Вулицю Грушевського теж буде ремонтувати фірма п.Мурадяна

111 квадратних метрів поточного ремонту вулиці Грушевського має зробити фірма, яка часто робить ремонти доріг та тротуарів у м.Здолбунів при головуванні нинішнього мера. Сама відома робота, напевне, свіжий тротуар по вулиці Мазепи і Базарній, на якому після зими посипалися бордюри і мер на камеру “руками в груди бив” на сесії, що п.Потапчук, директор КП “Здолбунівське” має негайно зустрітися із виконавцями і вирішити питання гарантійного ремонту тротуару. І рекламу зробити таку, щоб більше ніхто не замовляв робіт:) у таких виконавців.

Зробити рекламу фірмі-неякісному виконавцю робіт, постачальнику бордюр? Зробили? Ні, це для слабаків. У нас – дати нові підряди в т.ч по вулиці Базарній. А що, символічно:) Може латки на дорозі виявляться міцнішими ніж бордюри.

Але все таки, дещо відбувалося у цій справі про бордюри. Дійсно, протягом тижня після сесії була направлена претензія до виконавця робіт, де вимагалося негайно усунути недоліки і відправлено акт, складений одразу після сесії. Ну і отримали очікувану відповідь, яку сьогодні мали змогу на власні очі побачити депутати міської ради Микола Орлов, Тарас Калита, Юрій Білецький. А саме, фірма виконавець робіт зазначає, що звернулася до постачальника бордюр з претензією, бо виявлені недоліки в них приховані і визначити не було змоги при придбанні. На тому поки і все. Як отримають відповідь :) то повідомлять замовника т.то КП про ту відповідь.

А нам то (жителям міста) яка різниця яка відповідь. Є гарантійний термін є договірні зобов’язання, є оплачені кошти. Міняйте бордюри, а далі собі з’ясовуйте хто в кого купував і якої якості!

Але те що насправді там ніхто ні з ким сваритися не збирається (міська влада, КП і фірма виконавця) підтверджує укладання все нових і нових угод на виконання робіт у місті. Знаючи українські реалії та здолбунівську дійсність можна ставки приймати що швидше відбудеться заміна бордюр чи перереєстрація  (ліквідація)фірми постачальника.

А поки що новий договір по ремонту на вулиці Грушевського укладено такий же як і на ремонт вул.Базарної тільки на 10 тисяч менша сума. Термін виконання травень-червень 2018 року. До речі ремонт на Базарній вже почали. Техніки багато, є фреза, обмежувальні знаки і навіть жилетки на робітниках.

Завантажити (PDF, 634KB)

Аналіз всіх тендерів підприємства за бюджетні кошти за ознаками авторської методики ФОКС (формалізовані ознаки корупційної складової) можна переглянути за цим посиланням.

Здолбунівчани! Цікавтесь як і куди витрачаються наші спільні кошти! ми не шукаємо ніде і ні в чому чорного кота, але чим більше очей вміє помічати, тим більше добра буде збережено у місті.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети