Вшанували учасників бойових дій на території інших держав

Напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 27-ї річниці виведення військ з Афганістану у Здолбунівському районі пройшло вшанування загиблих та померлих воїнів. «Естафета пам’яті» розпочалась покладанням вінка на могилу А.Кушнерова. Далі ветерани «афганської» війни побували та поклали вінки на могили побратимів Паливоди В., Плевича П. у с.Нова Мощаниця; Мельника В. у с.Будераж; Чаюка В. у с.Мала Мощаниця; Вельчика М. у с.Залісся; Мудрого В., Денисюка І. у с.Стара Мощаниця; Синюка В. у с.Цурків.

Павлова Т.Ф. директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, депутат Здолбунівської міської ради, з воїнами – «афганцями» Комісарчуком Леонідом та Павлусем В’ячеславом побували на могилах та поклали вінки Данильчуку М., Бегунову В., Бікасову В., Чернезі А. в м.Здолбунів; Пальчевському В. у с.Ільпінь; Дедері В., Ніколіну В. у с.Ільпінь ІІ; Сімчуку В. у с.Івачків.
В с.Новосілки у вшануванні пам’яті Бережнюка В. взяла участь сільський голова Мельник С.С.

Здолбунівський РЦСССДМ
15.02.2016 року у народознавчій світлиці Здолбунівського райвійськкомату пройшли збори учасників війни в Афганістані. Заступник голови райдержадміністрації Орлов М.В. привітав присутніх з Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 27- ю річницею виведення військ з Афганістану. Представник влади вручив колишнім воїнам пам’ятні медалі та подяки від Всеукраїнської Спілки ветеранів Афганістану.
Начальник відділу пільг районного управління соціального захисту населення Ковтонюк В.М. розповіла присутнім про пільги для учасників бойових дій. На зборах обрано керівний склад районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети