Все і навіть більше про громаду на дводенному тренінгу

❗️Хто керує громадою і чи справді вони можуть все? Що знаходиться в сейфі у мера і чи важко поділити неподільне, наприклад бюджет?
Де розміщується інформація про громаду і чи все там можна знайти? Де штрафують за спалене листя, оформляють пенсію, оплачують комунальні послуги та видають ресурси на діяльність молодіжного просту 🙈
Все це можна дізнатися на дводенному тренінгу «ЩоДеЄ в громаді?» разом з МИКОЛОЮ ОРЛОВИМ. І не лише дізнатися, а й спробувати себе в цікавих ролях.
Зверніть увагу, що кількість місць для участі у тренінгу обмежена всього 20
Усі відібрані учасники будуть повідомлені про результати відбору.
🗓22-23 жовтня | 10:00-18:00
🔗примітка: Проєкт “АнтиШкола Home’ЯК” реалізує ГО ЗЕОН в межах програми “ТРИМАЙ”, що здійснюється громадською організацією YouthUp та Дитячим фондом ООН (UNICEF) в межах програми “СПІЛЬНО: Молодь”


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети