Всесвітній тиждень ІМУНІЗАЦІЇ

З 23 по 29 квітня 2018 року в рамках Всесвітнього тижня імунізації ВООЗв Україні пройде ТИЖДЕНЬ ІМУНІЗАЦІЇ.

Нагадуємо, що вакцинація – єдиний безпечний спосіб захисту від інфекцій, які можуть призвести до ускладнень, інвалідності та навіть смерті.
На сьогодні в Україні за календарем щеплень проводять обов’язкову імунізацію від десяти захворювань – туберкульозу, поліомієліту, дифтерії, кашлюку, правцю, кору, краснухи, епідемічного паротиту, вірусного гепатиту В та гемофільної інфекції. 
У зв’язку із дуже низьким рівнем імунізації нашого населення (колективного імунітету) існує високий ризик поширення даних інфекційних захворювань як серед дитячого так і дорослого населення.
Протипоказань до проведення щеплень небагато. Всі вони регламентуються наказом МОЗ України від 11.08.2014 №551. Це наявність гострої хвороби чи загострення хронічної, вроджений чи набутий імунодефіцитний стан (для живих вакцин), анафілактична реакція на попереднє введення вакцин, прийом цитостатичної терапії.
Не є протипоказами цукровий діабет, дитячий церебральний параліч, бронхіальна астма, атопічний дерматит, гіпотиреоз, недоношеність в анамнезі.Вакцинація захищає дитину із хронічними захворюваннями від тяжких інфекцій!
Зверніться до свого сімейного лікаря чи педіатра для вияснення статусу імунізації та, при потребі, зробіть щеплення.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети