. Вуличної торгівлі в Здолбунові немає?! | Здолбунів City

Вуличної торгівлі в Здолбунові немає?!

Принаймні так всерйоз вважає Здолбунівська міська рада, яка невпинно про це пише в газеті Здолбунівської влади “Нове життя”. Людям потрібен результат, а не намагання щось робити. А поки що маємо таке.

ви б сюди прийшли за продукцією?

Всі звикли до того, що ринок – це велелюдне місце. Тільки вони теж бувають різні. Є такі як Сорочинський Ярмарок, є ринок, а є ще базар. Саме таке слово найбільше підходить до території по вул. 8 Березная в нашому місті. Як всередині огороженого ринку, так і поруч. Незважаючи на рекламовану появу ринку для торгівлі сільгосппродукцією по цій же вулиці але біля АЗС при виїзді на трасу Рівне-Острог, і надалі торгівля городиною, ягодами, триває на вулиці і на території старого ринку. Якщо метою було вивезти подалі торговців саме худобою, то для чого було городити цілу територію заради одного дня роботи в тиждень? Охочих продати настільки багато, що всі не вміщаються, навіть дуже ущільнившись на території ринку. Привозить свій крам хто роверами, хто на конях, а хто машинами. Відповідно паркують їх там, де бачать, рідко зважаючи на дорожні знаки. Щоправда, треба проявити неабияку уважність, щоб деякі, як, наприклад, цей «Стоянка заборонена» на вул. Зеленій розгледіти в 

даїшне щастя-захований знак

зеленій гущині дерева. Дуже зручний знак для «опрацювання водіїв» представниками державтоінспекції. З іншої сторони, а де ж той транспорт у такій кількості припаркувати? От і виходить, що одні ніби знаки вішають, інші ніби їх не бачать. Тепер заходимо зі сторони вул. 8 Березня. Тут як на Хрещатику. Ходять пішоходи поперек траси, ніби вона пішохідна. Мало того, що ходять, ще й торгують. Прохід на сам ринок можна назвати «спробуй протиснись». Я вже мовчу про такі важливі речі як надзвичайна пригода і терміновий заїзд, наприклад, пожежної машини, на територію.

В 13 номері ЗС ми зробили припущення, що біля самого будинку міська влада вирішила зробити клумбу, щоб прибрати вуличних торговців. Та де там. Після встановлення бордюр ця розкопана пішохідна зона перетворилось на…  місця сидіння для торговців та парковку велосипедів. Такої оригінальності навіть ми не могли передбачити. Жарти жартами, а факти фактами. Така тенденція з браком місць, з небажанням йти на територію із щебеневою насипкою, яку міська влада називає теж ринком, людська звичка «не моє – значить можна робити, що завгодно» перетворять навіть засаджену клумбу на смітник. А клумбу прибирати важче. І садити знову квіти дорожче.

лежанка для велосипедів

міська рада впевнена що бореться з вуличною торгівлею

безпека руху по-здолбунівськи

виконком звітує про боротьбу із вуличною торгівлею

Перевіряючі регулярно навідуються. ДАЇ штрафує водіїв, санстанція в стадії реорганізації, міліція робить рейди по вмовлянню бабусь не торгувати на вулиці. По іншому це не назвеш. Всі входять в ситуацію кожного і… все залишається як було. При чому це за великим рахунком нікого і не влаштовує! Торговців тому, що ринок швидкоплинний в часі. Не встигли розкластись – вже в обід, треба назад свій товар везти чи закривати у кіоску. А ще тому, що із комфортних умов для торгівлі – лише наділений кусочок торгової площі. Покупців зовсім не радують калюжі в дощову погоду, туалет. Комусь не до вподоби риба без холодильника, овочі із землі, молоко, нагріте на сонці. Список можна продовжувати. Але все рівно одні щодня йдуть продавати, інші купувати. Чому? Сила звички, дешевизна, відсутність альтернативи?

і справді вільних місць немає

Обіцяних реконструкцій на ринку не намічається. Місто – власник ринку не ремонтує, бо не експлуатує його. Орендар – не ремонтує, бо закінчиться оренда і ринок повернеться місту. Для нашого провінційного містечка при вирішенні кардинально важливих питань бракує лише одного – волі, в цьому випадку міської влади. Змінити реально щось на краще – це інколи треба зробити трохи боляче чи незручно. Щоб потім стало краще. А інакше – замість тротуарної торгівлі – гарна клумба, але не для людського ока, а  для сидіння вуличних торговців і парковки велосипедів.

Ми будемо і надалі контролювати тему вуличної торгівлі та викладати нові фото її здійсненння повз завіряння нашої влади і органів правопорядку у її відсутності.

вулична торгівля біля магазину “Південь”

 

стихійний базар на вул. Заводська

на селищі цементників торгує хто де хоче

 

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 

Активні відвідувачі

 
 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама