Всюди має бути тепло, якщо ні, пишіть голові – сам попросив

Шановна громадо Здолбунівщини!
Щойно отримав інформацію про температурний режим наших бюджетних установ станом на сьогодні, на 11.00.
Інформація наступна: в усіх школах опалювальний сезон розпочато, температура у закладах дозволяє дітям та вчителям думати про уроки, а не теплий час. За виключенням Гільчанської ЗОШ, де цього тижня канікули (тестується-прогрівається нова опалювальна система), міської ЗОШ №6 (прорвало трубу, працює “комуненергія”), а також Івачківської, Кунинської, Миротинської, Ільпінської, Орестівської шкіл та ЗРЦТДЮ, де газ і газовики розпломбовують системи та пускають тепло.
Достатній температурний режим в усіх без виключення ДНЗ району, центральній районній лікарні, ФАПах та амбулаторіях, де тверде паливо (де газ – має бути тепло сьогодні).
Оскільки я дуже хочу, щоб в наших установах було тепло не лише на папері, а й по факту, прошу в коментарях до цього посту, або за телефоном приймальні РДА (2-56-08) вказувати, де інформація, яка надійшла мені, не відповідає дійсності. Щоб ми могли зреагувати та забезпечити комфортні умови перебування людей.

Сергій Кондрачук, голова Здолбунівської РДАВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети