Встановлена вартість оренди

Керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 170 Податкового кодексу України, розглянувши клопотання комунального підприємства “Міське будинкоуправління”, міська рада

В И Р І Ш И ЛА:

1. Встановити з 01.01.2013 мінімальну суму орендного платежу в місяць за 1 квадратний метр загальної площі нерухомості на території міста Здолбунова в сумі 5,81 грн.
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Палія О.О., а організацію його виконання на начальника комунального підпиємства «Міське будинкоуправління» В.А.Габрук.*Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети