарність Сергій Кондрачук та від ВО “Батьківщина” Олег Дацюк, по мізоцькому округу першість тримає Олександр Андріюк від Аграрної, від міста одразу два кандидати можуть скоро отримати депутатські мандати – Владислав Сухляк від “Батьківщини”, який впевнено переміг на окрузі і Володимир Ковальчук, результат якого є кращим серед всіх радикалів області.

10:50 Сільським головою села Глинськ обрано Ольховця Петра Леонтійовича – 427 голоси. (за даними блогу В Ірини)вибори у Глинську

Далі кандидати на посаду голови поділили голоси так:
Матюх Тамара Миколаївна – 243 голоси.
Середюк Олена Петрівна – 79 голосів.
Клічук Наталія Данилівна – 61 голос.
Ольхова Валентина Миколаївна – 44 голоси.

11:00 Сільським головою Здовбиці стала Світлана Година, яка балотувалася за підтримки БПП Солідарність, Юрко Шадий фінішував другим.

16:00 Сергій Кондрачук коментує попередні результати до Здолбунівської районної ради:

Можливо, старожили Здолбунівської політики підкажуть, коли востаннє партія влади вигравала місцеві вибори у нашому районі. Наведені результати – попередні, можливі уточнення, але уже видно, що ми, місцева влада, рухаємося у правильному напрямку. Бо такий результат означає, що за нами – люди, і ми їх ніколи не розчаруємо! БПП – 19,01% Батьківщина – 18,56%, Аграрна – 18,07%, РПЛ – 12,24%, Самопоміч 9,76% Свобода-7,35%, УКРОП – 5,5%результат по району

17:00 Після обробки результатів із 8 міських округів на посаду міського голови попередні приблизні результати такі: Ігор Ольшевський 52%, Владислав Щавінський – 31%, Алла Салійчук – 15% (!!!!, читайте програму кандидатки – ЛЮДИ ВИ це серйозно??!!)

За паралельним підрахунком до Здолбунівської райради заходять:
“БПП “Солідарність” – 7 депутатів;
“Батьківщина” – 7 депутатів;
Аграрна партія – 7 депутатів;
Радикальна партія – 4 депутати;
Самопоміч – 4 депутати;
ВО “Свобода” – 3 депутати;
УКРОП – 2 депутати.

результати в райрадуТетяна Куц зробила цю таблицю більш наглядною

результати район

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • фіалка

  У будинку дітей та молоді підопічних будину-інтернату супроводжують і перебувають разом з ними у кабінках працівники будинку-інтернату і вказують за кого віддати голос. Це бачать і чують спостерігачі. На їх зауваження голова комісії не реагує.

  • Реаліст

   З його досвідом це нормально, було де вчитись http://www.zdolbunivcity.net/mahadan-abo-za-koho-ya-budu-holosuvaty/

   • Bistrov3412

    Як завжди хтось винен…? Подумати про себе … Неможна? Партія ! Влада! Що зробив ? А нічого?! Обгадить ми вміємо… Талант… Зробить-біда..!

    • Реаліст

     Розчарую. Я не партія і не влада, заробляю своїми руками. А факт дійсно мав місце

  • Здолбунівчанка

   З одного боку я розумію Ваше обурення з даного приводу, а з іншого, практичного підходу, з власного досвіду, коли я від виборчої дільниці проводила голосування виборців за місцем перебування і як людина в якої бабуся інвалід з 1932 року народження, що майже не чує і не бачить, але є дієздатною і має право голосу, я усвідомлюю, що дійсно ці люди мають здатність мислити, аналізувати інформацію про того чи іншого кандидата і зробити вибір, рідко вони можуть побачити очима і немічною рукою поставити позначку вибору саме там де бажають. І люди, які поруч просто вимушені допомагати їм, щоб реалізувати їх конституційно закріплене право обирати! Не можу не погодитись з Вами на всі 100 %, що використовувати у власних інтересах безпорадний стан людей, просто підло. Вихід бачу один – виборче законодавство застаріле і потребує негайного реформування з врахуванням реалій, а лише сухої теорії!!! А ще ці дії в стилі БЮТу – будь-якими методами, правдами чи не правдами, обливши брудом і плітками всіх опонентів, ідучи на порушення, просувати свою партію вперед. Повага всім їм за таку самовіддачу, але от тільки питання, що партія робить для громади і їм дає взамін, крім мізерної грошової винагороди за посильну сприятливу участь у виборчому процесі!

   • Павкол

    Чому ж? Батьківщина дуже багато зробила для людей- прийняла ” справедливі” тарифи, приватизувала міське комунальне підприємство для свого очільника, до2012 року закривала очі на несплату аренди за землю під ринком на 8 Березня тим же очільником партіі, аземельні ділянки нароздавала так, всім своім ,що просто жах, АТОвцям немає. Просто приклад, а не партія.

    • Здолбунівчанка

     Чи не вперше на цьому сайті я не хочу диспутувати чи навіть сваритися! От ми всі наче це знаємо, а всеодно голосуємо “За”. А потім в черговий раз бідкаємось стосовно відсутності позитивних змін, бездіяльності і т.д. …

    • Оля

     всім своїм точно не роздала))) а окремі депутати з партії справді робили роботу для людей на своїх округах, не треба рівняти всіх до очільників партій… Доречі, ще один недолік нової виборчої системи: лідерами списків майже кожна партія поставила відомих бізнесменів, якщо пройшли, наприклад, 7 партій – відповідно, в будь-якому випадку 7 бізнесменів (підприємців) в яких 100% на першому місці власні інтереси)))

     • Павкол

      Цікаво, а який Юра Шадий підприємець чи бізнесмен і навіть той же ж Тимощук чи Бухало? Ви неправильно поінформовані.

     • Оля

      Ви говорите про район, а я про місто) проаналізуйте списки до міської ради. Нехай навіть не всі, але більша частина

     • Павкол

      Який бізнесмен Чернецький чи футболіст Юра віід РПЛ? А Орлов з Капітулою? Там лише Середюк та Кардаш бізнесмени.

     • Оля

      Значить я дійсно неправильно проінформована) але тим не менше, в цю раду пройшло більше бізнесменів, ніж у попередню

     • Voter

      Так, Юра Шадий не бізнесмен. Проте заради об”єктивності щодо характеристики цього кандидата-депутата достаньо красномовно свідчить його позиція щодо конкретного , а не балаканинного ставлення до захисту Батьківщини. Ховатись і бігати від повістки в армію на тлі проголошення ним патріотичних гасел і усіх тих ігор, якими він займається, знаєте, є дуже сумнівним щодо захисту і безкорисного служіння громаді. Краще, нехай уже бізнесмени, то, може, хоч декому копійку дадуть та в школи дітям щось придбають…

     • Павкол

      Не перекручуйте фактів, це не зовсім так було, як Ви розказуєте.

     • Василь

      То мабуть кращий за всы варыанти буде радикакальна партыя з Ковальчуком який раз на 5 рокыв повернувся щоб з низького старту пригнути до своъх побратимыв на вила? вибачте за непереключений шрифт- нема клавыатури. але Вам шановний Павкол видныше- ви ж точно знаэте хто у нашому районы не обкрадаэ державу ы реально робить . так що уперед з пыснею. а, да , разом з Шадим. тик дим тик дим.

     • Оля

      патріотизм проявляється не лише в служінні Батьківщині на неоголошеній війні, з мінімальним забезпеченням і коли міліціонери чи офіцери в запасі, які в першу чергу мають іти захищати державу, бо це їхній ПРЯМИЙ обов’язок, сидять і далі в кабінетах і далі отримують зарплати і від’їдають пуза. Можна патріотичним вихованням молоді на місцях зробити теж немало.

    • Ганна

     Задля об’єктивності – ТзОВ КП є приватним підприємством з середини 90-х років, коли, вибачте, “Батьківщини” ще й близько не було, а ЮВТ ще не займалася політикою.

   • vibori

    Сухляк – не просто професіонал, він – проФФесіонал, адже ні як лікар (стоматолог за кваліфікацією), ні як державний службовець, ні працівник у структурі МВД себе не реалізував, а заслуги як керівника – значно перебільшені. Не знаю, звідки у вас дані про “достойну” людину. Думаю, Вас обманули, як і значну частину населення району. Роздутий ніколіною і БЮТом піар Сухляку – ним же і оплачений. Поцікавтесь його звязками з криміналом і партією регіонів. І його поведінкою під час Майдану, коли гинули молоді хлопці.
    Здолбунів для Сухляка – трамплін для просування у вищі ешелони вдали. І в цьому плані його “підтанцовка” зробила свою справу на відмінно.

    • Здолбунівчанка

     Ви праві, від сфери охорони здоровя я далека! І коли прийняла для себе рішення стати активним коментатором ЗС, приймати участь у громадсько-політичному житті міста, бо наче б то “дозріла” до цього моменту, то вирішила що оперуватиму тільки тими фактами які мені достеменно відомі в звязку з професійною діяльністю! І лише в окремих моментах дозволятиму собі додавати своє субєктивне ставлення. У випадку попереднього коментаря я зробила висновки із відгуків пацієнтів та працівників Здолбунівської РЦЛ “до і після” нового очільника, а також після оцінки особистих спостережень за благоустроєм території тієї ж таки установи. Мабуть, погарячилась в деяких епітетах:))) Люблю, знаєте, красиво писати:))) Так глибоко на особистості я не переходила і не “копала” біографію усіх без вийнятку кандидатів в депутати, за браком часу і підвищеного інтересу до персоналій.

    • Bistrov3412

     Наклеп і брехня! Навіть соромно читати. Прийдіть в лікарню запитайте в працівників чи в пацієнтів -який головний лікар Сухляк? Він молодий , енергійний господарник, який небере хабарів!

     • vibori

      Не плутайте терміни “безпосередні обовязки” і “особливі заслуги” коли восхваляєте свого шефа. А щодо хабарів, то в випадку Сухляка це має трохи іншу назву. Попробуйте зясувати скільки грошей тратить ваш керівник кожен день на дорогу з Білої криниці до Здолбунова на своїй недуже дешевій машині і порівняйте цю суму з його окладом.

     • Bistrov3412

      Ці вибори показали хто з нас правий, а хто бреше. Найкращий доказ- вибір людей! А на машину він заробив до того як став головним лікарем.

     • vibori

      Як вас вибирали неспроможні ми вже читали. А то все-таки правда чи ні, що ви їздили за кордон під час лікарняного?

     • Bistrov3412

      Шановний,я не Влад!))) Я його колега по роботі!)) Вас від заздрощів так “пучить” ! Розслабтесь… )))) А я в цьому році на лікарняному ще поки небув-слава Богу!

     • vibori

      Це тільки колегам Влада в робочий час можна сидіти в неті замість займатись лікуванням хворих?

 • Алекс

  По всіх виборчих дільницях району голови комісій нарікають на забезпечення з боку районної ТВК: канцтовари прийшлося докупляти за власні кошти; бланки протоколів такі, що неможливо вписати повністю назву партії; на дільниці виділили не більше 10 л. пального на весь виборчий процес (це мінімум три поїздки в Здолбунів + їзда до виборців для голосування на дому), а деяким селам виділили взагалі 5 л. пального. Цікаво, який це спеціаліст з районної ТВК розраховував норми витрат, щоб можна було з села, наприклад, Залібівка (40 км. в одну сторону) тричі з”їздити в Здолбунів і назад, та ще й по селі повозити скриньку, і на все це лише 10 л. бензину? Поділіться секретом. Крім того, водіям обіцяли одну суму за роботу, а зараз будуть давати зовсім іншу (звісно, що меншу). Що це за махінації з фінансами? А голова РДА, коли до нього звернулись по допомогу, просто умив руки, мовляв “не можу вмішуватись у виборчий процес”. Звісно, голова РДА, голова райради та керівництво ТВК – всі з однієї команди. Робіть висновки, шановні виборці.

  • Сергій Кондрачук

   Є така проблема, на вибори виділено недостатньо фінансування. Точніше, по цифрах, порівняно з попередніми роками – приблизно так само. Але ж ціни…. Така ситуація всюди.
   http://erve.ua/news/politics/vybory_za_vlasnyy_rakhunok_vlada_ne_dala_groshey_dlya_dilnyts_2510.html

   • Алекс

    То Ви вирішили “повісити” все це на голів ДВК (тобто на простих людей). Як завжди, влада вирішує проблеми за рахунок народу. Браво.

    • Здолбунівсіті

     Місцеві вибори фінансуються територіальними виборчими комісіями – за рахунок коштів відповідного місцевого бюджету, отриманих як цільова субвенція з державного бюджету (далі – субвенція). http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/700-2015-%D0%BF

 • Оля

  Шкода, що така низька явка виборців… Люди дивно ставлять пріоритети… На місцеві вибори, де кожнісінький голос справді важливий, оскільки кожен голос це майже відсоток, люди майже не прийшли… Причому обирають владу безпосередньо для свого населеного пункту чи району, людей, яких знають… Зате на президентські йдуть, як на свято

 • Катерина

  А чому ще досі не вивісили протоколи на дільницях?

  • Здолбунівсіті

   Треба питати у секретарів ДВК.

   • Оля

    а де взагалі можна побачити протоколи чи просто результати по всіх округах – скільки який кандидат набрав?

    • Здолбунівсіті

     Вони мають бути вивішені на дільницях.

 • Петро

  Причом до марофону в Здолбунівському районі місто Кузнецовськ….. Чи воно вже в входить до Здолбунівського району?????….

 • Петро

  Хоча тут і Квасилів І Радивилів……. да….. наскільки великий Здолбунівський район…..майже як область…..

 • Оля

  Салійчук набрала 15%, мабуть, завдяки таким людям, які її програму якраз і не читали)))

 • 00000

  А У МІЗОЧІ НА ДВК 560358 ГОЛОВА НАПИВСЯ ГРАВ НА ПІАНІНО НІЧОГО НЕ РОБИВ БО І ВІВ СЕБЕ ПО ХАМСЬКИ ПО ВІДНОШЕННЮ ДО ВСІХ ЧЛЕНІВ ДВК

  • Петро Воля

   А Комсомолку- Ківалову мізоцьку ну так заїдає злагоджена робота 358 дільниці, що аж га…но з неї летить!!!

   • 00000

    У вас таке велике тельб….. , що га…на хватить на усіх. Та й на пілон ніякий не витримає….

 • Здолбунівсіті

  Шановні коментатори! Звідки стільки бажання переконати іншого сумнівними справами і здогадками щодо того чи іншого кандидата. Набагато краще висвітлювати позитивні сторони людини яку ви підтримуєте. Давайте дискусію в цю русло змінимо.

  • Здолбунівчанка

   Тут як завше “палка з двох кінців” Наважитись йти у владу це рішучий крок, це крок до публічності, і кожен повинен памятати, що громада і народ по суті своїй в першу чергу заздрісний!!! Хлібом не годуй, дай полити когось брудом, який частенько “бабусі на лавочці розповідали”, але конструктивна критика, обгрунтована, підкріплена фактами – необхідна! Вона посилює у кожного з нас відчуття відповідальності за свої дії! На цьому ресурсі ми не можемо звинувачувати когось і притягувати до відповідальності, але зайвий раз нагадати, що все як в царя Соломона “тимчасово” ми повинні! Та у всьому повинна бути межа здорового глузду і в обвинуваченнях людини у “всіх смертних гріхах”, памятаймо про “брусок у власному оці”! А з приводу позитивних сторін, то тут все ще більш “печально”, одразу напади коментаторів, обвинувачення в “проплаченості”, ми наскрізь “прогнили” втративши віру у щирість… Але я знаєте вірю в краще, я вірю що з кожної повії може бути Марія Магдалена, а з кого не може – Бог тому суддя! І перемивати біографію кожної людини не морально! А ще вірю, що таки в Здолбунові стане престижніше мати червоний диплом ніж “навалитись наркотиками”. Висновок: Прагнемо до зімн, творимо їх власними руками, робимо правильний вибір і контролюємо обраних, не без “здорової” критики!

   • Здолбунівсіті

    ЗдОрово!

 • Влад

  До “випромінювання впевненості” і намагання голови адміністрації зберегти гарну міну при поганій грі. Хоч я і не «старожил Здолбунівської політики», але рахувати трохи вмію. Навіщо цей вдаваний оптимізм з тим «виграшем місцевих виборів партією влади»!? Адже усі добряче знають і бачать, що саме ці вибори, ну дуже яскраво, засвідчили: такого розгромного несприйняття в районі чи то «партії влади», чи то тих, хто її уособлює на місцях, дійсно ще історія не знала. По-перше, що ж Ви тішитесь відсотком? Ви потіштесь кількістю тих жителів району, котрі «за Вами» і прийшли підтвердити, що «Ви рухаєтесь у правильному руслі». А таких приблизно чотири тисячи з майже 45 тисяч виборців.
  Відтак, навіть половину людей не виявили бажання взагалі йти на ці вибори, а не те, щоб підтримувати партію влади. А по-друге: чого б то раптом (це то точно старожили підкажуть) самі шановані й по – справжньому авторитетні в районі й місті директори шкіл, лікарі, інші бюджетними, залежні, хоч і суто професійно від влади, висувались від інших партій, а не проявили бажання ставати народним обранцем від владної політ сили? ! І пояснювати, що, мовляв, у «нас демократія, свобода вибору», це не зовсім той випадок. Скоріше за все, це серйозний «дзвіночок»…

 • 00000

  пане ПІДРАХУЙ злагоджена робота 358 це аж ніяк не ваша заслуга а вашого га *****на хватило на всіх і працюючи директором школи треба знати що 50 пишеться без м’ягкого знака от вам і граматика і ви визначтеся з ким спілкуєтесь а тоді зачіпайте людей по Мізочу ви всім допекли що аж тошнить від вас

 • 00000

  ДОРОГИЙ КРОКОДИЛЯКА ОБЛОМ ТА ТИ ВСІМ НАСОЛИВ ТАК ТОБІ І ТРЕБА ХА ХА ХА

 • Марина

  Коли настане якесь просвітління, світло в кінці тунелю. Щоб люди могли просто спокійно жити. Як ці бескінечні вибори , пусті обіцянкі усіх достали……

 • Петро Воля

  Дуже прошу оприлюднити списки депутатів і партійність, які на цю годину пройшли від Здолбунівщини в область і в районну раду!!! Дякую модератору!!!

  • Здолбунівсіті

   Матеріал готується, але буде оприлюднений після офіційного підведення підсумків і підписання протоколів.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама