Виборчий марафон – 2015 (оновлюється)

вибори

Доброго ранку, громадо! Сьогодні важливий день – вибори до місцевих рад. Прийдіть і проголосуйте, не віддавайте свій голос невідомості. Протягом доби на ЗС буде тривати традиційний виборчий марафон. Про всі події на виборчих дільницях, про цікаві чи надзвичайні події, найцікавіше із подій на ДВК сусідніх районів. Якщо ви станете свідком чогось подібного – надсилайте свою інформацію на ел.пошту zdolbunivcity@i.ua

За 15 хвилин ДВК відчинять свої двері. Чекаємо на перші повідомлення

Розпочинаємо наш безперервний репортаж про те, як відбуваються місцеві вибори 2015 у Здолбунівському районі.

Події вчорашнього дня:

24 жовтня 2015:
-усі дільниці (а їх у нашому районі 54) отримали необхідну кількість бюлетенів, їх охороняють міліціонери;
-сьогодні дільниці у деяких селах Здолбунівського району відвідали міжнародні спостерігачі;
-протягом всього дня члени Здолбунівської районної виборчої комісії та робоча група Здолбунівської РДА дізнавалась, чи все добре на дільницях. Станом на 21.00 год. було все тихо, спокійно та без пригод;
– о 22.00 до Здолбунівської ТВК зателефонувала дільниця села Орестів і повідомила, що під’їхала машина з трьома невідомими, які просили міліціонера впустити їх на дільницю (на той момент комісії вже не було, тільки черговий). Коли представник правоохоронних органів попросив у них представитись чи показати якісь документи, відповіли, що вони громада, і нічого не показуватимуть, натомість почали вимагати посвідчення у міліціонера. Показавши його, міліціонер так і не відкрив дільницю для підозрілих людей, тим паче не впустивши їх туди. Вони швидко поїхали у невідомому напрямку. Бюлетені у цілісності залишились в опечатаному сейфі.

25 жовтня 2015 року

07:54 Дільниці готуються до початку голосування

10:45 Станом на 10.00 в Здолбунівському районі проголосувало 3,5 тисяч виборців. Усі ВД розпочали роботу вчасно.

11:20 Виборців в районі 44503

Здовбицькі три ДВК працюють у нормальному режимі. Явка вселяє оптимізм. Спостерігачів мінімум, видно штаби не виділили фінансування. А ідейних спостерігачів виявилось одиниці. Плюс самі кандидати. Біля приміщень дільниць зустріли кандидатів в депутати різних рівнів.вибори_здовбиця (9)вибори_здовбиця (8)вибори_здовбиця (7)вибори_здовбиця (6)вибори_здовбиця (5)вибори_здовбиця (4)вибори_здовбиця (3)

 11:40 А тим часом у сусідньому Квасилові.

Виборча дільниця № 560725, смт. Квасилів Рівненського району. Шрек агітує виборців прийти на свої виборчі дільниці та проголосувати.шрек

Станом на 12.00 в Здолбунівському районі проголосувало 7 750 виборців.

Станом на 14.00 в Здолбунівському районі проголосувало 12940 виборців.

Близько 13 години в приміщенні виборчої дільниці у с. Пляшівка Радивилівського району раптово померла 80-річна жителька села Коритне. На дільницю жінка прийшла без супроводу рідних. Отримавши бюлетені, зайшла до кабінки. Однак повністю реалізувати своє виборче право не встигла. Відмітивши лише два бюлетені із чотирьох, їй стало зле. Пенсіонерка померла у приміщенні дільниці. За попередньою інформацією, вона хворіла гіпертонією та мала проблеми із серцем. Причину смерті встановить судово-медична експертиза.

15:00 в с. Гільча 2 Здолбунівського району на дільницю прийшла жінка з рішенням суду про включення її до списку виборців. Але оскільки з таким рішенням можна було звернутися до ДВК максимум до 24 жовтня, то члени комісії цілком правомірно їй відмовили. Адже жодних змін до списків виборців, окрім технічних помилок та описок, в день голосування вносити не можна.

Станом на 18.00 в Здолбунівському районі проголосувало 20 036 тисяч виборців, що складає 45 %.

Вибори на дільницях завершились. Явка склала 21731 виборець із 44.5 тисяч, отже  48,8%

За даними екзит-полу, у Рівненську міську раду нового скликання, де буде 42 депутати, увійде шість партій із 18, які балотувалися. Найбільшу кількість голосів, за даними опитування, набрав «Блок Петра Порошенка «Солідарність»» — 14,7% голосів. На другому місці — ВО «Свобода» з 14,3% голосів. Ці партії, за підрахунками, отримають по 9 місць у міськраді.

Третє місце дісталося «Батьківщині» — 12,1% (8 місць у раді). За нею йдуть «Самопоміч» — 9,1% (6 місць у раді), Радикальна партія Олега Ляшка — 8,2% (5 місць) та «Громадський контроль» — 7,2% (5 місць).

Окрім того, у межах похибки опинилися «УКРОП» (4,3%), «Сила людей» та «Громадянська позиція» — по 4% голосів виборців.

Нагадаємо, телеканал «Ритм» оприлюднив дані екзит-полу, який замовляв в Регіонального інституту соціальних досліджень. Представники інституту опитали 1500 виборців на 30 виборчих дільницях Рівного. Похибка становить не більше 3,5%.

04:00 За попередніми результатами, обраховано 62% бюлетенів до обласної ради проходить шість-сім партійдані до облради

За інформацією Сергія Кондрачука по ДВК 21 округу до обласної ради. Опрацьовано 100 % бюлетенів. З різницею у 32 голоси переміг Олег Дацюк. Проте це лише попередні результати, для визначення переможця необхідно знати результати колег по партії і їх % рейтинг в області, то ж цілком ймовірно, що боротьба за мандат ще триває, тепер вже внутрішньопартійна.
Кількість виборців, включених до списку: 14 778
Кількість виборців, що взяли участь в голосуванні: 7681; 51,9 %.
3. РПЛ – 976; 12,7 %.
4. Аграрна партія – 1308; 17,0%.
5. Батьківщина – 1476; 19,2%.
8. УКРОП – 518; 6,7 %.
10. Опоблок – 175; 2,27%.
11. Свобода – 620; 8,0 %.
13. «БПП «Солідарність» – 1444; 18,8%.округ 21Несподівано, напевно, завершились вибори у Кузнецовську. Діючий в.о міського голови у підсумку лише пятий, програвши не лише меру Анощенко, якого правдами і неправдами усунули від влади протягом цієї каденції, а ще й колишнім мерам і навіть своїм працівникам виконкому.кузнецовськ

У Квасилові громадський активіст – претендент на селищного голову фінішував третім. Ось, що повідомляє Павло Дутко.

Є остаточні результати паралельного підрахунку голосів на селищного голову по усіх трьох дільницях:

Горбатюк – 620
Жильчук – 585
Дутко – 500.

Голоси приватного сектору зробили селищним головою Степана Горбатюка.

26 жовтня 10:40 За попередніми даними до Здолбунівської міської ради “Батьківщина” проводить 6 депутатів, БПП Солідарність, Самопоміч і Радикальна партія по 4 депутати, Свобода і Аграрна по 3 депутати, Відродження-2 депутати. Із нинішнього складу міської ради повторно в неї зайдуть 5 депутатів.

До Здолбунівської районної ради першість тримає “Батьківщина”, 2-3 місце Аграрна і БПП Солідарність, триває підрахунок

До Рівненської обласної ради, по 21 округу депутатами Рівненської обласної ради мають шанси від БПП Солідарність Сергій Кондрачук та від ВО “Батьківщина” Олег Дацюк, по мізоцькому округу першість тримає Олександр Андріюк від Аграрної, від міста одразу два кандидати можуть скоро отримати депутатські мандати – Владислав Сухляк від “Батьківщини”, який впевнено переміг на окрузі і Володимир Ковальчук, результат якого є кращим серед всіх радикалів області.

10:50 Сільським головою села Глинськ обрано Ольховця Петра Леонтійовича – 427 голоси. (за даними блогу В Ірини)вибори у Глинську

Далі кандидати на посаду голови поділили голоси так:
Матюх Тамара Миколаївна – 243 голоси.
Середюк Олена Петрівна – 79 голосів.
Клічук Наталія Данилівна – 61 голос.
Ольхова Валентина Миколаївна – 44 голоси.

11:00 Сільським головою Здовбиці стала Світлана Година, яка балотувалася за підтримки БПП Солідарність, Юрко Шадий фінішував другим.

16:00 Сергій Кондрачук коментує попередні результати до Здолбунівської районної ради:

Можливо, старожили Здолбунівської політики підкажуть, коли востаннє партія влади вигравала місцеві вибори у нашому районі. Наведені результати – попередні, можливі уточнення, але уже видно, що ми, місцева влада, рухаємося у правильному напрямку. Бо такий результат означає, що за нами – люди, і ми їх ніколи не розчаруємо! БПП – 19,01% Батьківщина – 18,56%, Аграрна – 18,07%, РПЛ – 12,24%, Самопоміч 9,76% Свобода-7,35%, УКРОП – 5,5%результат по району

17:00 Після обробки результатів із 8 міських округів на посаду міського голови попередні приблизні результати такі: Ігор Ольшевський 52%, Владислав Щавінський – 31%, Алла Салійчук – 15% (!!!!, читайте програму кандидатки – ЛЮДИ ВИ це серйозно??!!)

За паралельним підрахунком до Здолбунівської райради заходять:
“БПП “Солідарність” – 7 депутатів;
“Батьківщина” – 7 депутатів;
Аграрна партія – 7 депутатів;
Радикальна партія – 4 депутати;
Самопоміч – 4 депутати;
ВО “Свобода” – 3 депутати;
УКРОП – 2 депутати.

результати в райрадуТетяна Куц зробила цю таблицю більш наглядною

результати районВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети