Вуличні камери Здолбунова, ау – де ефект?

Сьогодні всі зорі зійшлися навпроти камер вуличного спостереження, що у Здолбунові. Чиновники і поліцейські наперебій звітують про саме безпечне місто у якому сучасні і недешеві камери, в т.ч ті, які розпізнають номерні знаки, та ось здолбунівчани не дуже в то вірять. Бо і коли ДТП, і коли великогабаритний вантаж їде не тією дорогою і коли ліхтарі б’ють, чи автівки дрифтують, то ніби то як і немає тих камер. Принаймні повідомлень від поліції про успіхи із застосуванням системи “Безпечне місто” не густо.

Читачі сайту однозначно висловилися за те, щоб частину камер вивести у загальний доступ. Така ж ідея була у Дмитра Хомицького, яка знайшла підтримку 100 здолбунівчан у відповідній Петиції.

Коментує Микола Орлов, депутат Здолбунівської міської ради:

  • На сесії у грудні 2018 року начальник місцевої поліції почув цілком конкретні запитання, на які до сьогоднішнього дня немає реакції. Тому підготував відповідне депутатське звернення і спрямував його за належністю. Чому ми маємо гадати чи зловживають поліцейські інформацією якою володіють лише вони чи ні, чому ми не можемо, як жителі інших міст, бачити основні об’єкти і відкриті простори в режимі он-лайн і врешті решт, яку віддачу дають немалі інвестиції, які депутати інвестували у БЕЗПЕКУ городян. Все це я хочу дізнатися від начальника поліції і відповіддю поділюся із здолбунівчанами.
  • Якщо поліція не в силах керувати таким благом, яке їй надано за кошти міста, то я буду ініціювати передачу цього обладнання у відання міста, громадського формування і з допомогою спеціалістів фірми, яка встановлювала це обладнання буду сприяти появі картинок вулиць міста у вільному доступі. Нехай всі дивляться в т.ч на самих себе, як ми переходимо вулиці, перебігаємо дороги, паркуємось, розважаємось. Самовиховання теж штука класна. А “героїв”, які особливо відзначаться, буде можливість бачити всім. впевнений що суспільна “слава” виявиться сильним мотиватором для змін та перевиховання.

на фото, сервіс доступу до онлайн трансляцій з вебкамер у м.Дрогобич – володарю Кришталю року – 2018 за прозорість бюджетної політикиВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети