Вшанування жертв Голодомору в Уїздцях

26 листопада 2015 року в рамках вшанування Дня пам’яті жертв Голодоморів в Україні в Уїздецькому СБК відбулася історична година пам’яті «Чорні жнива скорботи». Ведучі Ольга Піддубій та Валерія Коблюк ознайомили присутніх із жахливими подіями, які відбувалися в Україні у 30-их роках ХХ ст. Зворушливо продекламувала вірш «Бозю, що там у тебе в руці…» Даринка Павлюк, щиро від душі розказала «Молитву за убієнних голодом» Наталія Петришина, із сумом та тривогою у серці читали вірші про події голодомору Марія Корнійчук та Ірина Матвійчук.

Завідуюча публічно-шкільною бібліотекою с. Уїздці Кравчук Т. А. перенесла усіх присутніх у ті жахливі події штучного геноциду та провела обговорення книги Уласа Самчука «Марія». На протязі всього заходу глядачі мали змогу подивитися мультимедійну презентацію «Голодомор 1932-1933 р.р.». Захід доповнила тематична виставка літератури «Жахливе відлуння 30-их».
Пам`ять про ті часи повинна вкарбуватися у свідомість наших співвітчизників назавжди. Вона болем проймає серця людей, є насправді невмирущою і передаватиметься з покоління в покоління.
DSCN2730

DSCN2737

DSCN2738Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети