Всі комісії відбулись – попереду сесія районної ради 19 жовтня

Останньою, 7 жовтня 2016 року  засідала постійна комісія районної ради з питань бюджету та фінансів, яке проводив її голова Ігор Жовтанюк. На засіданні комісії були присутні голова районної ради Олег Дацюк, заступник голови ради Олександр Бухало, голови районної державної адміністрації Сергій Кондрачук, депутат обласної ради, головний лікар ЦРЛ Владислав Сухляк, начальник фінансового управління райдержадміністрації Володимир Нечипорук, начальники управлінь райдержадміністрації, голови територіальних громад та члени комісії в повному складі.
Учасники засідання детально обговорили звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2016 року та зміни до бюджету на 2016 рік, які представив начальник фінансового управління райдержадміністрації Володимир Нечипорук.
Крім того, депутати розглянули 54 бюджетних запитів, заслухали звіт в.о. начальника КЗ «Управління майновим комплексом районної ради» Ольги Кухарук та погодили внесення змін до Положення про постійні комісії районної ради.

Здолбунівська районна рада, оф.сайтВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети