Всі на акцію “Чисте місто-перший крок до Яскравого міста”

Акцію «Чисте місто – перший крок до Яскравого міста» відбудеться 04 вересня (середа) 2013 року з 16 до 20.00. Кому виходить на 16.00 – збираємось усі біля вікон газети Здолбунів сіті (приміщення вул.Незалежності,11 Укрцемремонт). Хто на роботі і може розпочати із 18.00 – другий збір на тому самому місці, а якщо Ви хочете допомогти, але за певних причин не можете приєднатися до походу волонтерів, то і для вас, вихід є!

Очистіть стіну вашого будинку, під’їзду, дверей, тощо та сфотографуйте результат  вашої роботи.  А ще краще стан об’єкту ДО і ПІСЛЯ. Відправте фото нам на пошту zdolbunivcity@i.ua або у офіційну групу Вконтакті http://vk.com/clubvolonteriv – і про це дізнаються усі. Також ви можете попросити наших волонтерів сфотографувати вашу працю за тими ж координатами.

Не дамо заспамити місто! Приєднуйтесь!! Разом робити добро легше і цікавіше.

АНКЕТА  УЧАСНИКА

Спам реально дістав всіх. Комунальні служби не справляються, але це і не дивно – спама просто валом, жодній службі немає діла до цього, жодного протоколу про порушення правил благоустрою. Здолбунів засипаємо, заклєюємо самі ж! Акції а-ля “дістало все” із спаленням всіх оголошень на ДОШКАХ оголошень вже тільки цього місяця відбувались тричі. Від дошок чути запах пального. Видно підпалювачі плескають бензин і підпалюють, як от на прикладі дошки оголошень в 50 метрах від міської ради :).palat doshki_1 palat doshki

Пошкодили банер рекламної агенції, спалили величезну кількість паперу – і за 3 години вже з десяток спамерських оголошень від кредитних установ  знову з’явилось на дошці. ГРОШІ, ГРОШІ, ГОТІВКА, ГРОШІ, на зуби, косарки, мопеди і велосипеди, відпочинок, меблі, …на розум тільки не вистачить. Це дошка оголошень, а НЕ РЕКЛАМИ, нешановні кредитні брокери і банкіри, комерційні установи, організатори цирків, концертів. Будьте добрі потратити свої грошики і в інший спосіб доносьте свої пропозиції тим, хто їх потребує. І якщо ще на дошці оголошень навіть цей бруд можна якось зрозуміти, то на стінах будинків, стовпах, огорожах аж ніяк не зрозуміти! Якщо не припините, то наступною акцією після Чистий Здолбунів може стати “Знайди двері спамера і заклей їх” і добре якщо тільки така, а не як із дошкою оголошень.

Ми будемо друкувати величезним планом усіх, хто буде спамити і порушувати правила благоустрою в Здолбунові. У середу група волонтерів закликає всіх долучитись і зачистити якщо не все місто, то хоч його частину. Їм за це не платять гроші, це не їх посадові обов’язки, вони – не комунальне підприємство. Це вийдуть люди, які просто люблять своє місто! Ти з ними (нами)?banner akciiВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети