Все для тебе у Мізочі

Веселий і цікавий конкурсно-розважальний захід «Все для тебе» відбувся  в Мізочі.   Дійство було приурочене  дню весни, любові і жінок, і змагалися між собою чоловіки – представники підприємств, закладів та організацій селища. Гарно проведений час та хороший настрій глядачам дарували Володимир Мацюк , Микола Овдіюк (НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ліцей), Василь Лищун (ДНЗ «Малятко»), Борис Поліщук, Микола Огородник. Конкурсанти танцювали, пародіювали відомих співаків та кліпи, змагалися у знаннях жіночих серіалів та виконанні жіночих справ, робили жартівливі завдання. В той день на сцені запалював з молодими дівчатами Михайло Поплавський, зірвав шквал аплодисментів та зібрав оберемок квітів від прихильників Микола Басков, чарівно посміхався до дівчат Юрій Шатунов, загравали до панянок та творили чудеса по перетворенню «Лади» на «Lexus» учасники  групи Дюна, енергійно витанцьовував грузинські мотиви Мурат Тхагалегов. А ще тут була весела полька, запальний сучасний танець,  вальс під зоряним небом,  суворе та стильне танго і жартівливий танець сучасної бабусі. Цікавим для глядачів та нелегким для конкурсантів був конкурс «Ранок», де учасники, перебуваючи в ролі жінок, повинні були на швидкість одягнути дочку, зібратися самі та бути готовими відправитися у дитячий садок та на роботу.  Чоловіки із завданням справилися, і, судячи з реакції залу (сміх!!!), розвеселили глядачів. На завершення учасники позмагалися у спритності – лускали колінами кульки. І тут не бракувало ні шуму, ні сміху. А ще кожний конкурс супроводжувався заохочувальними вигуками від груп підтримки конкурсантів. Отже, працювали не тільки на сцені, а й у залі. Настрою додали ще й художні номери у виконанні Ольги Максимюк та Наталії Конюшик, а також виступ юної гімнастки Валерії Ужелін.

Що можна сказати про якість проведеного заходу? Відповіддю є схвальні відгуки мізочан; переповнена зала, в якій 1\3 глядачів стояли і достояли до закінчення заходу (2 год. 30 хв.); сміх і аплодисменти, що не вщухали весь час.

Левова частка успішності заходу належить його учасникам. Саме завдяки їм та колективам, що їх підтримували, їхній праці, відповідальності, розумінню та шанобливого ставлення до глядачів-односельців задумане стало дійсністю.

Отже, це все було для тебе, дівчино, дружино, сестро, мамо! Все для тебе, друже, колего, односельцю! І, як сказав один з конкурсантів: «Заради Вас ми готові ще й не на такі подвиги!» Ось такі чоловіки живуть і працюють в Мізочі. І ми ними гордимося. Саме завдяки їм та колективам, що їх підтримували, їхній праці, відповідальності, розумінню та шанобливого ставлення до глядачів-односельців задумане стало дійсністю.

Свято «Все для тебе підготували: Леся Черниш (ідея, сценарій, організація), Надія Одарчук (сценарій, організація), Руслан Одарчук (музичне оформлення).

 

Леся Черниш, головний редактор “Мізоцький промінь”Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети